Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 апр. 2019, 16:13 ч.

Начални училища в Пловдив - тема 3

• 9 030
  • 192
  •   1
Отговори
# 180
Относно датата за отворени врати на Кочо Честеменски ми отговориха следното: На 21.03.2020г от 10.00 часа ще се проведе пролетно матине във връзка с приема на първокласници.

# 181
  • Пловдив
Здравейте, вижте какво тече в медиите последните дни:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Strashni-obvineniya-kum- … uchilishte-939140
https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Skandalut-v-OU-D-r-Petur … t-telefoni-939514
https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Kakva-e-istinata-za-dire … -v-Plovdiv-939285
Това искрено ме безпокои, защото съм решила да кандидатстваме с малкия за първи клас в това училище. Такъв скандал може да разлюлее целия учителски съства и доведе до напускане на учители , а оттам и до понижаване нивото на училището. Да се създаде нездрава среда за децата ни. Моля, ако някой има впечатления от работата на г-н Кичуков като директор на училището, то да сподели. Според мен ако има напрежение между учитеския съства в едно училище, това незабавно ще рефлектира върху децата ни и качеството на тяхното образование.

# 182
# 183
  • Пловдив
Линковете, които пуснах, не водят към конкретните статии.

статиите са няколко:

"Скандалът в ОУ "Д-р Петър Берон" набира сила, от училището се крият и затварят телефони"

"Каква е истината за директора на ОУ "Петър Берон" в Пловдив?"

"Страшни обвинения към директора на пловдивско училище!"

За обвинения към директора на ОУ "Петър Берон" в Пловдив,  за присъствие на ДАНС в училището. За скандали, проверки от МОН, за оказван натиск над учители, за принуждаване да напуснат и т.н.
Ще се опитам пак да препратя линковете .

# 184
  • Пловдив
Не съм чела статиите( не се отварят), може ли резюме с няколко изречения?

# 185
  • Пловдив
Директорът принуждава учители да напускат доброволно. Заключва ги, докато си подпишат молба за напускане.
Дал е учителската стая под наем да става зъболекарски кабинет и обещава да прави учителска стая в мазето.

# 186
  • Пловдив
Благодаря, ЗлаВещица 🤗!
На всички нива липсва контрол, затова си позволяват волности и директори и учители. Не слагам всички под общ знаменател, разбира се, но когато някой сам си сложи ореола е належащо да бъде приземен. Децата стоят най-отгоре в пирамидата на институцията образование и е препоръчително да свикнем вече с това.

# 187
  • Пловдив
Вчера от ЧХ раздадоха покани за родителска среща на бъдещите първокласници.

Надявам се, да успея да се освободя от служебните ангажименти и да отида

# 188
  • ...
Линковете, които пуснах, не водят към конкретните статии.

статиите са няколко:

"Скандалът в ОУ "Д-р Петър Берон" набира сила, от училището се крият и затварят телефони"

"Каква е истината за директора на ОУ "Петър Берон" в Пловдив?"

"Страшни обвинения към директора на пловдивско училище!"

За обвинения към директора на ОУ "Петър Берон" в Пловдив,  за присъствие на ДАНС в училището. За скандали, проверки от МОН, за оказван натиск над учители, за принуждаване да напуснат и т.н.
Ще се опитам пак да препратя линковете .

Да подбутна и аз въпроса, защото се оглеждам за училище и това щях да го сложа на едно от първите места... Иначе ако има някой преки наблюдения за Екзарх Антим първи ще се радвам да сподели 😊

# 189
Здравейте, по повод на дните на отворените врати имам следния отговор: Имаме удоволствието Вас и вашият бъдещ първокласник да Ви  поканим на 04.04.2020 г  
/ събота / от 10.00 часа в сградата на  СУ " Цар Симеон Велики " , ул" Лука Касъров " № 13 на "Ден на отворените врати.

Поздрави!

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 09:28 от Eliza_Nat

# 190
  • Пловдив

Ето още едно училище.

# 191
  • ...
При създалата се ситуация предполагам ще се отлагат дните на отворени врати Mask

# 192
  • Пловдив
Със сигурност. Някои вече са го обявили, като Княза например.

Общи условия

Активация на акаунт