С колко пари на море

  • 8 303
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Спането сме го платили половината- 385лв./14 нощувки/.Имаме още около 1000лв. и се надявам да ни стигнат Mr. Green Общо взето с колкото имаме, с толкова и изкарваме. Изкарвали сме  10дни с 500лв./с пътните!/ на море и пак ни беше много хубаво.
rumgna, кажи повече за  Черноморец Praynig Къде се хранехте? Много евтино ми се вижда вечеря за 30лв. Ние ще сме в един хотел близо до Черноморец и ако е толкова евтина храната направо ще супер Mr. Green

# 31
  • Мнения: 83
ние ще ходим в Равда за 172 лв за общо 7 дни със всичко на човек  с една туристическа агенция

# 32
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
ние ще ходим в Равда за 172 лв за общо 7 дни със всичко на човек  с една туристическа агенция

Дай координати!

# 33
  • Мнения: 168
 Ами ние изкарахме една седмица двама възрастни с едно дете за 600 лв.Без много глезотийки,но и не сме се лишавали Hug

# 34
  • Мнения: 215
Надявам се 1500-2000 да са предостатъчни за 10 дни.
От глезотийки не бихме се лиши, по-скоро няма да отидем на почивка (7 години подред не бяхме ходили Sad), но на почивка не се лишаваме от нищо.
Ще бъдем на ол-инклузив по 150лв/ден.
Пътят сигурно ще е към 160-200лв.
Чадър по 5-6лв/ден - 50лв.
200-300 лв за глезотийки.

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Както и да го смятате за всеки е различно едни искат бунгало, други на палатка, трети квартира, четвърти хотел ол инклузив ........ Миналата година едни познати бяха на бунгала, за спането са плащали по 3лв на човек, носеха си храна и почти никакви излизания по заведения и като теглиха чертата 280лв за двама възрастни и дете на 10г  в тази сума влиза и горивото (колата е на газ). Дори и да иска някой координати такива вече няма, защото бунгалата вече са разрушени и се строи хотел. Така че и за 300лв може да се ходи на море. Ние отделяме за почивка около 700-800лв.

# 36
  • Мнения: 105
В Созопол на квартира за 5 дена -200лв за нощувки и около 300 всичко останало.

# 37
Здравейте, приятели! Смятам да почивам, но през септември. Харесвам Обзор. Кажете ми как варират цените на квартирите тази година? Интересува ме евтин вариант, но не и да е нещо допотопно. Преди 2 години бях там на квартира. Беше супер - 5лв. на вечер, но незнам сега как варират? Благодаря Ви за вниманието! Ще се радвам, ако някой ми отговори!!! Party ][url][/url]

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Брат ми беше там преди 2 седмици и е плащал по 8лв на легло, но не знам подробности. А сега едни наши приятели отидоха пак в Обзор, не са успели да намерят квартира и са отишли на Бяла. Предполагам, че септември цените малко ще паднат.

# 39
          Ехееееееее! Що за въпрос?
          Колкото повече, толкова повече!
          Много е любимото ми число.

# 40
  • Мнения: 1 190
Аз смятам за 5 нощувки х 40лв. двойна стая за 2 възрастни и едно дете 1г. спане - 2 звезди, пътни и харчене да ни излезе 550 лв., ама ще видим Whistling

# 41
  • София
  • Мнения: 4 885
Ние планирахме да се вместим в 1000 лева с всички разходи за 10 дни, обаче сметките ни излязоха криви. Без никакви ограничения чукнахме 2 хиляди лева на десетия ден. Тъжно, но факт..

# 42
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Малеееееее, к'ви кинти спестяват живеещите по морето  Twisted Evil

# 43
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 248
200 лв за бензин (но това вкл. и обиколката на роднините в Северна България)
160 лв за 7 нощувки на семейството на морето
  40 лв за 2 днощувки на планина
около 400-500 лв за хранене по кръчмите и глезотийки за цялата почивка

ОБЩО вместили сме се под 1000 лв за четирима на море и планина  Sunglasses Peace

# 44
  • Мнения: 1 512
Трима на квартира във фамилна къща в Поморие, 30 лв. нощувка в тройна стая, за 7 нощувки- 210 лв. Храна, разходки, глезотийки, цигари- към 500 лв. Още 50 лв. за път (кола на газ) - вместихме се в 800-те лева, които бяхме отделили.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 09:56 от Шушу

Общи условия

Активация на акаунт