Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 847
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 891
Според мен си е оферта отвсякъде. АВС са чудесни колички.

# 691
  • Мнения: 688
 Някой има ли мнение за  muuvo quick?

# 692
  • Наблизо
  • Мнения: 6 103
Тази АБС точно и аз я гледах,питах тук и ми казаха че  не са й правени тестове и т.н.Погледнах и за мнения,няма я никъде другаде ,освен в немските сайтове и почти без мнения за нея.Не изглежда зле,марката е супер,но аз се спрях на по-утвърден модел,която видях на живо.

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 11:15 от BeautifulM

# 693
  • Мнения: 2 891
Преди няколко години АВС беше супер популярна в България. По-популярна от Муци и Пеги Перего сега. Иде само да покаже как бързи се менят модите Simple Smile

# 694
  • Наблизо
  • Мнения: 6 103
Не е проблемът в марката,а в модела.Салса,кондор и т.н са си супер,има ги навсякъде и могат да се видят.Точно този модел обаче го няма никъде и също така е два пъти по-евтин от другите АБС модели,няма мнения и не може да се види на живо.Не ми харесаха и гумите на снимката,като на играчка са и самата рамка изглежда леко нестабилна.
Затова се спрях на друг модел.Иначе цената ме привлече и с тази марка е уау.

# 695
  • Мнения: 2 891
Да, бе, ясно Simple Smile Аз принципно говорех. Както преди години бяха модни триколките и никой не ги намираше за нестабилни. Пълно беше по парковете. Сега толкова рядко се виждат.

Иначе, не намирам шасито и гумите за нестабилни. По скоро кошът за новородено я отличава - че използва за основа седалката и сенника и.

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 12:16 от jj okocha

# 696
  • Мнения: 872
Момичета, някоя от вас беше поръчала GB Maris от UK за 280 паунда (като мен). Ако е пристигнала и сте я отворили има ли адаптори за поставяне на на стола за кола върху рамата. Моята е вкъщи, но едва намерих място да я прибера, че ще ми трябва чак декември, а ако отворя сега кашона, се съмнявам че ще мога да я вкарам пак в него...

# 697
  • Мнения: 55
Има ли някой наблюдения над Bugaboo cameleon 3, направо се влюбих в нея, но единствено ме притесняват малките предни гуми, някой да знае нещо повече за тези колички?

# 698
  • Мнения: 22
Здравейте, някой ползвал ли е бебешката количката Easywalker Disney XS Minnie Ornament, дават я че става за новородено, но в нашият град я няма и няма къде да я видя.Ако някой я използва нека да даде отзиви, че се колебая за нея и за Maclaren: )

# 699
# 700
  • Наблизо
  • Мнения: 6 103
ВИждала съм само Хоука на живо,тази Киддо изглежда по-добре.Хоука е много нестабилна,скърца още нова,гумичките са миниатюрни.
Това Киддо изглежда по-стабилно и има по-големи гуми.

# 701
  • Мнения: 577
Здравейте,
дали някоя от вас има мнение относно следните колички:

https://www.baby.bg/cam-kombinirana-kolichka-joy-techno-col-751. … -description-full

https://visvitalisbg.com/product/jane-modulna-sistema-crosswalk- … os-byala-5486-t30

https://kolichki.net/бебешки-колички-jane.html/колички-jane-epic … -s94-sequoia.html

Аз като,че ли клоня към Cam или последната. Моля за мнение.

# 702
  • Мнения: 4 404
Здравейте, някой ползвал ли е бебешката количката Easywalker Disney XS Minnie Ornament, дават я че става за новородено, но в нашият град я няма и няма къде да я видя.Ако някой я използва нека да даде отзиви, че се колебая за нея и за Maclaren: )
И двете нямат позиция към родителя, мисля. Не знам до колко би било удобно почти да не виждате новороденото, когато го бутате по улиците. Видях я онзи ден Easywalker-a във Вис Виталис. Красива и лека, но за мен си е количка за 6+. Аз бих препоръчала на тези, които не искат кош за новородено (за мен е непонятно защо, но всеки си има предпочитания), да разгледат babyzen yoyo 0+ .

# 703
  • София
  • Мнения: 1 338
Може ли да ми препоръчате чанта за количка? Взехме GB Beli Air 4, но чантите са неоснователно скъпи.
И от полза ли е зимен чувал за кошчето за кола?

# 704
  • Мнения: 4 404
На втората част мога да отговоря като майка на зимно бебе. За мен чувалчутата за кош за кола са нужни, само ако кошът ще се ползва на шасито като количка. В колата не е нужен.  Едно одеалце над коша си е напълно достатъчно в отоплен автомобил. Това е моето лично мнение.

Общи условия

Активация на акаунт