Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 804
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 170
Uppa vista са мн добри за породени. Не им знам цената обаче
Гледах ги като търсих количка за нас, че нашите ще са с 16м. разлика.
Отказа ме , че искат много адаптери и ако искаш кошът за новородено да е отгоре, трябва по-голямото дете да е супер сгънато.
Иначе са към 1800лв.

Ние взехме Silvercross wave. Харесва ми на вид , не изисква 20 вида адаптери и за останалото ще споделя като я вкарам в действие.

Иначе тези дни побутах една uppababy vista и беше сравнително удобна , но бяхме с две деца над годинка.

# 736
  • Мнения: 151
Благодаря ви.
2000лв няма да дам за 5-6 месеца ползване. Стане ли на 2г ще купя борд и няма да ползвам двойна количка. Очаквам новото февруари и затова ми се искаше да са едно до друго децата.

# 737
  • Мнения: 1 106
Здравейте! Ние май ще вземем не толкова бюджетната за нас Cybex Balios S 2 в 1 (кош+седалка). Надявам се да се возях поне няколко поколения в нея и да си струва, мненията които чета са доста позитивни. В момента е ок. 1100 лв. Въпросът ми е, понеже не съм следила  този модел досега и не знам дали цената може да варира , има ли смисъл да забавим купуването, очакват ли се някакви намаления идните месеци или нещо такова? Или това си е оптималната цена за този модел и направо да го вземем ?

# 738
  • Мнения: 125
Здравейте! Ние май ще вземем не толкова бюджетната за нас Cybex Balios S 2 в 1 (кош+седалка). Надявам се да се возях поне няколко поколения в нея и да си струва, мненията които чета са доста позитивни. В момента е ок. 1100 лв. Въпросът ми е, понеже не съм следила  този модел досега и не знам дали цената може да варира , има ли смисъл да забавим купуването, очакват ли се някакви намаления идните месеци или нещо такова? Или това си е оптималната цена за този модел и направо да го вземем ?
Малко по-горе съм писала, че в момента са на промоция във Великобритания на цена от около 550лв за шаси и седалка и около 200 за кош за новородено. Разгледайте офертите в английските сайтове, доставката през Габко или габиели излиза около 50-60лв и идват обикновено за 10-12 дена до България

# 739
  • Мнения: 1 554
И от тук можете да я вземете за около 900 лв с двата коша + кошницата за кола. Но ако можете да чакате до ноември, когато пускат намаления

# 740
  • Мнения: 267
Аз май точно до ноември ще изчакам, защото живот и здраве бебо се очаква началото на ноември. Столчето за кола пристигна, тъй че на дали ще се юрнем по разходки първите 2 седмици, тъй че мисля да изчакам. Хиполенд тогава намаляха нали?

# 741
  • Мнения: 1 554
Да, и Комсед. В Комсед намалението беше по-голямо през май месеж

# 742
  • Мнения: 872
И хиполенд и комсед намалят, но май по сериозни намаления за към края на ноември. Аз съм намирала Balios S 2в 1 на 350 евро по немските сайтове. Ето пример
https://m.babymarkt.de/cybex-gold-kinderwagen-balios-s-und-kinde … blue-a254886.html
А някъде назад давах и други сайтове. В този различните цветове са на различни цени.

# 743
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
И хиполенд и комсед намалят, но май по сериозни намаления за към края на ноември. Аз съм намирала Balios S 2в 1 на 350 евро по немските сайтове. Ето пример
https://m.babymarkt.de/cybex-gold-kinderwagen-balios-s-und-kinde … blue-a254886.html
А някъде назад давах и други сайтове. В този различните цветове са на различни цени.
Аз моята от тук я купих,днес пристигна.Много съм доволна.Аз взех и столчето за кола.

# 744
  • Мнения: 1 106
Благодаря за отговорите. Наистина излиза по-евтино да поръчаш от английски или този немски сайт, обаче малко ме притеснява ситыацията с гаранцията... Ако нещо се счупи как ще се поправи, изглежда сложно. Докато ако е от тук, може да отидеш в магазина направо. Май и аз ще чакам намаленията ноември,щом тогава е времето. Simple Smile

# 745
  • Мнения: 2 891
В Малечко има 20% намаление до 01.09 на стоките в магазина.

# 746
  • Мнения: 55
След дълго проучване и чудене, вчера вече купихме количка - Bugaboo, та можете ли да ми кажете какво да гледам при избора на спален комплект за количката, препоръки за марка също приемам.

# 747
  • София
  • Мнения: 1 338
Според мен си вземи протектор за матрачето и чаршафче. Иначе и пелена да постилаш. За мен тея спални комплекти за количка за излишни. Възглавници при бебета не се използват.

# 748
  • Мнения: 2 891
За какво ви е тоя спален комплект за колички? Обикновено с коша за новородено си върви чаршаф за матрака. Отгоре го завивате с пелена според сезона.
За късна есен и зима, със сигурност ще му вземете космонавт. Кошът си има и покривало, нали? Отдолу мушкате пелена/одеялце и готово.

Последна редакция: пт, 30 авг 2019, 14:13 от jj okocha

# 749
  • Мнения: 3 735
Аз съм се спряла на този + протектор за матрачето и чаршаф
https://visvitalisbg.com/product/vis-vitalis-bebeshki-komplekt-z … nirano-triko-vata

Общи условия

Активация на акаунт