Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 8

  • 46 699
  • 789
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2
Здравейте, имам пратка от Алиекспрес и от 07 март пише, че е пристигнала в България и от тогава нищо, никой не ме е търсил не знам как да потърся и да видя какво става, пратката е с малка стойност около 7 лв...Моля за идей?

Да не би пратката да е изпратена с SunYou Economic air? И аз имам пратка от 6 март , която излиза , че е в Бг, но реално не е....
Аз също имам 3 пратки от 6 и 9 март които потънаха някъде , с последен статус от проследяващи сайтове "Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days." Междувременно си получавам другите пратки с непроследими номера и понеже в пощенския клон служителките ме познават и проверяваха многократно , пратките не са стигнали до пощата. Някой запознат ли е къде могат да се търсят - координати , телефони на служби където се обработват ?

# 511
  • Мнения: 2 377
Здравейте, имам пратка от Алиекспрес и от 07 март пише, че е пристигнала в България и от тогава нищо, никой не ме е търсил не знам как да потърся и да видя какво става, пратката е с малка стойност около 7 лв...Моля за идей?

Да не би пратката да е изпратена с SunYou Economic air? И аз имам пратка от 6 март , която излиза , че е в Бг, но реално не е....
Аз също имам 3 пратки от 6 и 9 март които потънаха някъде , с последен статус от проследяващи сайтове "Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days." Междувременно си получавам другите пратки с непроследими номера и понеже в пощенския клон служителките ме познават и проверяваха многократно , пратките не са стигнали до пощата. Някой запознат ли е къде могат да се търсят - координати , телефони на служби където се обработват ?
Безплатен обяд няма. Плащаш си за R/L/C или подобен номер и гледаш. Не си плащаш не гледаш.

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 1 686
някой знае ли, кой куриер обслужва тези номера
BG000000002253

# 513
  • Мнения: 2 377
някой знае ли, кой куриер обслужва тези номера
BG000000002253
https://www.facebook.com/groups/897038596975321/permalink/4110720252273790 тука говорят за подобен номер. Попитайте автора на поста.

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 1 686
нямам фейсбук, а гледам че зачестява ползването на тези номера и  само cainiao.com дава някакво инфо.

# 515
  • Мнения: 68 778
Последните ми десетина поръчки са все с номер
LT.......NL.
Без изключения!

# 516
  • Мнения: 2 377
нямам фейсбук, а гледам че зачестява ползването на тези номера и  само cainiao.com дава някакво инфо.
Започнете от логистичната информация за покупката и продължавайте през гугъл. Примерна снимка за пратка с LP. За BG ще пише нещо различно ...
Скрит текст:

# 517
  • Бургас
  • Мнения: 1 686
според катаеца е това
Цитат
hello,it is KAAB distribution

# 518
  • Мнения: 3 950
Здравейте, от много време не бях поръчвала от Алиекспрес, но скоро ми се наложи. В сайта на Български пощи при проследяване излиза следното:
Скрит текст:

Та, въпросът ми е мога ли да се надявам на следващ в статус, че е в пощата или не и трябва да се занимавам с митницата?

Пратката е изпратена от Холандия, поне така пише. И такива пратки ли отиват на митница?

# 519
  • Мнения: 68 778
Тя е на митница отишла.

След domestic bag обикновено отива в разпределителен пощенски клон, оттам..в твоя клон.

Но тази е задържана на митницата.

# 520
  • Мнения: 2 377
според катаеца е това
Цитат
hello,it is KAAB distribution
Не виждам снимка каквато показах аз и оградих полето, но според мен някой лъже. Такава услуга " KAAB distribution" има. Такъв номер "BG...." не се следи през тази услуга. В каиниао статусите не се вземат от нищото т.е. някой лъже. Както казах питате гугъл и става ясно. Дали ще питате защо е разминаването между статусите в каиниао и проследяването в сайта на KAAB си е ваша работа. Така или иначе няма да кажат истината. Избягвайте продавачи ползващи такива номера освен лъжци могат да се окажат и крадци.

# 521
  • София
  • Мнения: 1 422
Ако някой може да помогне с няколко пратки, че хич нямам идея къде да ги следя тия с Бг, а във феиса чакам от много време да ме приемат.
BG000000025072, BG000000021178, SYAE005494645 /тази излиза дори доставена/, UH055384336BE /а тази е на някаква девойка Даниела/ и  BG000000023507
Предварително благодаря

# 522
  • Мнения: 68 778
Последната  BG000000023507 е пристигнала. Търсете я в пощенския ви клон.
 https://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=BG000000023507

Онази на Даниела е в пощенския клон от миналия месец.
http://www.bpost2.be/bpostinternational/track_trace/find.php?sea … ode=UH055384336BE

# 523
  • Бургас
  • Мнения: 1 686
аз вече чакам една с бг вече 52 дена, и днес ходих в пощата но е нямаше още, след 2 седмици пак ще съм при тях

# 524
  • Мнения: 14
Здравейте отново, на 30 Април си поръчах разни LED крушчици от Китай (eBay) и едно калъфче за телефон, всичките пратки са ми с YANWEN, с изключение на едни 2 крушки които са със Economy SpeedPAK ... ето:

https://parcelsapp.com/en/tracking/EE10014486378930001020003G0N


Последните събития:
Цитат
12 Май 2021
06:46
Departed from Destination Distribution Center
BG
 SPEEDPAK
11 Май 2021
20:49
PARCEL IS HANDLED
BG
 SPEEDPAK
11 Май 2021
16:00
Import Customs Clearance Completed SPEEDPAK
07 Май 2021
11:47
Arrived at Destination Hub
BE

Въпроса ми е - да я чакам ли въпросната пратка да кажем тази или другата седмица или много бързам ? Simple Smile

Също така, това "Departed from Destination Distribution Center" означава че е отпътувала от някакъв разпределителен център към митницата или .... ?

Пратка е за $9.99.

Общи условия

Активация на акаунт