Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 038
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Дъгичке, Марси : )

Сватбарите : ) най-близките приятели на на Ташдемирови.



Може би и това ,което й се е случило на Ендер с Кая също я е направило такава. Не е била хич обичана тази жена - нито като дете, нито като голяма.



Познайте!
Има втори фраг : )))





Показаха на Ендера сина. Оставила му писмо и снимка.


Хахахахха след тия 2 фрага - добре ,че ги дадоха толкова късно  : ))))) през седмицата.

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 21:34 от BVAR

# 61
  • Мнения: 4 872
Ииии пак Ендер Satisfied
Това ще да е детето ?!  Мисля, че е актьор, който играеше един от синовете на Кьосем. Може и да бъркам...

# 62
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Явно ще е това сина. Малко ми е тъмничък : ))))) и то доста като за нашия сериал.

Предлагам Асуман да се окаже и тя с 1 изоставено дете и Зерин и Алихан и при тях така да се
появи някой : ))))) JoyJoyJoyJoy

Феновете бесни ,че няма ЗейАл в клиповете. Ей голям Зор да пробутват Шевал. Ще провалят хубавата двойка и сериала.

Да вземат един игрален филм да им направят на нашите хубавци поне.


***

Писмото било от жената,която отгледала момчето, а не от Ендера.  Почнала била и му го оставила като му разказала истината, но има снимка на истинската му майка  - Ендера.

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 22:02 от BVAR

# 63
  • Мнения: 1 146
Здравейте Hug Hug

Видях на телефона новият фраг, но имах една гостенка и сега го изгледах.
И аз като рускините се нервя. Да дават по три фрага само за кобрата ще е най добре.
Прецакват ги нашите с това недоразумение. Голямо слагачество от страна на СЦ.
Не можахме да се насладим на очаквания момент за сватбата на Зейнеп и Алихан, заради авантюрите на Ендерица.
Вижда се, че момчето е бедно, но май ще излезе свестно. Няма да е така както ние и го пожелахме. Ще му даде пари и ще го изолира от себе си, та тя  да не изпадне от елитното общество. Този път, ако направи това ще е вече майка кучка крилата.
Хайде стига, че съм бясна на СЦ.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Кате - няма да стане тоз номер да даде пари и да го изолира, защото Кая ще си го иска : )))))

# 65
  • Мнения: 1 146
Ето и руския превод:

Это письмо отдала твоя мать , когда впервые узнала о своей болезни ..Сказала , отдашь , если со мной что- то случится. .......,,Мой Ийгит , прости , что не рассказала тебе правду , я вырастила тебя , но тебя родила другая . Пишу на случай , если вдруг захочешь ее найти . Твоя мать отдала тебя медсестре , не захотев за тобой смотреть .Фотография твоей матери внутри конверта. Я тебя очень люблю ,сынок .

# 66
  • Мнения: 6 588
Еха, вярно ни пребиха с тези фрагове.
А аз съм се заплеснала по "Вятърничавия".

Като така или иначе ще трябва да гледаме предимно Ендер, поне да я гледаме да се пъне и тръшка, вместо да се фръцка и хихика. От нейното „бай-бай“, придружено с кикотене  ми се повдига вече.

Само да не ми я дадат страдаща по сина,който  изоставила, защото отказвам да повярвам. Тя Ерим не го поглеждаше дори, когато живееха в една къща и той казваше, че с дни не я е виждал, та изоставеното дете ли. По-скоро страда, защото авторитета й ще рухне. Даже може изобщо да не е на Кая това дете.

Момчето май наистина е актьора, който играеше в „Кьосем“ един от синовете й – Касъм. И като гледам, не е осиновен от богаташи, както предположих и преди. А писмото може би му го е оставила жената, която го е отгледала. Може би е починала и е решила да не го оставя съвсем сам, когато нея я няма.

Докато пиша сте изписали света.
Връщам се да ви чета.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Кате Hands Plus1

В духа на сериала си мисля ,че Мустафа може и да си е баща на двете момичета. Голям кретен.

Добре, какво се цели да пазиш 20 години такова нещо и после ей така да го сервираш на някой. Така му нанасяш много по-голяма травма. Като си имал наум да го казваш - го правиш още от начало.
Пък така - вярваш в едно и после ти сриват целия свят. И като я потърси какво? Ще й каже колко е гадна , противна или пък ще си станат близки? Не го разбирам аз това. Това по повод на писмото и осиновяването.


Хаххахах Дъгичке - съвсем малко сме писали Stuck Out Tongue Winking Eye

Точно за това страда ,че ще й падне авторитета ,че е лъгала , изоставила е дете - леле мале ... ще я изядат. Халит пак ще спре да й дава Ерим.

# 68
  • Мнения: 1 146
Кате - няма да стане тоз номер да даде пари и да го изолира, защото Кая ще си го иска : )))))

Боби, съмнявам се, че това дете е от Кая. Когато раждаше ми се видя много бедна и забутана.
По скоро ми се струва, че след това е търсила авантюра с по богати и влиятелни мъже.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ауууу ако не е на Кая този син ще е много загазила мадам Ендера.

Сещам се Зейнеп и Алихан като отидоха във фермата и той й каза ,че има дъщеря и тя как се ококори : )))) - ставаше въпрос за конче : )))) Ама Зейнеп си глътна граматката първо.

# 70
  • Мнения: 1 146
Ауууу ако не е на Кая този син ще е много загазила мадам Ендера.

Ааааа, тя е способна на такива врътки, че може да излезе бяла от много ситуации, но тук ЦЪ, трудно ще излезе.
Най напред Джанер от послушно кученце, може да я обвини и изостави. Халит ще забрани действително да вижда Ерим и така
до падението в обществото. Ама дано.

# 71
  • Мнения: 6 588
Кате Hug, радвам се че мислиш като мен за детето. Може детето да е още преди да се запознае с Кая. После си е стъпила на краката, станала е секретарка и се е амбицирала да постигне нещо в живота на всяка цена.
Защото някак си недостоверно ми изглежда тя сама като майка-героиня да си го роди и да не потърси Кая да му каже, че е бременна. Той не е бил на някакво тайно място все пак, знаела е къде е. Точно тя ли няма да го намери, че и после да не му каже за детето и пак да го приеме в живота си ей така.

Много искам Кобрендера да падне от високо на кльощавия си задник и да се срине така грижливо създадения й имидж. Да се види, че е въздух под налягане. И да остане сама като кучка.

Халит скоро няма да има нужда да й реже срещите с Ерим. Скоро той ще стане пълнолетен и сам ще я отсвирва.

# 72
  • Мнения: 21 201
Ииии пак Ендер Satisfied
Това ще да е детето ?!  Мисля, че е актьор, който играеше един от синовете на Кьосем. Може и да бъркам...
Привеееет Ви.
Не бъркаш, шахзедето на Кьосем се казваше Къзъм и е същия актьор в случая.
Аз от отдаааавна не се нервя на Лачената Sick ииии прочие индивиди, Sick.....Sick защото си гледам само сцените Party със ЗейАл. Heart Eyes Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 6 588
Neidjal Hug, ми тя вече и лачена не е в последните серии.
Като попикано мушкато е, грозна и с изкривени черти. hahaha hahaha hahaha

Зехрата пък гледа като отровена от гъби на сватбата.
Бърка ми в очите тая кисела и гнила ябълка.

Аз пък си очаквам продължението на сватбата в понеделник.

Момичета, слагам едно клипче за оправяне на вкуса след двата фрага с Кобрендера.

https://vk.com/dizimaniaat?z=video55522282_456239131%2F38df6c95a … l_wall_-158229374

Много е сладка Зейно с кученчето.

                
            

# 74
  • Мнения: 5 723
Ендер не спомена ли ,че пастрока ѝ я биел и се е опитвал да се домогне до нея ,,,,,,,оофф ,не си го спомням точно, или тя защитавала брат си от него  newsm78 ,на  Алихан ли го каза ?!?!

Общи условия

Активация на акаунт