Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 065
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 41 695
И аз съм с друг сериал в момента! LaughingНаминах по-рано и видях фрагмана-Боби Hug newsm10

Вече сте го разкостили!Актьорът и аз съм го гледала във ВВ Кьосем! Peace

И ЗейАл ще има,но не ни ги показват...за да ни е интересно в понеделник! Wink Laughing

Фрагманът със субтитри...

https://vk.com/queens.turkish.world?z=video-45292164_456245206%2 … pl_wall_-45292164

и нов клип от днес....


https://www.youtube.com/watch?v=htJX6OQO_sg

# 76
  • Мнения: 1 151
Само като си спомня, когато Халит я нарита в квартала, как се мръщеше на локвите в улицата.
Ами с какви физиономии гледаше жените от махалата, когато я посетиха..
С какво самочувствие отиде при Алихан да го "предупреди" за неподходящата връзка със Зейно…..и още много подобни сцени.

Колко е лошо да забравиш произхода си и създадеш един фалшив образ на изискан човек в общество, което не заслужаваш. Не за това, че имаш друг произход, а за това, че не си достоен с постъпките си за него.

Май запалихме много. СЦ може би искат да ни направят съпричастни със съдбата на Ендер, да и простим, но не са познали.

# 77
  • Мнения: 6 591
Ендер не спомена ли ,че пастрока ѝ я биел и се е опитвал да се домогне до нея ,,,,,,,оофф ,не си го спомням точно, или тя защитавала брат си от него  newsm78 ,на  Алихан ли го каза ?!?!
Леле, Софи,за това не се сетих изобщо.
И двете неща май е споменавала. Това за домогването до нея на пастрока го каза май на Алихан в онзи момент на откровение, когато той й скочи по мазола, а другото го каза на Джанер, че какво ли не е преживяла, за да го защити и за да стигне дотук.

Представяте  ли си невръстната Ендер да е забременяла от пастрока си и затова късно да е разбрала, че е бременна и да е изпуснала момента да направи аборт. После сведва Кая, когото не е могла да хване и накрая Халит е изтеглил късата клечка. Joy

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 23:03 от * Дъга

# 78
  • Мнения: 1 151
Дъга и аз си го помислих това при раждането на детето.

И все пак, заради твоето нещастие, защо трябва да отмъщаваш на целият свят.

Халит правилно я е преценил и не случайно каза на Ерим, че тя обича само себе си и него.

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 23:17 от Екатерина Павлова

# 79
  • Мнения: 6 591
Кате, колкото и нещастия да изплуват от миналото на Ендер, за мен лично няма оправдание за това което е тя в момента. Тя дори не отмъщава, а изпитва удоволтвие от това да прави хората нещастни и да си храни егото. Препятствията в живота би трябвало да правят хората по-добри, по- емпатични и по-съпричастни към болката на другите хора, а не обратното. Поведението на Ендер е патология.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ooo не ми се вярва да е намесен пастрока, защото не е в стила на сериала. И някак повече има логика да е от Кая.

Ендер постоянно търси как да направи мизерия.

Дали съжалява ,че взе Йълдъз и се прецака : ))) Ако си беше седяла мирно и тихо щеше да си е женена за Халит и да си живее хубаво.

# 81
  • Мнения: 41 695


Актьорът....Doğaç Yıldız/Доаач Йъздъз в ролята на Йиит-сина на Ендер....
 


Общи сведения за актьора .....
Скрит текст:
ОБЩИЕ СВЕДЕНИЯ
ДАТА РОЖДЕНИЯ
16 сентября 1991 года
МЕСТО РОЖДЕНИЯ
Стамбул, Турция
ПРОФЕССИЯ
актёр
КАРЬЕРА
1998 — наст. вр.
Догач родился 16 сентября 1991 года в Стамбуле и уже с детского возраста начал играть в кино. Впервые он появился на экранах в 1998 году. Повзрослев, он поступил на театральный факультет университета изобразительных искусств им. Мимара Синана и по окончании его начал играть в кино. Первый сериал с его участием вышел на экраны в 2001 году, затем последовала роль в проекте «Две семьи», а также актёр принял участие в телешоу «Сладкая жизнь». Однако настоящая известность пришла к Догачу лишь после роли Шехзаде Касыма в сериале сериале «Великолепный век. Империя Кёсем».

Фильмография
2018 — Хорошая игра / Iyi Oyun
2018 — I Am You
2018 — Враг в моем доме / Yuvamdaki Dusman
2017 — Snow
2016-2017 — Великолепный век. Империя Кёсем /Muhtesem Yüzyil: Kösem
2006-2008 — Две семьи / Iki Aile
2002 — Мир тайн / Sırlar Dünyası
2001 — Askina Eskiya

# 82
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Не ми допада като визия това момче.

# 83
  • Мнения: 9 530
Heart Eyes Здравейте дружки по нощите Hug
Имаме фраг и пак с Кобрендера .Ами да си направят сериал за нея , да видим кой ще го гледа .Може да се фръцка с тоалетите и без да ни занимават чак с миналото и Sweat
А тези СЦ въобще не искат да черпят идеи от мен Angry . Значи Кузей не е на Ендера , много ми се щеше , но заради горката Зерин и заради сладката Лила  се радвам .
Ако детето не е на Кая , значи е на пастрока и , който е възможно да я е изнасилил , но е твърде невероятно , имайки пред вид стила на Ябълката .Що се отнася до Мустафа може и той да си е баща на Зейнеп , но не само ,че не мисе иска , но и не ми се вярва .Твърде различна е Зейнеп ( даже и Алихан и каза ,че на никого не прилича) , за това предполагам ,че не е на тулупа Imp
Дано ни изненздат с хубави сцени със ЗейАл като не ги дадоха във фраговете . Може би са снимали Йълдъз и Ендер по-рано , за да ги пуснат да пътуват , и сега снимат сцените със ЗейАл .За това не са имали време да ги сглобяват . Във всеки случай се радвам ,че точно , когато Ендера се сдоби със всичко ( яд ме е ,че ощети Алихан и Зерин , мръсницата Frowning ), съдбата ще и поднесе такова сътресение .
Хайде лека нощ , дружки Nature Stars

Боби Hug , за пастрока сме писали еднакво !
Много мургав този син .О , и аз нещо не го харесвам , нищо ,че е играл шехзаде , няма аристократично излъчване , все пак е син на Кая и Ендерица Stuck Out Tongue Winking Eye

# 84
  • Мнения: 934
           
           Добро утро скъпи  Момичета, wavey

           Снощи каква шумотевица в темата сте спретнали. Добре, че не видях снощи 2-ри фрагман, че нямаше да спа нощес от яд. Тая докога ще ни я навират , сега се опитват да ни накарат да я съжаляваме, защото била преживяла тежки моменти. Какво ме интересуват нейните тежки моменти, а тя на колко хора навреди и ги накара да минат през всички кръгова на ада, заради нейните болни амбиции. Аз и преди писах, че всички сме минали през тежки моменти, но не сме станали такива като нея.Няма ги тези, заради които гледаме сериала, а пак тая мръсница. Ами тогава поне наградата  за актьорско майсторство да не я бяха дали на Севда, а на нея поне да се знае.Аз съм сигурна , че и комшуто са бесни. Дано поне чуят тях. Ние сме фенове на ЗейАл, а не на Шевал. Каквито и стойки да чупи тя си остава една посредствена актриса. Нали я видяхме, единствено и се получават сцените като играе кучка. Другите сцени не й се получават, така както играе и аз мога да ги изиграя. В сцените с Кая нито успя да ме впечатли, нито да ме убеди. Четох ви и доколкото си спомням вие също мислите като мен. Защо не си гледа маанетата , може там да е добра, но като актриса не става. Сина й според мен е от пастрока й. Все си мисля, че тогава не е имала връзка с Кая, не знам ще разберем. Това момче нещо не ми е много симпатичено. Има много първичен вид, аз не харесвам хора с такова излъчване, но не знам това си е мое мнение. Много искам на тая да и се извадят всички кирливи ризи, тогава да я видя. Аз винаги съм казвала, че най важното нещо е "Мярката", дори и в мръсотията трябва да я има. При кучката я няма въобще. Да, тя си е изградила място и име в обществото, но как , с какви средства? Не мога да приема това въобще и колкото и да ми я навират в носа, моето мнение за нея си остава същото., На много хора им се иска да бъдат на нейно място, да имат нейните възможности  и нейното обществено положение, но много от тях не биха прекрачили моралната бариера, която никъде не е написана, но тя съществува. Всъщност това е един човек, който е паднал много ниско., човек който не уважава себе си. Тя кара хората да я отбягват не заради друго, а от страх, че ще им навреди. Аз лично не бих искала да имам" такова обществено положение" ,. Мисля, че човек трябва да е много беден душевно, за да се наслаждава на това , което е изградил с лъжи, интриги и манипулации. #2gunfire
        Като видях фрагмана не можах да се сдържа и ви напълних главите със светкавици рано, рано, извинете ме Знам, че денят ни трябва да започне слънчево , с добри пожелания но... Twisted Evil
         Въпреки фрагмана ви пожелавам един хубав ден. newsm51       

# 85
  • Мнения: 41 695
Добро утроо! Hug Hug Hug



Цветница е.....
Честит празник!
Благословен ден!

Скрит текст:

Боби HugФили Hug

Тани Hug

Днес очакваме преведения епизод,а утре е новия! Party Party Party

Да се насладим на нашите сладури! Heart Eyes От който и да е детето на Ендер
не ми се занимава,все ще се рабере! Laughing











Имайте прекрасен ден! lovekiss

# 86
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Flowers Cherry BlossomFlowers Cherry BlossomFlowers Cherry Blossom Честит празник! Flowers Cherry BlossomFlowers Cherry BlossomFlowers Cherry Blossom

 

# 87
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Привет момичета. wavey
Да се разпиша и аз в новата тема newsm51
Дъгичка,Честит празник на патерица! newsm59
Честит празник,ако има момичета в темата с имена на цветя! smile3525
Ей цяла седмица нищо и в последните два дена фрагменти,озети и снимки.Как не ги е срам? Mr. Green
Не ми допада като визия това момче.
[/color]
Защото си представяш ,че Ендер му е майка. Mr. Green И на мен ми допада. thumbsup

# 88
  • Мнения: 41 695
Привет! Hug Flowers Sunflower Flowers Rose



Боби HugБиби Hug





малко клипче със ЗейАл... Two Hearts
https://vk.com/dizimaniaat?z=video-158229374_456241719%2F32958fa … -158229374_270317

# 89
  • Мнения: 9 530

Честита Цветница , дружки Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover Flowers Cherry Blossom
Дано утре епизода да е интересен заради рейтинга , много важно ,ще преглътнем и главната манекенка Animal Scream Cat

Общи условия

Активация на акаунт