Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 035
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 41 665
Мустафа се настани в района...и хоп се запозна с Емир...

Ендер призна на Джанер за др. си син.....била  млада...

# 136
  • Мнения: 6 588
Значи Джанер не знае за другото дете на кака си.
Интересно как е успяла да скрие от него?
Той е възмутен...

Била млада, без пари, мед. сестрата намерила семейство, на което да го даде. Те заминали извън Истанбул а сестрата била починала. Демек загубила му следите.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Даааа набързо развиват нещата;
а Мустафа се лепна за Емир ... Божееее, ужас;

# 138
  • Мнения: 6 588
Ендера преструва ли се пред брат си или просто Шевал и да реве не може както трябва?

# 139
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Не може да играе Дъгичке - хич я няма. Нещо и другите са ми разсеяни и не играят както трябва;

# 140
  • Мнения: 1 570
Е в този момент малко съм възмутена от външният вид на Шевал! Ми то и висят меса как може да я обличат така!

# 141
  • Мнения: 6 588
Не може да играе Дъгичке - хич я няма. Нещо и другите са ми разсеяни и не игратя както трябва;
newsm10 newsm10 newsm10

Е в този момент малко съм възмутена от външният вид на Шевал! Ми то и висят меса как може да я обличат така!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 142
  • Мнения: 41 665
Мустафа има дълг да връща...набързо го откриха....дадоха му срок за два дни

# 143
  • Мнения: 9 524
Досега - тъпа серия , само Ендерица и тулупа Мустафа . Браво , ами въобще да не дават а
Алихан и Зейнеп . Тези двете СЦ са ега ти кокошките !
Шевал не може да играе , сигурна съм ,че някой от нас по-добре би изиграла ролята . Не разбрах на колко години каза ,че е момчето . Както о предполагахме Кая е заминал за Америка .

# 144
  • Мнения: 6 588
Както казват рускините, затова напоследък Онур все пускал снимки с котките си от къщи, щото няма много снимки. Виж Шевал е нон стоп заета да снима. Щяха да й паднат изкуствените мигли от фалшивите сълзи. Не мога да я дишам вече, но поне е като насрана. Умира от страх какво е научила Йълдъзка. Добре я подплаши.

# 145
  • Варна
  • Мнения: 7 505
гледат да завъртят новите неща ,че да има истории;

Добре защо не ни дадоха Алихан да носи госпожата на ръце - нещо по мило .... аааа много са ги наплашили с тия глоби ;

Севда имам чувството ,че й е неудобно да се снима в леглото ; ))))
за разлика от Зехра с Джано - хахахахахахахахаха , не ми излизат от акъла;

Ами и аз се чудя как могат да я облекат така Шевал, ама ....

И също не ми хареса с този парцал на главата на наградите.

# 146
  • Мнения: 9 524
Не знам защо така става , екипът знае ,че повечето фенове искат Зей Ал .Нека си дават Ендерица и другите , ама и ЗейАл да дават ... Направо ме хваща яд ...А на ендерица месата и излязоха от изрязаните рокли . Спонсорите ще са в потрес !

# 147
  • Мнения: 41 665
От разговора на Ендер - Джанер...се разбира,че той е бил на 2г.,когато Ендер е родила....а момчето е на 23 г.! И по сметна Джанер  е на 25г. Thinking

Цитат
🔻Эндер рассказывает Джанеру о 2 сыне 🥺

«... У меня есть сын....да знаю Эрим ....нет не он ....у тебя есть другой ребенок....как ты могла скрыть....где он ....я не знаю....я была одна. ...ты был двух летним ребенком...»

# 148
  • Варна
  • Мнения: 7 505
много объркано с тия години ... не мож ги оправи кой на колко е .
Значи Джанер е колкото Зейнеп, а Зехра тогава на колко е? Тя е по-голяма.

# 149
  • Мнения: 9 524
Ма каква цензура , вече са женени , те преди ги даваха разсъблечени в леглото ... Трябваше да ги дадат поне какя носи Синеочко . А те са заети с подсмъркащата Ендерица . Ама пак да кажа - Шевал е гола вода като актриса !
Ама много млад Джанер , би трябвало да е поне на 30 според мен . Ама със Зехра - голям смях . Браво даваха Зехра и Джано , а младоженците - йок .
Не ми се вижда Севда да е притеснена , това и е работата все пак .

Общи условия

Активация на акаунт