Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 046
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 369
Горкото момче!
Тя Ендер нали щеше да се грижи само за сина си докато оздравее, какви са тия приеми още на втория ден!?!?!?

# 676
  • Мнения: 6 588
Леле, какво е преживяло това момче. Как да не му стане гадно като гледа как са наобиколили глезльото Ерим.

# 677
  • Мнения: 41 675
Най-после реклама.... Laughing

# 678
  • Мнения: 1 146
Много глупав го направиха Халит СЦ, а Ендерица си го върти на малкия пръст.

Момчето е преживяло лош живот, също като майка си, но дано не я наследи по гадост и лошотия.

# 679
  • Мнения: 9 528
Не мога да ги гледам Емир и Джанер , но Емир поне не е така подмолен , ще ми се да види истинското лице на Джанер , тогава Джанер ще остане сам ...е, с тъпанарката дето с глупост цяла ел. централа може да задвижи .
Джанер май нещо каза за врътката на сестра си и парите ли ? Ще ми се Емир да разкаже , а Халит според мен няма да се разведе с Йълдъз , но Кая ще отсвири Кобрата , сигурна съм. А Кобра 2 много се изложи , ама и Зейнеп много неуверена . Трябва да си живее живота и да не се занимава с разни ''критици ''

# 680
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Не мога да ги гледам Емир и Джанер , но Емир поне не е така подмолен , ще ми се да види истинското лице на Джанер , тогава Джанер ще остане сам ...е, с тъпанарката дето с глупост цяла ел. централа може да задвижи .
Джанер май нещо каза за врътката на сестра си и парите ли ? Ще ми се Емир да разкаже , а Халит според мен няма да се разведе с Йълдъз , но Кая ще отсвири Кобрата , сигурна съм. А Кобра 2 много се изложи , ама и Зейнеп много неуверена . Трябва да си живее живота и да не се занимава с разни ''критици ''
Ще е неуверена разбира се....До сега всички я смятаха за неподходяща за Алихан....да не забравяме колко отрова изля сестра му върху нея....

# 681
  • Мнения: 934
                Момичета той Джанер си е лика прилика със Зехра.

                 Това Чудовище унищожава всичко по пътя си.

                  Гледам сте извадили бухалките, ами и аз да извадя една.

                   Аз ако бях на Зейнепка на мястото щях да си хвана мъжа за ръка и да го отведа. А после насаме е друга работа.

 fight fight fight fight fight fight








# 682
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Елиф много грозно се държа - нямам думи за такова поведение, за някой с претенции ,че е по-добър от другите. Пълен въздух.

Това ,че някой говори на Зейнеп каква е - не би трябвало да я докарва до там да не вярва в себе си. Ако такива хора те разклащат - значи си имаш проблем първо вътре в теб.
Тука СЦ много олекнаха като я показват Зейнеп така. Като селска пръчка се сърди и цупи.

Една умна жена ще отиде и ще целуне мъжа си и ще си го прибере мирно , тихо и кротко. После насаме може да му оскубе брадата косъм по косъм.

# 683
  • Мнения: 41 675
Хайде Йълдъз разбра от Лила че всички се събират при Ендер....

Зейно търси Алихан,,не отговаря....звънна на Зерин....

Джанер привика Зехра...в градината....

а и Йълдъз пристигна... Laughing и ги видя....а и Кая е тук....

Последна редакция: пн, 06 май 2019, 23:08 от Zlatina3

# 684
  • Мнения: 6 588
Рускините си умирам от смях с коментарите им. Една казва, че Йълдъз трябвало да си тръгне гола от дома на Халит заради предбрачния договор, а друга казва, не , напротив. Не само, че няма да си тръгне, а ще скрои шапката на Ендерка, после ще изпрати Халит в старчески дом, а Зехра в клиника за алкохолици.

Лила каза май на Йълдъз, че всички отиват на прием при Ендер и Халит. Ама голям е глупак този човек, оставя се да го връткат както си искат.


Ха, ха, Йълдъзка хвана влюбените тъпунгери.

# 685
  • Мнения: 1 146
Лелеее, тези двамата несгоди, много простотия излъчват
Джанер и Зехра си приличат по елементарност
Хайде Йълдъз ги видя

# 686
  • Мнения: 41 675
Хайде Алихан се прибра....бил ядосан и не искал да я обиди...

Ааааа Зейно как го плисна с вода... Laughing

И какво сдобряване на дивана с целувка.... Two Hearts   newsm10

# 687
  • Мнения: 6 588
Вярно е, че реакцията на Зейнеп беше импулсивна, но точно Алихан ще й се обижда, че му нямала доверие. Той колко пъти я лъга, колко неща скри от нея и тя ги научаваше от хората по най-унизителиня начин. Доверието се гради, не е даденост. А и колко пъти вече тя му се довери, а остана излъгана. И това крещене....

Хареса ми как Кая посъветва Йълдъз да не влиза в дома на Ендер и да поговори насаме с Халит.
Тя пък му каза, че е добър човек и не заслужава да си губи времето с такава като Ендер.
Но Джанер ги видя и докладва на кака си.

# 688
  • Мнения: 41 675


Е най-после ЗейАл в спалнята... Laughing..сдобрихме ли се? Laughing

Алихан-искам да ти кажа,че ми подхожда само една ...и това си ти Зейнеп....

Последна редакция: пн, 06 май 2019, 23:24 от Zlatina3

# 689
  • Мнения: 1 146
Сладурииии

Общи условия

Активация на акаунт