Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 051
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 41 676
Хареса ми епизода тази вечер!Имаше повече сцени м/у Зейно и Алихан!Каране,сдобряване! Two Hearts
Не дадоха нищо във фрагманите,само да ни изнервят! Peace

# 706
  • Мнения: 9 528
Е, имаше доста Алихан и Зейнеп в епизода , доволна съм .
Освен това няма нищо по-хубаво от сдобряването , нали ?
Нека да продължават да се карат , за да ги гледаме как се сдобряват , сладурите ми те !
Ама Онур и Севда много свикнаха заедно и многоп хубави им се получават моментите , нали ?
На мен ми се струва ,че Кая преди Ендер ще разбере кой е Йит ...

# 707
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
хахаахахха - жалко ,че ще му е сестра
А Ендер нали познава семейството на Кая - не знае ли ,че има сестра?

И Йълдъз бях сигурна ,че ще изнудва Зехра и ще я ползва. Какво ли й каза на ухо? Какво ли пак замисли?


Ендер може да я знае като малка  и сега въобще не се усети.
Зехра заслужава да бъде изнудвана,даже ще и е малко.

# 708
  • Мнения: 934

        Аз лично оправдавам Йълдъз, тя няма избор. Не й оставиха. Пък й заради лигавото г...о Ерим, Тя няма никаква вина за случая. Това, което направи със Зехра , всъщност тя и Джанер си го заслужават. Откакто влезе в семейство Аргун не я оставиха на мира.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Да имахме повече ЗейАл, но не ми хареса на мен такова цупене - много елементарно и да го полее с водата - това пък беше върха на простотията.

# 710
  • Мнения: 6 588
И на мен не ми допада такъв тип поведение, но на момичето яко му писна вече. И май предпочитам изцепките на Зейно пред тези на Ал. От неговите ми се изправят косите просто - преспиването с Хира, брака с Ендер. Да изброявам ли още... Laughing

Ама са ни сладки нашите влюбени, нали?
Милата Зейно си помисли, че ще я удари, така се уплаши, пък той я нацелува. Laughing

Дали ще има фраг, че очите ми се затварят.

# 711
  • Мнения: 9 528
Да имахме повече ЗейАл, но не ми хареса на мен такова цупене - много елементарно и да го полее с водата - това пък беше върха на простотията.
Боби , ами толкова им е акъла на СЦ - да дойдат при мен да и покажа , ама не идват Stuck Out Tongue Winking Eye
Е, Алихан си я знае нашата магарица каква е , а и той мрази да е виновен , има да се бодат ...

# 712
  • Мнения: 41 676
Пуснаха втори реклами,но дали ще пуснат фрагман? Thinking Не ми се вярва,но ще чакаме! Laughing

# 713
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Фили : ))))
трябва да минат един курс при тебе Wink

Обаче искам да видя диалозите и какво си казваха ,че сега само от тук от там се разбра само;

Как се гониха - като в детската градина JoyJoyJoyJoy много малко ги дадоха обаче, явно с камерите са ограничени;

И на мен не ми се вярва да пуснат фраг;

Това новото коте на Онур - голям сладуууррр  Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 9 528
Поне мгат да си ги дават на воля в леглото - нали са женени вече , защото в Турция секс без брак нЕма !

# 715
  • Мнения: 1 641
На мен така ми се искаше Ийт пред всички да каже на КОБРЕТИНАТА
Защоо ме изостави анне

# 716
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Даааа и без тениски в леглото JoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoy

https://vk.com/feed?c%5Bq%5D=%23YasakElma&section=search& … -158910545_141557

Диалога преди поливането, на руски JoyJoyJoy

# 717
  • Мнения: 41 676
Пуснаха отброяване на минутите,няма  фрагман! Peace

Момичета,беше ми приятно да сме заедно и тази вечер! Hug Hug Hug

Е доволни сме в сравнение с предишните серии!Дано и рейтинга утре е по-висок! Peace



Лека нощ! smile3524

# 718
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Поне мгат да си ги дават на воля в леглото - нали са женени вече , защото в Турция секс без брак нЕма !
Да има сцени в леглото за може да преглъщаме Ендер.
Боби,аз мисля,че с превода няма да ти се струва простития поведението на Зейно.Да кажа честно аз изтръпнах като започна да и вика преди да му лисне чашата-викам си айде върна се депресирания Алихан докато не чух "кач".Ама те мушмороците нали са ни наплашили и човек се чуди на къде ще го завъртят.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ако беше холивудска продукция и до спалнята нямаше да стигнат JoyJoyJoyJoy ама комшиите нали са много примерни Joy
Ама мятането през дивана беше добро Stuck Out Tongue Winking Eye


Биби Hands Plus1 малко по-добре е като прочетох диалога при рускините, но пак е незряло Laughing да беше лиснала вода и на Елиф JoyJoyJoy - ама да я покани в къщи и така JoyJoyJoy

Общи условия

Активация на акаунт