The Ordinarу + DECIEM (Тема № 3)

  • 45 599
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 628
Преди време някой (вероятно самият Брандън) беше казал, че комбинацията от крема за ръце + гранактивния ретиноид може да замести използването на https://niod.com/product/neck-elasticity-catalyst-50ml

# 16
  • Мнения: 2 428
Преди време някой (вероятно самият Брандън) беше казал, че комбинацията от крема за ръце + гранактивния ретиноид може да замести използването на https://niod.com/product/neck-elasticity-catalyst-50ml
Задължително ще пробвам. bouquet

# 17
  • Мнения: X
Аз винаги след като намажа гранактивен ретинол на лицето, шията и деколтето, мажа ръце, лакти, че напоследък и колена и отгоре крем/лосион. Малко налудничаво звучи, но вече не си представям рутина от едно кремче. 😂

# 18
  • Мнения: 2 428
То и аз така, Чек, някак недохранена ми се струва кожата с едно кремче само.

# 19
  • Мнения: 248
Здравейте,момичета! Ще ви помоля за вашата помощ,защото прочетох доста от първата тема,но все пак са 2 теми и доста мнения и не мoга да прочета всичките скоро. Пробвала съм 3 продукта на марката- AHA+ BHA пилинг, niacinamide + zinc и салициловата киселина и съм доволна,затова искам да поръчам още. Боря се с червени петънца от предишни пъпки, тук там някоя нова пъпчица и мазна кожа. Мислех си да включа витамин Ц в режима и ретинол? Наистина се чудя какво да избера и се опитвам да достигна безплатна доставка. Thinking Innocent

Спрях се на тези 3 продукта,според вас ще помогнат ли за главния ми проблем- червени петънца от стари пъпки?

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 18:48 от bubanka

# 20
  • Мнения: 2 804
Здравейтем
Аргелин и ЕУК как да ги комбинирам - кое първо да сложа и колко време да се изчаква?

Арелинa ще го ползвам за първи път. ЕУК ми е от миналата година.

За съжаление от Ниацинамида не видях грам подобрение на текстурата и порите. Големи надежди му възлагах след четени безброй коментари, но при мен не подейства. Чудя се дали да дам шанс на 2 шишенце, или да сменя марката.

Арбутрина и той слаба работа, едва позаличи петната.
Но ще изпробвам всичко от марката и с каето се разберем, разбрем  Grinning

Взех и серума за очи на Ординари с кофеин. И следващата ми поръчка ще е серума за коса.

Ако има нещо от което съм мега доволна е пилинга AHA + BHA.

# 21
  • Мнения: 437
*Serendipity* колко често използваш нианцинамид? При мен се забелязва подопрение след като започнах да го използвам ежедневно
hristinaa2112 щом имаш мазна кожа, силикон и сквалан няма ли да ти дойдат тежки? Аз също съм с мазна кожа, ползвам Granactive retinoid емулсия и съм много доволна

# 22
  • Мнения: 248
И аз се замислих за силикона,затова ми се стори интересен този витамин Ц на прах *ако така се води*, но се чудя с какво ще е подходящо да се смеси? С хидратиращия ми крем може би?

# 23
  • Мнения: X
Аз го смесвам с ресваратрол, с амино киселини или с хидратиращ крем. Има още много опции.

# 24
  • Мнения: 248
Поръчах това,надявам се да пристигнат бързо

Може ли да се използва киселина и витамин Ц в една и съща вечер с време между тях? Защото сега използвам azelaic acid и след половин-1 час слагам salicylic acid от ТО и нямам проблеми.

# 25
  • UK
  • Мнения: 93
Здравейте на всички!

Изключително съм доволна от марката - много достъпна и много добри резултати. Пробвала съм Бъфет, AHA30% пилинг (след дерма ролер процедура е супер), салициловата киселина и ниацинамид. Последното го бях взела с цел изчистване на петънца от пъпчици по лицето, за съжаление не свърши работа. Някой може ли да ми препоръча нещо?

# 26
  • Мнения: 2 804
Цитат на: mima_rlink=topic=1110365.msg38626597#msg38626597 date=1556476290
*Serendipity* колко често използваш нианцинамид? При мен се забелязва подопрение след като започнах да го използвам ежедневно

Ами почти всеки ден в продължение на месец, може и малко повече. Не е всеки ден, защото имам и други продукти, които ползвам и не са на Ординари.

Тъй, Аргелин  и ЕУК не могат да се ползват заедно. Та Аргелина остава само за вечер.

# 27
  • Мнения: 1 095
И аз нямам с какво да се похваля, но имам въпрос - HA BLur мирише ли особено? Отворих го вчера, за да го пробвам. Нямах проблеми с нанасянето, не смесвах с фдт, добре попълни лицето и наистина блърва, но имаше една такава миризма, неприятна. Имах чувство, че я усещам и след това и ако някой се доближи близо до лицето ми и помирише, също ще я усети. Satisfied И по колко е нормално да се сложи, че аз май намацах доволно и усещах, че имам слой на лицето или просто това е от формулата. Тия 30мл са за никъде при редовно ползване.

На мен не ми мирише силно, има миризма на неароматизиран допълнително крем, която ми е напълно поносима. Слагам малко (колкото нахут) над дневния крем или го смесвам с фотографски флуид (сега имам смес от на хиламид и ниод) за дните, когато излизам, а не ми се носи грим. Може и колкото малко грахово зърно, смесено с фдт, но не с всички фдт се разбира. Ако сложа по-голямо количество става кир ефект при мен.

# 28
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
Благодаря! Може би наистина, ако се смеси с фдт или бб крем, ще е нужно по-малко количество. На мен ми харесва и без нищо отгоре.

# 29
  • Мнения: 2 835
А защо Аргелина и ЕУК да не могат да се ползват заедно? Не виждам причина , а о в сайта не е посочено да не може .

Общи условия

Активация на акаунт