Hercai/Вятърничав по ATV Тема 3

  • 56 933
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 22 155
Продуцентката писа преди 40 минути, че идва втори фраг, но не се знае дали днес или утре.
И отдолу е написала - Нека любовта победи, моля Heart Eyes

Последна редакция: пн, 06 май 2019, 20:59 от Еванджелин

# 661
  • Мнения: 21 201
Оффффф нека идва и втори, и трети, няма да ги върнем фрагчетата. Party
Пак гледам избрани моменти от епизода и си умирам от кеф, че тези двама сладури дефакто са брат и сестра.
Те и затова така се привличат като магнити.
 Heart Eyes Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/BxITd60lEfw/

Очите му са като на хищник и са прелестна Crazy Crazy екранна двойка.
https://www.instagram.com/p/BxITh1EJcTZ/
Много обичам да гледам сериали не просто с екранна двойка която да ми харесва, а магнетична и химична на макс както в случая.

# 662
  • Мнения: 17
Здравейте, за първи път пиша,но ви чета редовно. Първо огромни благодарности на екипа,който превежда сериала и то толкова бързо!👏 Сериала е уникален, грабна ме от първата серия и все още няма момент,който да съм искала да превъртя с мишката. Четох резюмето на книгите и по мое мнение сериалът е доста по-интересен. Последната серия беше страхотна, любима сцена ми е Миран пред врата,дошъл да вземе жена си, много добра и от към игра на актьорите и от към режисура.
Интересен ми е един въпрос как така Джихан не знае за случилото се с брат му и Дилшах🤔 не ми стана ясна разликата им във възрастта,но едва ли е толкова голяма. И аз съм на мнение,че синът на Азизе,може би всъщност е бил на сестра и Насух. А относно новият герой-войникът,дали пък няма да омъжът Ярен за него,за наказание🤔 някак се предпочитам Елиф да е за Азат.
Извинявам се за дългият пост,поотнесох се😁

# 663
  • Мнения: 5 476
На момчето военната служба ще му се стори песен, в сравнение с екзекутора Ярен.

# 664
  • Мнения: 22 155
Елито, и на мен ми е любима Heart Eyes

# 665
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Елито, и на мен ми е любима Heart Eyes


Hands ClapHands ClapHands ClapHands ClapHands ClapHands ClapHands Clap

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 1 390
Да се включа и аз относно момента с Миран и вратата. Признавам си хареса ми как го каза, че дошъл за жена му, и реално си му е жена,но.. Като знам ,че я има Гюнюл която му е официална жена, този момент ми стана лицемерен, а Рейян как ли се е почувствала, от една страна се е зарадвала, няма как да не се зарадва, но веднага идват мислите "чакай малко ти в конака си имаш жена" Sad . Защо Миран не се развежда с онази змия?

# 667
  • Мнения: 21 201
Мярнах подсказка, че в предстоящия епизод Рейян най-накрая, ще му изплюе камъчето, че знае че е женен.
Аз обаче така и не разбрах кое бе второто условие на Рейян за да се омъжи за Азат, newsm78 вие разбрахте ли!?

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 1 390
Второто условие не го показаха Sad каквото и да беше , за щастие не се стигна до него. Обаче сега се сетих Миран как откачи като видя Елиф и Азад, той явно си мисли, че всички мъже постъпват като него. Колкото и да ме кефи, не мога още да преглътна как постъпи с Рейян след "сватбата " им.

# 669
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Мярнах подсказка, че в предстоящия епизод Рейян най-накрая, ще му изплюе камъчето, че знае че е женен.
Аз обаче така и не разбрах кое бе второто условие на Рейян за да се омъжи за Азат, newsm78 вие разбрахте ли!?
Бракът да остане само на хартия....т.е. да не я докосва.....

# 670
  • Мнения: 5 856
Мярнах подсказка, че в предстоящия епизод Рейян най-накрая, ще му изплюе камъчето, че знае че е женен.
Аз обаче така и не разбрах кое бе второто условие на Рейян за да се омъжи за Азат, newsm78 вие разбрахте ли!?
Да, при единият от случаите, когато Азат ореваваше себе си каза, че е обещал да изпълни желанитео й - никога да не му бъде истинска жена. Сега не ми се търси точно момента, обаче, за което се извинявам.

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 1 390
Мярнах подсказка, че в предстоящия епизод Рейян най-накрая, ще му изплюе камъчето, че знае че е женен.
Аз обаче така и не разбрах кое бе второто условие на Рейян за да се омъжи за Азат, newsm78 вие разбрахте ли!?
Бракът да остане само на хартия....т.е. да не я докосва.....
Това казаха ли го в епизода, или ние си го подразбираме. Аз на места не гледах много съсредоточено затова  и питам Simple Smile

# 672
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Мярнах подсказка, че в предстоящия епизод Рейян най-накрая, ще му изплюе камъчето, че знае че е женен.
Аз обаче така и не разбрах кое бе второто условие на Рейян за да се омъжи за Азат, newsm78 вие разбрахте ли!?
Бракът да остане само на хартия....т.е. да не я докосва.....
Това казаха ли го в епизода, или ние си го подразбираме. Аз на места не гледах много съсредоточено затова  и питам Simple Smile

dariVale вече отговори....Когато седеше Азат и се оплакваше, че е изпълнил условията и да живеят в конака и никога да не я докосва...51:54-52:04 мин.

# 673
  • Мнения: 21 201
Благодаря Ви Гости, Валя.
Аз понеже като видя на екрана разсополивилия се Азат и ако гледам онлайн ставам, а когато гледам на запис(в повечето случаи) го прескачам и затова съм пропуснала този момент.
С нетърпение очаквам smile3539 нашите да се правят на съпрузи пред бабата и дядото на Мелике.
Явно трей днес йок, значи утре.
Лека Ви нощ.

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 1 390
И аз благодатя за разяснението и изчерпателния отговор, ще го изгледам пак, че може и още нещо важно да съм изпуснала Sad

Общи условия

Активация на акаунт