Hercai/Вятърничав по ATV Тема 3

  • 56 981
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 18 589
Черна любов го почнах но зарязах. Знам,че е много хубав. Ще го гледам някой ден,ще му дойде времето. Но сега ми се гледат друг тип сериали. Подхванала съм поне 4,не знам кога ще ги изгледам.
Сега Вятърничав е доста дълга серията и на и пъти я гледам,покрай детето и др.неща не ми остава много време.
Ще наваксам, защото ми се коментира.

# 646
  • Мнения: 5 486
Цитат
Отгледала е точно двама Шадоолу - бащата на
Миран и самия Миран. При положение, че толкова мрази рода е успяла да заблуди и двамата, че ги
Биологичния бащата на Миран нали е Хазар? А Мехмет е нейният син, който е юридически баща, но не е Шадоулу.

# 647
  • Мнения: 18 589
Точно така. И аз така разбрах до тук.

# 648
  • Мнения: 3 482
Мехмет трябва да е син на Насух и сестрата на Азизе ... според подсказките.
Насух е убил собствения син, без да знае. Но тъй като е син и на сестра й, явно ... тук в отмъщението на Азизе се е появила нова ярост. Затова е и отгледала Миран, с който няма никаква кръвна връзка, за да отмъщава на целия род Шадоолу. Абе, правилно бяха казали, че сънят на разума ражда чудовища. Confused

Последна редакция: пн, 06 май 2019, 18:24 от Katya_I

# 649
# 650
  • Мнения: 22 261
Мис Бингли, малко не съм съгласна с теменужката.
Има една сцена в първи епизод, сигурно поне нея си минала, където Миран пита Рейян защо не го иска и тя му казва, защото си Hercai. Едва ли го нарича теменужка. Първо поискал Ярен, пък после нея... не било ясно коя обича.
Има една легенда, мина през темата и може би я има на първата страница. Та теменужките били символ на неверните, непостоянни, вятърничави любими.



Намерих я...

Преди много, много години имало две полски цветя, които били влюбени едно в друго. Като всички други цветя всяка пролет цъфтели и поздравявали слънцето. Но в началото на една пролет едното цвете казало на другото: "Нека да не цъфтим тази пролет като другите цветя, нека цъфнем в средата на зимата в снежните дни, когато всички бягат от студа, така че цялата природа да принадлежи на нас." И двете решили тази пролет да не цъфтят. Докато едното цвете чакало да настъпи зимата и да завали сняг, за да цъфне, другото цъфнало през лятото. От този ден до днес цветето, което цъфти в снега и очаква любимия си, се наричало кокиче, а другото, което оставило любимия на средата на пътя - теменуга (hercai). Ето заради това непостоянните, неверните любими се наричат hеrcai.
                Превод от турски: Reni – BG

# 651
  • Мнения: 18 589
Казах го точно заради долният текст от книгата. Вятърначав не е буквален превод.

# 652
  • Мнения: 5 924
Примам поправката и се извинявам за неточността в написаното - двамата Шадоолу са убитият преди време - Мехмет и Миран.

# 653
  • Мнения: 839
От АТВ обявиха, че серията в петък ще започне в 20:45 ч. Без озет. Информацията е от офиц. профил на канала в туитър и я публикуват през няколко часа.

Останах втрещена от, меко казано, грозния колаж с лицето на Миран на мястото на Рейян Astonished
Нищо лично sonya162 Hug Просто за мен е подигравка с труда на тия готини хора!
От всичко излязло зад кадър се вижда, как се раздават и в работата, и с феновете. Напълно бих ги разбрала, ако в скоро време се поотдръпнат.

# 654
  • Мнения: 21 201
Здравейте. wavey
На мен Теменужка като заглавие на сериала ми звучи несериозно в случая, затова за мен дизито се казва Вятърничав, Непостоянен.
NEW Heart Eyes Акън и неговите фенове.
https://vk.com/dizimaniamiras?z=video-74204908_456240435%2F1b60c … pl_wall_-74204908







Heart Eyes Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/BxINMq0pWYQ/
https://www.instagram.com/p/BxILn-7lxtS/


Подсказка.

Двамата, ще го играят мъж Laughing и жена Laughing пред дядото, и бабата на Мелике, Joy и затова Реийян, ще си сложи пръстена с пеперудата.

# 655
  • Мнения: 18 589
Разбира се,че теменужка не става. Превеждат го Вятърничав или Непостоянен. Имах предвид самия смисъл за променливото и непостоянно цвете,което предстовлява теменужката,описано в текста.
Голяма истерия около този сериал сякаш има. Чак ми е малко странно.
На мен са ми интересни мотивите за враждата на фамилиите. Ясно е,че Хазар вина няма. Били са влюбени с майката на Миран.

# 656
  • Мнения: 7 918
Признавам си, че ми стана  много весело, без да омаловажавам труда на актьорите.
Толкова мъка, защо да не се посмеем малко.

# 657
  • Мнения: 4 370
И на мен не ми харесва колажа, ама на Миран му отива дълга коса. Мяза на Джейсън Момоа, но в по-нежен вариант Wink

# 658
  • Monaco
  • Мнения: 374
dariVale, съгласна съм, че Азизе е много противоречив образ. Обичта и към внучка и е безспорна, а и самото момиче е много свястно и разумно. Към всички останали се отнася много студено и безкрупулно, което ме навежда на мисълта, че май никой от тях не и е кръвен роднина. Тоест нито Гьонюл, нито Миран. Колкото до Фърат, определено го уважава и нищо чудно да и е истинския внук.

# 659
  • Мнения: 21 201
Често правят колажи с разменените им роли, защото от трета серия насам Рейянчето е неговия палач.
Малееееее, феновете му го преследват навсякъде.
Трудно се работи в обстановка с фенове дебнещи на всеки ъгъл.
https://www.instagram.com/p/BxISNH_FTmb/

Общи условия

Активация на акаунт