Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~119~ тема

  • 37 354
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 10 486
Eве Hug Heart Eyes Ох, ревнивите ни детективи Joy Joy Joy Joy

Фили Hug Heart Eyes харем по нататък евентуално, първо трябва да създаде империята Laughing дреме му на Бурак за лудите фенки  Joy

# 121
  • Мнения: 22 162
 Joy Joy Joy Joy Joy

Абе имал любов с една от младо момче, ай да видим на коя ще й излезе късмета  Laughing

# 122
  • Мнения: 10 486
Joy Joy Joy Joy Joy

Абе имал любов с една от младо момче, ай да видим на коя ще й излезе късмета  Laughing


Те на няколко ще им излезе късмета Laughing Четох, че първо се е оженил за Мал Хатун, от нея е следващият султан Орхан...после се жени за Бала Хатун и от нея има син, който като пораства, става велик везир.
Само не разбрах Осман ли има 8 сина и 1 дъщеря или този вторият му син Laughing Малко неясно ми дойде, щото след изречението за сина му... следва - Той има общо 8... ма кой той, не уточняват. Ако е Осман значи бая жени е имал Joy


П.п. Осман е имал толкова деца. Сега прочетох на друго място, където е написано както трябва.

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 22:51 от savovas

# 123
  • Мнения: 22 162
Васе, ей тая първата бе  Joy Joy Joy
Аз имах предвид, на коя ще й излезе късмета да я чепкат  Laughing Laughing Laughing

# 124
  • Мнения: 9 532
О, яко ще чепкат всяка , която му стане партньорка , особено сега като Фефа ще си бъде у дома заета с бебето .
А те харем сигурно и преди империята са имали , ще видим колко моми ще ''операт пешкира '' , горките без вина виновни ще станат .А най-химичната с Бубе - ''д..пе да и е яко ''Satisfied Scream

# 125
  • Мнения: 10 486
Васе, ей тая първата бе  Joy Joy Joy
Аз имах предвид, на коя ще й излезе късмета да я чепкат  Laughing Laughing Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy ааа, па то може на всички да им излезе късмета Joy


Фили, те са били племена преди империята.

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 23:37 от savovas

# 126
  • Мнения: 9 532
Васе, ей тая първата бе  Joy Joy Joy
Аз имах предвид, на коя ще й излезе късмета да я чепкат  Laughing Laughing Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy ааа, па то може на всички да им излезе късмета Joy


Фили, те са били племена преди империята.
Знам Васе , но са имали сигурно жени и наложници , определено не са били моногамни , но това го е изисквало времето , в което са живели - много войни , много жени без мъже ...какво да се прави .
Мен думата ми беше за бъдещата партньорка ( ки ) на Бубето - колко ли хули ще отнесе , те не са толерантни като нас - Кадир си го обичаме с всяка партньоркаи не го ревнуваме Satisfied

# 127
  • Мнения: 10 486
Скрит текст:
Васе, ей тая първата бе  Joy Joy Joy
Аз имах предвид, на коя ще й излезе късмета да я чепкат  Laughing Laughing Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy ааа, па то може на всички да им излезе късмета Joy


Фили, те са били племена преди империята.
Знам Васе , но са имали сигурно жени и наложници , определено не са били моногамни , но това го е изисквало времето , в което са живели - много войни , много жени без мъже ...какво да се прави .

Жени са имали, наложници едва ли. Тримата синове на Ертугрул са от жена му.
Доколкото знам харемът се създава впоследстие за султаните, за да осигуряват наследници за динавстията.

Мдааа, Осман наследява Ертугрул през 1281 година, а като институция харемът съществува между 1299 и 1920 г.   

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 00:04 от savovas

# 128
  • София
  • Мнения: 13 684
Добро утро дружки в този хубав, слънчев, петъчен ден  bouquet
Еви, с тези клипчета на КемНих ни върна в онова прекрасно време на Кара Севда Heart Eyes
На мен най-впечатляващо е последното клипче с тангото от "Усещане за жена"  newsm51 txtloves
Докато го гледах направо настръхнах. Е няма засега друга такава екранна двойка.  smile3521
Такава игра направиха, че ако човек не знае, че двамата си имат сериозни връзки, спокойно може да си помисли, че между двамата е припламнала искрата на любовта. Невероятна игра и на двамата. Мисля си, ако не бяха ангажирани дали между Несли и Бурак щеше да пламне нещо.  love001
Ще си позволя да го кача, за да му се насладим отново

https://www.youtube.com/watch?v=l68Ar4okBNc

# 129
  • Мнения: 22 162
Докато чакаме фрага, озета и филан на Вуслата, аз продължавам с Карата Heart Eyes



# 130
  • Мнения: 10 486
Мисля си, ако не бяха ангажирани дали между Несли и Бурак щеше да пламне нещо.  love001

Ай нема нужда  Mr. Green намерили са си точните половинки Laughing

Линде Hug Heart Eyes Еве Hug Heart Eyes

Аз  съм на тези сладури Heart Eyes

Скрит текст:


# 131
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Прекрасно е, че ни припомняте тези сладки моменти от Карата!!! Не ми достига само това, че няма бг буквички, но пък се усещам, че повечето диалози ги знам почти наизуст или поне за какво иде реч Simple Smile
Още веднъж : Много благодаря!

# 132
  • София
  • Мнения: 13 684
Еви  Heart Eyes Hug  Васе  Heart Eyes Hug  Тони  Heart Eyes Hug
Качвай Еви, прекрасни са тези моменти между КемНих  newsm10
Васе, Господ си знае работата с кого да те свърже в живота  Peace
Хубав е Бурак, честно да си кажа, не знам точно защо, но не е моят тип мъже. Има нещо в него, което ме държи на дистанция. Винаги те държи под напрежение, дали няма да ти кръшне. Нямам никакво доверие на такъв тип мъже. Животът ми е показал, че рано или късно те са неверни към половинката си. Дано ме опровергае, но... незнам  newsm12
Кадир може да не минава за мачо, но има една топлина и финес в него. Той излъчва мъжа на когото можеш да си сложиш глава на рамото му  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 12:13 от БлагаВест

# 133
  • Мнения: 9 532
Докато чакаме фрага, озета и филан на Вуслата, аз продължавам с Карата Heart Eyes





Еви Hug мерси ,че ни припомни един от най-любимите ми моменти , а музиката е страхотна
Линде Hug , Васе Hug Тони Hug
Аз харесвам много двойката Рейан-Миран , обожавам Зейнеп-Алихан и никога няма да забравя Нериман -Маджит , НО Нихан-Кемал е нещо неповторимо !!! Нека в реала всеки си е с неговата половинка , но тази магия , която ни даде Кара севда е незабравима .Благодарна съм на екипа и прекрасните Неслихан и Бурак Heart

# 134
  • Мнения: 22 162
Васе
Скрит текст:
луда ме направиха тия Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт