Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~119~ тема

  • 37 410
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 10 486
Васе
Скрит текст:
луда ме направиха тия Heart Eyes


Еве, и мене Laughing огън са Heart Eyes




Еве,

Надникнах и  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Скрит текст:
Цитат
Инфото е достоверно, от официалния канал и гледате правилното дизи Sunglasses

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 14:37 от savovas

# 136
  • Мнения: 22 261
Васе, ми тъй де... Какво е това чудо?
Скрит текст:
Да дойдат на себе си някои хора Imp

Гледайте сега какво нося, фенски мечти LaughingLaughingLaughing
Ама много им отива де Heart Eyes



New The Queen 👑 ❤ 😍❤😘

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 16:13 от Еванджелин

# 137
  • Мнения: 10 486
Васе, ми тъй де... Какво е това чудо?
Скрит текст:
Да дойдат на себе си някои хора Imp

Да дойдат, ма надали Laughing


Гледайте сега какво нося, фенски мечти LaughingLaughingLaughing
Ама много им отива де Heart Eyes


Уаууу, много, много им отива даже Heart Eyes особено на Неслихан като Денирис Heart Eyes 


# 138
  • Мнения: 22 261
Като приказна принцеса е Неслихан, но и Кадир Сноу си го бива Grinning Heart Eyes

# 139
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey О, много са хубави на този колаж!

# 140
  • Мнения: 10 486
Като приказна принцеса е Неслихан, но и Кадир Сноу си го бива Grinning Heart Eyes

Скрит текст:
Бива го Heart Eyes но и така става Laughing

Скрит текст:

Боби wavey



Промо снимките от 17 епизод














Озета

С приближаването на Рамадан, всеки чувства прилив на добро. За Азиз идва момент на спокойствие, когато посещава татко Салих. Фериде не знае за приближаващата буря. Фърат и Султан ги очаква неприятна изненада. Когато Керем отново се готви да приложи новия си план, голямата тайна, която научава за майка си, ще промени всичко. Тъй като пътникът се придвижва към нова стъпка в играта, Азиз осъзнава, че мирът, който търси все още е далеч и няма друг избор, освен да спечели битката, и да преодолее всички пречки, пред които ще трябва да се изправи по този път.

Фрага

https://vk.com/dizimedya?z=video-132999259_456243400%2Fdfc02f855 … l_wall_-132999259

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 01:42 от savovas

# 141
  • Варна
  • Мнения: 7 505
О, какъв фраг! Алис е на Гюлтен? Или имаме 2 Алис; Нали казаха  всичко е по 2 Rolling Eyes

# 142
  • Мнения: 10 486
Добро утро, момичета Hug Hug Hug


# 143
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Страхотна е! 1000 пъти по-красива и величествена от онази другата, която играе в сериала.

Аз по онази другата и без това плюя в Троновата тема. Ди, като стигне дотам, ще чете.

Но на Несли много много й отива. Изящна и величествена. А и сигурно по-добре щеше да го изиграе от Емито.

# 144
  • Мнения: 125
Мале, момичета, много сте писали. Grinning Затрупаха ме с работа и не мога да се добера до компа Disappointed Relieved Дано тази седмица се поосвободя, че не ми остава време и за Вуслат Weary

Много хубави снимки на Несли и Кадир като героите от ГОТ Heart Eyes Елии, надявам се скоро да стигна и до него Hug

Хубава неделя на всички! bouquet

# 145
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Привет 🤗,Честит Гергьовден на всички и успешна седмица!

Много дълга ми се видя тази седмица. Надявам се тази вечер да ни поднесат поне някоя забавна сцена, че фрагманите ми се видяха много мрачни.

# 146
  • Мнения: 5 723
БРАВО !!! Изпаднахме сме на 2-ра страница !

Къде сте бе ,фенки на Кадир и криминалист-ки .....нещо се разочаровахте май ?!?!?

# 147
  • Мнения: 22 261
Гюнайдън, къзлар Blush

Софи Heart

Аз по принцип не коментирам Вуслата, но обичам да чета вашите коментари.

Оказа се, че Азиз има баба - Надиде Коркмазер и той прилича повече на нея, отколкото на дядо си Мехмет Шефик.

Нова снимка от Неслихан, с подпис "През очите на любимия ми" Heart



Ей тук ми е мъката на мен, двегодишното отсъствие на Неслихан от екрана.

# 148
  • София
  • Мнения: 13 726
Добро утро момичета  bouquet
Еви  Heart Eyes Hug
След продължителните празници отново трябва да навлизаме в ритъма на работата  smile3505
Еви, понеже спомена, че Неслихан ти липсва, то да си призная, че и на мен също много ми липсва  Peace
Почина си след тежките снимки на КС и вече спокойно от есента може да се включи в нов проект. Да си призная напоследък ми се върти в главата, кой партньор евентуално може да и приляга след неповторимата двойка с Бурак.
Струва ми се, че много добре до нея ще стои този актьор - Бурак Дениз. Има излъчването на "мачо" и си мисля, че двамата добре ще си паснат и като визия и като игра. Този актьор съм го гледала в няколко различни роли и ми харесва, как играе.

Последна редакция: вт, 07 май 2019, 11:32 от БлагаВест

# 149
  • Мнения: 10 486
Ей тук ми е мъката на мен, двегодишното отсъствие на Неслихан от екрана.
Еве, не е две, бе Laughing Дъното беше 2018 Laughing


Да си призная напоследък ми се върти в главата, кой партньор евентуално може да и приляга след неповторимата двойка с Бурак.

Линде, гледах това клипче и аз я искам с този.




Привет, момичета Hug Hug Hug

Вуслата, като изгледам серията.



Общи условия

Активация на акаунт