GoT 34 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН - Нищо не е вечно

  • 16 147
  • 767
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 8 578
Аха. В Тийн вълк върколаците използваха спиралата като знак за мъст.
Вярно. От там съм го запомнила значи, но може и да си е било тяхна измислица.
Намерих, че е и келтски знак на прераждането и възкресението.

# 271
  • Мнения: 48 052
Не разбирам защо отписвате персонажи, които ви се струват изчерпани. Неведнъж са умирали персонажи, на които им предстои много Simple Smile и това обръща играта Simple Smile На мен Дани ми се видя изчерпана още откакто излюпи драконите, ма на, седи си. Други, т които очаквах много- адиос Simple Smile

# 272
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
На мен Дани ми се видя изчерпана още откакто излюпи драконите, ма на, седи си.

 hahaha hahaha hahaha hahaha Смея се с глас!


Последно за символа:
Според мен, няма да ни кажат, какво точно означава, защото и те не знаят, какво е точно значението в контекста на сериала.

Но самият символ показва интелигентност, т.е. и Децата, и NK & WW имат цел, метод, причина-следствие мотивация.

# 273
  • Мнения: 48 052
Аз заради тази цел все още гледам. Това ми е интересно. Кой ще седне на трона и ще има ли трон- не толкова. Играта ще я има, я за трон, я за нещо друго, все ще се дърлят, и в същото време всеки би се оженил/легнал с всеки. Но какво искат НК, каква и има ли връзка с драконите и връщането на магията, и кой от играчите е предвидил И този фактор? Многоликяи бог, Варис, Старките, чедата...има ли нещо отвъд играта на тронове или не.
Според мен в сериала няма да има нищо повече. Не им стигат знания и въображение да ги навържат чак толкова. Надявам се в книгите да има, само дето няма да има книги Sob

# 274
  • Мнения: 269
Привюто на еп.3. Който се пази, да не гледа.

https://www.youtube.com/watch?v=TdkS4Xazz7Q&feature=youtu.be

# 275
  • Мнения: 18 412
Трон ще има щом в единия вариант седма книга се казма Надежда за пролет, а в другия - Врем[video][/video]е за вълци. Колкото и да не ме кефи това-

Ураааа. какъв кеф
Скрит текст:
видях цяла армия от Други

# 276
  • Мнения: 48 052
Не ви ли е смешно как говори Джонката Joy, пуфти, издиша като говори, мнооого ми е смешен...Имах голям проблем с него в 1 сезон, после му бях посвикнала, но след тази дълга пауза- умирам от смях Joy

# 277
  • София
  • Мнения: 3 723
Ох, пак го гледах по HBO. Значи, Денерис ще я прежаля ако умре, Джора, Теон и Джайм също, останалите от анкетата и те. Ама не искам да ми пипат Сив червей и Давос. Ама много си ги харесвам тях и ще рева ако тръгнат да ги убиват. Определено си е друго на телевизора, няма да гледам вече предварително, половината лафове не съм ги чула даже, наистина защо така мърморят някои актьори?

# 278
  • Мнения: 18 412
не по-малко ме дразни как говори Хрътката. Имам чувството, че изджавква думите. Най-нормално си говори Тирион,  бавно, набляга на думите, всичко му се разбира. Има хубав и плътен тембър. И на Санса и джайм  им разбирам, но Тирион е най-ясен.
Джон, наистина много пуфти, но то и Джора доста сумти и на моменти не мога да го трая. Давос  говори къде по-нормално.

# 279
  • Варна
  • Мнения: 36 759
На мен са ми смешни наболите му мустачки и брадичка (на Джон). Но иначе, странно, харесва ми.

# 280
  • Мнения: 143
Изобщо не бях разбрала за изтеклия епизод, така че си го изгледах сутринта.
Скрит текст:
Ох, хареса ми. Дойде сцената, която чаках толкова сезони. Дани най-сетне разбра, че не е единствения Таргариен. Мисля че, Джон избра точния момент.Колко недоволна остана Денерис.хахаххаах Но реакцията и, и после на стената като чуха роговете, май насочват към сблъсък между нея и Джон. Ще е интересно. А колко лекомислено му позволи да поязди Регал.
Много ми харесаха сцените на Джейми, прекрасен Кольо, прекрасен.
За Аря - така се смях. Нито за миг не съм си я предствяла в такава ситуация. Беше забавно.
Останалото сбогуване по холивудски.
За актьорските им способности не ми се споменава. Повечето са толкова зле. Олеле майко!! Такива важни сцени, такива разкрития, Джон и Денерис гледат като ударени с мокър парцал.
Нула, абсолютна нула.

# 281
  • Варна
  • Мнения: 36 759
Денерис трябваше да стопли, че нещо с произхода на Джон не е наред още, когато драконът му позволи да го пипне и да го язди.

# 282
  • Мнения: 18 412
Джон слава Богу, че вече си слага косата на плитка, с тези къдрици, ми бе ужасно нелеп-

Дани Малоумната/Дани Анархистката да стопли нещо? кога е била това, та тя няма никаква мисъл за последствията. Имам чувството, че е на пет години, а не на шестнадесет.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 36 759
Абе, така е ама то това направо крещи с главни букви насреща й.

# 284
  • София
  • Мнения: 3 723
Ох, а дали е възможно Денерис да претърпи някакъв катаклизъм духовен и да се жертва в името на отцелявянето на останалите, или заради Джон? Нещо такова ми се върти в главата..

Общи условия

Активация на акаунт