GoT 34 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН - Нищо не е вечно

  • 16 194
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 578
Нямам идея, Есме, то много нелогични неща пишеше.


Имам снимка обаче
Скрит текст:
Aря в криптите
Скрит текст:
Тази снимка от къде е? От промото или има лийк?
Butterfly имаш предвид лудата леля на Санса Старк?
Церсей не я искам жива на финала. А и не очаквам да оцелее.

# 721
  • Мнения: 3 435
Есме, същата, обърках се.
И аз се надявам Церсей да умре!!!!

# 722
  • Мнения: 9 961
Хора,
Тези двамата като си метнаха по един поглед, дали не тръгнаха към драконите да ги яхват?

За Дани- как пък не й омръзна все за трон да ламти. Кой кво стане, тя все да си каже, че тронът е неин.

Според мен, Джон й каза, за да я спре да му се натиска.

# 723
  • Мнения: 8 578
И аз мисля, че тръгнаха да се качват на драконите.

# 724
  • Мнения: 2 147
Относно последните спойлери.
Скрит текст:
Не знам дали да се радвам, че толкова малко хора умират. А може да ни пускат по пързалката и нищо от това да не е вярно, въпреки, че доста неща звучат логично. Честно казано ако избият повечето още другата седмица, не знам какво ще гледаме до 6-ти епизод Laughing .

# 725
  • Вестерос
  • Мнения: 38 411
Не знам от къде е снимката.

Редактирах си поста с години и накратко история Grinning

Аз Нед го възприемах за главен герой и като ги убиха бях в шок! Бях почнала и първата книга,но още в началото и в нея като го убиха пак бях хахха. За червената сватба вече си знаех,бях прочела обсъждане и не се изненадах като четох книгата.

Червената сватба беше логична, той Роб Старк след като го напуснаха Карстарките, а Болтъните се настаниха в севара вече нямаше полезни ходове. ОСвен това имаше не един и два убити персонажи вече. Но при Нед Старк много изведнъж ни дойде смъртта му.
От този момент много намразих Джофри, защото според мен не Церсей е решила това, а той. Джофри не слушаше никого, задоволяваше мазохизма си.
Единствено най-много се радвах на смъртта на: Джофри , Рамзи , Вазерис , Кутрето, Станис, Мелисандра и лудата леля на Лиана Старк. за други, които да се радвах изключително много за смъртта им не се сещам. Но знам, че непременно искам Церсей и Кралят на нощта да се махнат, но най вече Церсей, едвам я изтърпявам. Молех се да умре през сезоните, но да не се окаже, че тя седне на трона, ще ми дойде в повече?!
A? Лудата Лиза Арин е сестра на Keйтлин Grinning

# 726
  • Мнения: 11 344
Аз сега се сетих нещо - бебето на Гили нали беше обещано на КнН? То каква роля ще играе? Дали не търсят и него?

# 727
  • Мнения: 9 961
Извинявам се, но Гили от кого е забременяла?

# 728
  • Вестерос
  • Мнения: 38 411
В книгите имаше роля, тука няма, само бебе

# 729
  • Мнения: 8 578
Бебето на Гили е от Крастър.
Той си даваше всичките синове на ББ.
Може пък и да затърсят брат си, но ме съмнява.

# 730
  • Вестерос
  • Мнения: 38 411
А Карстър е бащата на Гили, блякссссссс

# 731
  • Мнения: 3 435
А Карстър е бащата на Гили, блякссссссс

Сега като споменахте Джили, тя май е бременна, забелязахте ли?

# 732
  • Мнения: 9 961
И на мен ми мина през ума.

# 733
  • Вестерос
  • Мнения: 38 411
Аз мисля, че актрисата е.

Игра за нас феновете хаха  https://igra.rbb.bg

# 734
  • Мнения: 2 157
Единствено най-много се радвах на смъртта на : Джофри, Рамзи , Вазерис , Кутрето, Станис, Мелисандра и лудата леля на Лиана Старк. за други, които да се радвах изключително много за смъртта им не се сещам.

Kъде? Какво? Как? o.O
Или имам бели петна, или Мелисандра още е жива...

Общи условия

Активация на акаунт