GoT 34 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН - Нищо не е вечно

  • 16 188
  • 767
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 604
Скрит текст:
Лъже Николай. ББ се правят от бебета, не от дъртаци  hahaha hahaha hahaha
Хахахаха.
По този въпрос много съм се чудела. Добре, правят ББ от бебето, после го оставят в ББ детската градина, докато порасне?

# 706
  • Мнения: 4 398

Не само стареене. Очукан от живота, разочарован, преживял какво ли не.

# 707
  • Мнения: 8 356
Скрит текст:
Лъже Николай. ББ се правят от бебета, не от дъртаци  hahaha hahaha hahaha
Хахахаха.
По този въпрос много съм се чудела. Добре, правят ББ от бебето, после го оставят в ББ детската градина, докато порасне?

Те са направени с магия, сигурно бързо растат. Може да пият великанско мляко.  hahaha hahaha hahaha

# 708
  • Мнения: 1 604
Те са направени с магия, сигурно бързо растат. Може да пият великанско мляко.  hahaha hahaha hahaha
Хахахахаха, не се бях сетила. :DDDDD

# 709
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Освен това едва ли иска само да ги убива, вероятно- надявам се - иска друго. Какво?

We know nothing ... така да се каже Sad

# 710
  • Мнения: 8 578
НК нали са го направили чедата, като оръжие срещу първите хора.  Преди всякакви старк и таргариен. От какъв зор да му дреме за Старк и таргариен. Евентуално ако те имат магия от чедата- затова могат да са варгове и да яздят дракони, някаква много далечна кръвна връзка.  Но не са единствените и това не е единствената възможност, която му се е отдавала за хилядолетия. Освен това едва ли иска само да ги убива, вероятно- надявам се - иска друго. Какво?
Нощния крал го дават, че е над 8000-годишен. Според легендите родът Старк също съществува от толкова години, т.е. е възможно НК да е Старк и/или да му трябва някой Старк.
Варгството може и да идва от чадата, но по мои спомени Мартин е казал, че Бран(+Аря и Джон от книгите) не са наследили способността си да се варгват от страната на баща си. Т.е. Може да идва и от Катлин. А иначе варгове има на север от Вала. Всъщност те май умряха в сериала. Спомням си само Орел.
Магията на Тарг също няма общо с чадата, но не е много ясно и как са се научили да яздят дракони. Не мисля, че НК в шоуто ще бъде нещо повече от the big bad, който иска само да трепе.

# 711
  • Мнения: 1 604
Освен това едва ли иска само да ги убива, вероятно- надявам се - иска друго. Какво?
We know nothing ... така да се каже Sad
И като дойде безкрайната нощ, какво ще прави? Ще се мотае с другите бродници?

# 712
  • Мнения: 19 306
Сетих се още нещо и май наистина трябва да преговоря предните сезони!
1. Казаха, че дома Таргариен всичките са с бели-платинени коси. Защо тогава Джон е с черна коса , това не мога да си обясня, а уж е наследство !
2. Не мога да си обясня , как така Регар е брат на Денерис, когато тя не е била родена и дефакто е нейн чичо според мойте представи .. тя нали имаше един безумец , който добре , че хал Дрого го уби с течно злато по главата , така се зарадвах , че тоя неблагодарник умря !!!! Това наистина не ми се връзва с тез братя ... малко пояснение ?

1Егор Черната стомата е бил с Черна коса. Обикновено първото дета наследява косите на майката, но при Таргите нали се женят брат със сестра обикновено са с бели коси. Почти съм сигурен, че поне едно от децата на Егон Невероятния е имало черна коса също, както и един от Веларионите което май е със златна.  Джон е повторение на случая с ЕГор, взел е косата на Лияна.
2. Регар е е бил на около 20 години когато Дани е била зачената в корема на майка си, а Визерис е бил на  6. Тогава бременната кралица бяга с Визерис, а Дани се ражда когато са вече на кораба – по това време Регар е мъртъв -  затова Дани е родена в Буря

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 20:29 от Джон Сняг

# 713
  • Мнения: 3 435
Сетих се още нещо и май наистина трябва да преговоря предните сезони!
1. Казаха, че дома Таргариен всичките са с бели-платинени коси. Защо тогава Джон е с черна коса , това не мога да си обясня, а уж е наследство !
2. Не мога да си обясня , как така Регар е брат на Денерис, когато тя не е била родена и дефакто е нейн чичо според мойте представи .. тя нали имаше един безумец , който добре , че хал Дрого го уби с течно злато по главата , така се зарадвах , че тоя неблагодарник умря !!!! Това наистина не ми се връзва с тез братя ... малко пояснение ?

1Егор Черната стомата е бил с Черна коса. Обикновено първото дета наследява косите на майката, но при Таргите нали се женят брат със сестра обикновено са с бели коси. Почти съм сигурен, че поне едно от децата на Егон Невероятния е имало черна коса също, както и един от Веларионите което май е със златна.  Джон е повторение на случая с ЕГор, взел е косата на Лияна.
2. Регар е е бил на около 20 години когато Дани е била зачената в корема на майка си, а Визерис е бил на  6. Тогава бременната кралица бяга с Визерис, а Дани се ражда когато са вече на кораба – по това време Регар е мъртъв -  затова Дани е родена в Буря
Благодаря , сега вече ми се изясниха нещата. Че четох в гутъл , но нищо не разбрах , от какво умрели и т.н. така , че благодаря !

# 714
  • Мнения: 19 306
Аз Нед го възприемах за главен герой и като ги убиха бях в шок! Бях почнала и първата книга,но още в началото и в нея като го убиха пак бях хахха. За червената сватба вече си знаех,бях прочела обсъждане и не се изненадах като четох книгата.

Червената сватба беше логична, той Роб Старк след като го напуснаха Карстарките, а Болтъните се настаниха в севара вече нямаше полезни ходове. ОСвен това имаше не един и два убити персонажи вече. Но при Нед Старк много изведнъж ни дойде смъртта му.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 36 872
Денерис сякаш има все една и съща физиономия. За сметка на това, тоя Джон добре се изразява с поглед само. Кефи ме.

# 716
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Забравих да кажа, че Дани беше бясна след разговора с Джон в криптите, личеше й като се качиха да гледат. Не е като да е хептен мумия Емилия.

....

Първите хора идват във Вестерос- 8000-12000 години от юг
Епохата на героите
ДЪлгата нощ- по същото време в Есос /континента другия/ възникнали  цивилизации , сред вулканични планини били валирианците, които се научили да опитомяват дракони. Били с бледосребристи коси или бледозлатисти коси и очи в отсенки на лилавото.
Андалите отишли във Вестерос
Валирианците унищожили ройнарите в Есес
Ориста на Валирия
Завоеванието на Егон на 7-те кралства
бля бля крале Тарги
Танца на драконите
бля бля крале Тарги
Ерис Втори на 18 станал крал през 262 година след Завоеванието, същата година е роден и Робърт Баратеон /син на братовчед на Ерис/. същата година е роден и по=големият брат на Нед Старк.
Регар вече е роден "сред пламъците на Летен замък". Жена му е сестра му Рела
Прави Тивин своя ръка, който бил на 20 години тогава.
263 Тивин се жени за братовчедка си Джоана, което от 259 била придворна дама на Рела в КЧ.
Ерис и Рела имали няколко мъртвородени деца, две починали като бебета
266 се разжрах Джаийм и Церсей
267 бащата на Тивин умира и Тивин става Лорд  и Пазител на Запада. Регар е 8 годишен тогава и с Ерис отиват в Скалата
272 В КЧ идва Джоана с 6 годишните Джаим и Церсей
273 се ражда Тирион и Джоана умира
276 се ражда Визерис
279 Регар се сгодява за Елия Мартел
280 се ражда детето им Ренис, после Егон
281- турнирът в Харанхъл, после "отвлича" Лиана
Битка има бла бла
Ерис разбира, че Регар е мъртъв и изпраща бременната Рела и Визерис в Драконов камък






Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 22:34 от Tiffany А

# 717
  • Мнения: 8 578
Относно спойлера за епизод 3:
Скрит текст:
нали Бран каза, че КН го е маркирал, иска да го убие и т.н., тогава как така отива в Кралски чертог? Нали първо трябва да премахне Бран. Освен това не виждам логиката да прескочи целия Север и половината Юг и да ходи в КЧ. Ами всички останали по пътя? Не знам, но след като КН стоя 7 сезона зад Вала, ми е супер странно ей така за една серия да отиде до КЧ.

# 718
  • Вестерос
  • Мнения: 38 410
Нямам идея, Есме, то много нелогични неща пишеше.

Имам снимка обаче
Скрит текст:
Aря в криптите

# 719
  • Мнения: 3 435
Аз Нед го възприемах за главен герой и като ги убиха бях в шок! Бях почнала и първата книга,но още в началото и в нея като го убиха пак бях хахха. За червената сватба вече си знаех,бях прочела обсъждане и не се изненадах като четох книгата.

Червената сватба беше логична, той Роб Старк след като го напуснаха Карстарките, а Болтъните се настаниха в севара вече нямаше полезни ходове. ОСвен това имаше не един и два убити персонажи вече. Но при Нед Старк много изведнъж ни дойде смъртта му.
От този момент много намразих Джофри, защото според мен не Церсей е решила това, а той. Джофри не слушаше никого, задоволяваше мазохизма си.
Единствено най-много се радвах на смъртта на: Джофри , Рамзи , Вазерис , Кутрето, Станис, Мелисандра и лудата леля на Лиана Старк. за други, които да се радвах изключително много за смъртта им не се сещам. Но знам, че непременно искам Церсей и Кралят на нощта да се махнат, но най вече Церсей, едвам я изтърпявам. Молех се да умре през сезоните, но да не се окаже, че тя седне на трона, ще ми дойде в повече?!

Общи условия

Активация на акаунт