МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 161
  • 775
  •   2
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 4 444
А каква е цената на моливите в България?
Вчера във ФБ страницата им писаха- 44 лв.

# 91
  • Мнения: 352
А каква е цената на моливите в България?

Около 40-50 лева, ако не се лъжа.

# 92
  • София
  • Мнения: 1 611
Днес минавах покрай магазин Леро и на вратата видях надпис, че през целия май месец червилата на Dior са с 25% намаление, ако някой се интересува.

# 93
  • Мнения: 227
Здравейте!Ако някой минава през Сефора може ли да провери дали шоколадовата палитра първата на too faced е налична?Благодаря предварително

# 94
  • Мнения: X
Колекцията на GOT Urban Decay е заредена в Сефора.
Видяхте ли я наживо, какво си харесахте, какво искате евентуално да си купите?
Аз днес отивам за палитрата и моливи. Четките ги няма, ще ги търся в Гърция. Червилата не ме грабвт, но да видя наживо. палитрата с хайлайлатърите също.

Аз видях всичко, но нищо не ми хареса, в т.ч. и палитрата хайлайтъри. Затова пък се влюбих в палитрите на Шарлот Тилбюри, но нещо не ми се даваха 75 евро. Взех си от по-старите, които са с руж по средата и много съм доволна.

Да споделя за новите коректори на Тарт. Това нещо като го сложих след лек СС крем под очите ми, направи кожата като пета на костенурка. Все едно се видях как ще изглеждам след 20 години. 😱 Още веднъж го пробвах без фдт и с много овлажняване и сквалан върху кожата, по-добре стана, но пак се врязва, а се казва Creaseless иначе. Хич не е за сухи кожи и такива над 30 годишни според мен.

# 95
  • Мнения: 31 159
Аз си взех палитрата и двата сини молива, но ще взема още един. Влюбена съм в тези моливи и мв палитрата. Исках страшно четките от колекцията, но ги няма дори в Гърция. Там има намаление на всичко на UD с 25%.  Все още се надявам да ги заредят в България скоро и да си ги купя, защото съм голям фен на сериала.

Последна редакция: нд, 05 май 2019, 12:45 от densi

# 96
  • София
  • Мнения: 1 500
В гръцката Сефора дали има Долче и Габана декоративна козметика, че ми свършва пудрата-фон дьо тен, на която съм фен,  а не ми се поръчва от Хародс.

# 97
  • Мнения: 31 159
Не видях аз, а търсих. Иначе има сериозни намаления с различни проценти на абсолютно всичко в козметичните магазини вк. и на най- скъпите марки като La Mer, които са с -20%. Герлен е с 30% и с -40%. Диор -25%, а Шанел с -15%.
Има Лаура Мерсие.

# 98
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
NiaV, след голямо лутане между рафтовете Сефорски днес и няколко тегела между Sex on Fire и Dim LIght си тръгнах с пудра и руж на Hourglass. Чудя се дали не направих грешка, но след 15-20 мин в тези магазини ме хващат лудите мен - винаги е пълно с народ!

# 99
  • Мнения: 3 342
Агент, няма да съжаляваш. Страхотни продукти са Heart Eyes И ружовете, и прахообразната пудра(ако имаш нея предвид).

# 100
  • Мнения: X
NiaV, след голямо лутане между рафтовете Сефорски днес и няколко тегела между Sex on Fire и Dim LIght си тръгнах с пудра и руж на Hourglass. Чудя се дали не направих грешка, но след 15-20 мин в тези магазини ме хващат лудите мен - винаги е пълно с народ!

Аз тази седмица ще пробвам CT Sex on Fire и ще пиша, но определено съм се засилила и към един hourglass бронзър и искам да видя пудрата, която си взела на моята кожа. Със сухотата много трудно си харесвам нещо запечатващо, задължително трябва и да е озаряваща.

# 101
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Агент, няма да съжаляваш. Страхотни продукти са Heart Eyes И ружовете, и прахообразната пудра(ако имаш нея предвид).
Много ми е приятно да го чуя, Тони! Точно прахообразната взех - с много малко продукти на Hourglass съм си имала вземане-даване, но разочарование дотук нямам:
https://www.sephora.com/product/veil-translucent-setting-powder-P430240

Ния, не знам какво и къде съм бляла и какъв дим лайт ме гони, но сравнявах Mood Exposure vs  Sex on Fire. Пудрата на първо четене е чудесна (natural finish with light-reflecting particles to blur imperfections) - Живаншитата ми матират много по-силно, Метеоритите (пресованите) блестят по-очевидно, Ла Прерито е съвсем различно животно - за нея нееднократно съм казвала, че не я харесвам като сетинг пудра, освен върху най-най-най леките текстури тип ББ крем. Взех и една малка сетинг KVD (имам и осветляващите и ще правя таратор от тях), но и от нея очаквам по-матов финиш, за сериозните горещини!

PS Щях да ви показвам в какво се влюбих, но такива пари за една сянка няма да дам...
https://www.bobbibrowncosmetics.com/product/2330/53791/makeup/ey … shade/High_Octane

https://www.temptalia.com/product/bobbi-brown-luxe-eye-shadow/high-octane/
Скрит текст:
 

Последна редакция: вт, 07 май 2019, 06:55 от Agent Provocateur

# 102
  • Мнения: X
Agent, виж 1985 на ърбан и ще потърся една единичка в бурканче на Буржоа със същия ефект да пусна снимка. Много красиво стои.
Влизах да се редактирам и да пиша, че ми прилича на една сянка на Мак, която имам, но сега видях, че си има списък с dupes в temptalia. Много е красива наистина.

# 103
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Да споделя и аз за veil пудрата на Hourglass. Тествах я сутринта, ефекта е буквално wow Laughing

Кожата изглежда като полирана, мн хубав стъклен, влажен, но дискретен блясък дава. Само не знам дали при по топло време ефектът няма да стане дефект Joy

Агент, май днес имаш повод за празник? Честито ако не се лъжа Hug

# 104
  • Мнения: X
Жестоко, благодаря! Точно това търся, на суха кожа няма как да стане прекалено лятото.
Намерих сянката на Буржоа, по която умирах, с подобен ефект на Боби, вече я няма из дрогериите, но я има в Амазон и ибей:

Общи условия

Активация на акаунт