МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 137
  • 775
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Гледах на живо новите червила на Шанел тези дни и Боже мой нито един цвят не харесах,а им се точех много,жалко! А в нета цветовете ми се струваха прекрасни,текстурата им обаче много ми хареса,съжалявам много за тези червила,че няма мой цвят.

# 121
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Някой с мнение за Instamud на Glamglow?
Както и за маската им за проблемна кожа. Щерката е някакви пъпки и се чудя дали маската ще се справи.

# 122
  • Мнения: 1 851
Аз я имам Instamud. Взех я в комплект с крема Glowstarter от бутик на ЕЛ. Ползвам я три пъти седмично преди да нанеса грим сутрин, защото свива добре порите, но не бих казала, че е нещо впечатляващо.

# 123
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
За свиване на порите сутрин е идеална, но за пъпки няма да се справи.

# 124
  • Мнения: 7 521
welcometoheaven,  а Glowstarter как е ?

# 125
  • Мнения: X
Glowstarter е хидратиращ крем. При мен се получава супер хидратация, но glow ефектът идва от добавени пигменги, което не ми харесва. Все едно си намазан с течен хайлайтър. За нощна хидратация ми е идеален, но на по-мазни кожи не знам щак ще се държи.

# 126
  • Мнения: 1 851
На същото мнение съм, то и името му си го казва - mega illuminating moisturizer. Комплектът е с цвят nude glow (има и по-светъл) и все едно съм се намазала с опал на Весса в течен вариант. Трябва да внимаваш с количеството, защото иначе става кир ефект. За лятото не е добър вариант според мен. Със суха кожа съм и в по-студено време стои супер под фдт, но дотам. Препоръчвам да пробваш waterburst на същата марка. Той е доста добър и в същото време е лек. Hug

# 127
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 786
Здравейте,
Искам да ви попитам нещо... Има ли някоя от вас, която е поръчвала онлайн от гръцката Сефора? В момента има доста добри намаления на продукти, които харесвам. А не ми се очертава пътуване на мен или на мои близки скоро. Та се чудя дали да не напълня кошницата...?!? Може инфото и на лични, за да не спамим тук. Предварително благодаря!

# 128
  • Мнения: 199
Аз също се интересувам от питането на Супергърл.

# 129
  • Мнения: 237
Аз също се интересувам от питането на Супергърл.
+1

# 130
  • Мнения: 7 560
Правят ли изобщо доставка до България?

# 131
  • София
  • Мнения: 3 849
Правят ли изобщо доставка до България?

Не, естествено. Все едно Дъглас България да доставят до Гърция.

# 132
  • Мнения: 7 560
И как мислите да поръчвате онлайн от там тогава?

# 133
  • София
  • Мнения: 17 773
Здравейте, искам да си взема червило, което да ми стои така. Бях се насочила към Velvet teddy (и двете снимки са с него)
Скрит текст:
Но аз не съм чак толкова бяла. Светла съм горе- долу малко по- тъмно от NC20, но по- светло от NC25 и все пак въпросното velvet teddy ми стои като долната снимка- с лек лилав подтон. А не искам да има такъв подтон- искам убито розово- бежово, но по- тъмно от velvet teddy. Явно имам изразен жълт подтон, а и съм с червеникава коса.
Скрит текст:
По принцип харесвам класическите червила на МАК в гилза, не искам течни. Aко имате идеи и препоръки за подобни, ще ме посъветвате ли Simple Smile
За ориентир- имам taupe и kinda sexy, първото ми стои ми добре, но някак лееко ме затваря, а и го нанасям доста лекичко, иначе ми е тъмно, а второто ми е прекалено розово. Whirl ми е прекалено кафяво, a twig ми е направо лилаво. Laughing
 

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 02:15 от The Catcher in the Rye

# 134
  • Мнения: 7 560
Трябва да отидеш и да пробваш на място. На мен като първата снимка ми стои Colourpop Ariel, на което е двойник Мак kinda sexy, а пък ето, че при теб стои розово. Виж също Yash и Honeylove

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 10:09 от esmeralda23

Общи условия

Активация на акаунт