МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 206
  • 775
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 32
Взех си пудра на Nyx в цвят Tan. Тъмен.. после Warm beige... пак тъмен. А в мафазина изглижда добре.. дадох пари за двете колкото за пудрата на Mac... супер ме е яд..
Преди ползвах на Mac и на Sephora пресованата пудра. И от двете бях еднакво доволна като че ли. Пудрата по светла ли трябва да е от кожата или да се слива? Аз тествам на бузата ниско и тегля плътна черта.

# 286
  • Мнения: X
Трябва да се слива ако ползваш само пудра. Аз си нося по-светлите върху по-тъмни ФДТни понякога. Защо не ги пуснеш в темата за размяна?

# 287
  • Мнения: 32
А sephora или mac за пудра е по добре... и има ли добър заместител от магазина.. макар ме в мас винаги дават съвет за цвета и още с влизането  ми знаят номера...

# 288
  • Мнения: 7 568
Цвят tan не е ли за чернокожи? Светлините в магазините са много гадни, затова трябва винаги след тестване да излезеш и да се видиш на дневна светлина преди да купиш.

# 289
  • Мнения: 32
Не е. В края на лятото съм този цвят но сега нямам никакйв тен и ми е малко тъмен. Абе и аз не зная.. Хич ме няма...

# 290
  • Мнения: 34
Здравейте, някой може ли да даде мнение за White Peach палитрата? Има доста негативни ревюта, а много ми харесва. Благодаря предварително

# 291
  • Мнения: 2 768
Аз фдт и пудра пробвам само на ръката и не излизам навън да ги гледам, но отдавна не съм си бъркала цвета. Явно съм свикнала.
ЕЛ можеха да пуснат това намаление вчера, ама ще го преживея Simple Smile

# 292
  • Мнения: X
А sephora или mac за пудра е по добре... и има ли добър заместител от магазина.. макар ме в мас винаги дават съвет за цвета и още с влизането  ми знаят номера...
Зависи за каква пудра става въпрос и за каква кожа- мазна, суха, за запечатване на грим, компактен ФДТ, какъв завършек търсиш. Какво искаш от нея като покривност?

Бях постнала триото на пудрите на hourglass в темата за нови придобивки- нещо не ми се получават нещата с тях, как ги нанасяте?

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Момичета, има ли разлика в бронзърите на Том Форд от предната емисия и тази от 2019?
Скрит текст:
... и по- добре е да взема голямата, нали? 🤔 Колебая се много.

# 294
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Има разлика между формулата на малките и големите бронзъри на ТФ. Малките са обикновени прахообразни, докато големите са желе формула и са страхотни.

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Shokoladche, включването ти беше много важно за мен 🤗🌺! Благодаря! Въобще не ми хрумна да търся разлика точно в размера, но добре че попитах. Клоня към страхотните, значи.

# 296
  • София
  • Мнения: 3 854
Не споделям мнението, че има разлика в големите и малките бронзъри на Том Форд. Имам малък от 2018 г., но просто в магазина, от който го купих нямаха голям в онзи момент. Гримираха ме с голям, така че мога да сравня с малкия и не откривам никаква разлика. За този става на въпрос https://www.tomford.com/soleil-glow-bronzer/T6YW.html?cgid=beaut … =GOLDDUST#start=1 .

# 297
  • Мнения: 7 568
Потресох се, като видях цената на този бронзант. Той колкото палитра на Наташа Денона ...

# 298
  • Мнения: X
Аз днес пак си мазах по ръцете от този бронзър и не бях във възторг. То и от палитрите на Наташа не съм, но единият й руж трайно ме държи замислена.

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Като спомена палитрите на Наташа Денона и реших да им обърна повече внимание, тъй като рядко правя цялостен грим със сенки. Хм, бих използвала само около 4-5 цвята максимум от палитра, което е по- малко от половината, а има и такива, които за нищо на света не бих сложила. Не, не са моите, а иначе изглеждат съблазнително на пръв поглед. Ще зарадват други дами, сигурна съм.

Общи условия

Активация на акаунт