МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 115
  • 775
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 31 090
Аз пък съм разочарована от Princess Incognito червилото. Онзи ден го получих, нищо общо с pinkyrose. Определено има оранжавенеещ, керемиден подтон. Колко суочове изгледах, повечето се оплакваха, че е твърде розово, а не кафяво. За мен няма нищо общо с розовата гама. Friend like me обаче много ми харесва, Whole new world взех също, но дали ще се престраша да го нося, не знам. От палитрата цветът Princess Jasmine например, нанесен на окото, губи синкавия си оттенък.
От Дъглас исках да видя и евентуално взема палитрата и хайлайтъра на Smashbox, но разбира се, че във Варна не са заредени и трябва насляпо да поръчам, за да хвана остъпката.
Палитрата е жестока, но хайлайтърът е прекалено розов.

# 406
  • Варна
  • Мнения: 4 444
За съжаление палитрата я нямаше още преди дни в сайта им.

# 407
  • Мнения: 31 090
За съжаление палитрата я нямаше още преди дни в сайта им.
Вчера имаше една единствена в Парадайз, едва я откриха между другото, но успяха като ги ръчках. Доста се почудих дали да я взема, защото имам срамно много, но двата светли нови цвята ме викаха силно и не устоях. А капките ги оствах, защото са страшно наситени и имат силен синьо-лилав отенък, който не мога да нося като хайлайтър, а само на очи и устни. Но колко пъти да сложа синкави устни?

Стефи, ти май ги имаш, как ги намираш, прецаках ли се?

Розовото червило на Аладин със син подтон е жестоко, много добре стои на тена ми.

# 408
  • Мнения: 619
Купих си розовото червило и пигмента Роуз от колекцията Аладин Мас и много им се радвам.

Ох как ги искам и аз, да са ти честити 🥰 Днес смятам да намина, ако спре проливния дъжд  😬
Ааа побързай, трябвало е дори вчера още. Пигмента в Мак Парадайз беше една! бройка.

Купих си ги (аз съм от Варна) 😍😍😍 Много съм щастлива - взех последния пигмент 😎, иначе го имат в не-Аладинската опаковка, на същата цена, за който се интересува.

# 409
  • Мнения: 31 090
Честито, много радост да ти донесат! Червилото е страхотно, пигмента още не съм пробвала.
Чакай да ти споделя един трик за пигмента, вчера ми показаха в Мас и клип гледах. Глос за устни от колекцията в бурканчето, но моят е от коледна, не точно от тази. Те са едни и същи само опаковките са лимитирани. Нанася се на устните хубаво и отгоре леко се потупва с пръст от пигмента. Става невероятно. Същото нещо се прави леко с пръст върху скулите и руж не ти трябва. Само малко се слага, че е много наситен. Стои много добре, защото има златни частички, които искрят.

# 410
  • Мнения: 619
Иха, страхотни съвети, densi, много благодаря 😍💐 И ти със здраве да ползваш твоите! Наистина е страхотно това червило, веднага се начервих тука у нас 😆 Пигмента се точех утре или вдругиден да го пробвам на очите, обаче сега се надъхах и да го пробвам с глос на устните 😍

# 411
  • Мнения: 199
Денси , whole new world червилото ли си взе ? И имаше ли останали бройки от него в Парадайса ?

# 412
  • Мнения: 31 090
Денси , whole new world червилото ли си взе ? И имаше ли останали бройки от него в Парадайса ?
Да, точно него. Имаше мисля, обади се утре и отивай, ако обичаш розово със студен син подтон. Межде другото светлия нюд също е разкош и не е мат, то единствено не е мат. Имам много, а в моминта не си харесвам и не нася нюд, но червилото си заслужава страшно.

# 413
  • Мнения: 405
Здравейте, дами, от скоро ми се прокрадват мисли за бронзант и хайлайтър за “летен загар”. До сега не съм ползвала, признавам си, но реших да се пробвам. Не знам обаче какъви да си взема. Ще ми се да е нещо като палитра. Бихте ли ми препоръчате ли нещо? Аз гледах Tan Palette на Natasha Denona, дали сте я ползвали, имате ли някакви впечатления? Наскоро бях в Сефората и успях да пробвам единственото й мини в България и трябва да си призная, че съм очарована. Не съм очаквала такава наситеност на цветовете. В тази връзка мисля, че й въпросната палитра с бронзанта и хайлайтърите ще бъде хубава. Отворена съм им към други предложения, така че...

# 414
  • Мнения: 199
Денси, благодаря! Много обичам ярко розови червила. Утре ще се разходя до Парадайса дано е останала бройка .

# 415
  • Мнения: 3 988
И аз се заглеждам по продуктите на Наташа Денона. Ще се радвам ползвалите ги да споделят дали и кое си заслужава. Simple Smile

# 416
  • Мнения: X
Аз съм писала доста назар в темата за палитрите сенки- с две думи голям фен съм им. Не мисля, че имат негативни страни, освен цената. Имам и ФДТ на марката, както и руж дуо- изобщо на Наташа формулата много ми харесва.
Fonce беше писала назад прекрасни неща за bloom палитрата (и на снимки и стои прекрасно). Погледнете в търсачката, ще излязат доста неща в тази и старата тема.

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 15:43 от Анонимен

# 417
  • Canada
  • Мнения: 3 447
Потвърждавам, Bloom Blush & Glow Palette си струва всяка стотинка! Продуктите са мултифункционални, за очи, скули, устни, чудесно се комбинират и с други  Heart Eyes

Бях обещала на NiaV да споделя мнение за HOURGLASS Unreal High Shine Volumizing Lip Gloss, цвят solar. Със смесени чувства съм - очаквах да е повече коралов, но при мен златното доминира. Веднъж го носих за по дълъг период и установих, че се е събрал в ъгълчето на устните  Rolling Eyes
Ще го изхабя, но едва ли ще повторя. Но и аз съм мн капризна, не понасям на устните друго освен гланцовете на Шанел, YSL rouge volupte и гланцовете на Fenty Beauty  Peace При първите два ми харесва, че някак попиват в устните и ги хидратират, също така изчезват постепенно, а цвета и пигмента остават.

Агентче, тук ли си  Crazy Зашеметена съм от серума на Algenist! Прави кожата копринена, видимо по блестяща и сочна, влюбена съм в него  Heart Eyes Огледай се за него във WINNERS, там го намерих на много по човешка цена!

# 418
  • Мнения: X
Благодаря, Fonce! Кой серум? Моля сподели.

# 419
  • Canada
  • Мнения: 3 447
Благодаря, Fonce! Кой серум? Моля сподели.

Това е серумът, изключително интересен и различен продукт от всичко, което съм ползвала до момента  Crazy
https://www.algenist.com/products/power-recharging-night-pressed-serum

Общи условия

Активация на акаунт