МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 078
  • 775
  •   1
Отговори
# 420
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Агентче, тук ли си  Crazy Зашеметена съм от серума на Algenist!
Тук съм,  Foncé Simple Smile Много, много се радвам! Голяма любов са ми техните продукти (разбира се, сериите подходящи за моята кожа ми харесват повече от сериите за 20 годишни) и овършавам и най-тъмните доби на онлайн пространството за тях (нямаме Уинърс). Сега ще си намеря малък размер за проба!
Ния, на теб ти бях предложила да опиташ серума за очи от тази линия Simple Smile

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 17:43 от Agent Provocateur

# 421
  • Мнения: X
Този серум вече си го метнах в количката, сега ще метна и околоочния и чекирам аут. Страшни бутни-колибки сте, мъжът ми точно се кротна, че сме в забутано гръцко село без Сефори наоколо. Но имате голямо Благодаря от мен!

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Момичета, коя спирала на Диор се доближава най-много до Le Volume Chanel? Коя е с по-драматичен ефект - Pump 'N' Volume, Diorshow Iconic Overcurl?

# 423
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Аз съм много доволна от Pump'N'Volume (прави миглите ми супер дълги и обемни), но не бих могла да я сравня с CHANEL, защото не притежавам тяхна спирала.

# 424
  • Мнения: 30 965
Аз съм много доволна от Pump'N'Volume (прави миглите ми супер дълги и обемни), но не бих могла да я сравня с CHANEL, защото не притежавам тяхна спирала.
И аз я обичам много. Точно тя се сравнява с Шанела.

# 425
  • София
  • Мнения: 3 830
Аз съм много доволна от Pump'N'Volume (прави миглите ми супер дълги и обемни), но не бих могла да я сравня с CHANEL, защото не притежавам тяхна спирала.

Тази спирала на Диор е изключително добра за моите мигли и има същия ефект като при Black Cat. Le Volume Chane не прави нищо на моите мигли, освен че ги сресва - никакъв друг ефект и ни най-малко драматичен.

# 426
  • Мнения: 1 421
Някой пробва ли вече нещо от Nars The orgasm collection? Много се чудя на глоса и на ружа Heart Eyes

# 427
  • София
  • Мнения: 1 610
Аз взех ружа. Харесва ми много. Обичам такива цветове, комбинация между корал, розово и златно. За мен има разлика между новия О и класическия, най-вече в големината на частиците. При новия са много по-фини. Текстурата също е по-хубава. Пигментиран е до толкова, че дава свобода при нанасяне без човек да се притеснява, че може да прекали. Позволява напластяване. Не се разпрашва. Много е важно да не се пипа с пръст, защото формира филм. Само с четка! Последното го гледах и четох на няколко места, затова смятам и аз да не го докосвам.

# 428
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Днес ми пристигна ружът. Набързо леко го нанесох. Имах опасения, че ще в много лъскав, но на кожата ми не е. Много ми хареса. Нямам оригинала и не мога да направя сравнение.
Писали сме едноврменно. Elle много хубаво и професионално го е описала.
Ето снимка на пряка слънчева светлина:
Скрит текст:

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 13:53 от Blue Turquoise

# 429
  • Мнения: X
Оххх, жесток! Откъде поръчахте ружа?

# 430
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз от Selfridges.

# 431
  • Мнения: X
Аз мисля, че ружът от колекцията за годишнината е абсолютно същият като стария. От 1999 досега сигурно са му променяли формулата, но все пак ружът от редовната колекция изглежда по абсолютно същия начин като лимитирания, само дето вторият е по-голям. И на сайта на марката пише, че е същият.

# 432
  • Мнения: 1 740
Момичета, в Мол Плаца Пловдив има магазин ва Мак.Е, не е Бургас, но не е и София.Вече се обзаведох с няколко неща.И представете си-моят мъж първи го видя и като ме побутна-"Виж, ти не говореше ли за Мак?" , щях да подскоча от радост. Heart Eyes

# 433
  • София
  • Мнения: 5 549
Аз съм много доволна от Pump'N'Volume (прави миглите ми супер дълги и обемни), но не бих могла да я сравня с CHANEL, защото не притежавам тяхна спирала.
И аз я обичам много. Точно тя се сравнява с Шанела.

В момента ползвам Pump'N'Volume, намирам я за една идея по-добра от Шанелската и много по-добра от Overcurl.

# 434
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Днес ми пристигна ружът. Набързо леко го нанесох. Имах опасения, че ще в много лъскав, но на кожата ми не е. Много ми хареса. Нямам оригинала и не мога да направя сравнение.
Писали сме едноврменно. Elle много хубаво и професионално го е описала.
Ето снимка на пряка слънчева светлина:
Скрит текст:

Скрит текст:

Heart EyesHeart EyesHeart Eyes

Извинявам се за спама, но цвета е уникален!!!

Общи условия

Активация на акаунт