МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 198
  • 775
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 31 173
Пробвай новия на Герлен и озаряващия на Диор. Аз него ще го купя скоро, въпреки, че имам 5 отворени и не искам, но много ми харесва. Виж мата на Диор ме прави като стафида, много мат е и само за млада кожа.

# 511
  • Мнения: 1 379
Благодаря. От озаряващия на Диор имах тестер, но нещо не ми допадна напълно. Ще си взема тестер на Герлен.

# 512
  • Мнения: 31 173
Благодаря. От озаряващия на Диор имах тестер, но нещо не ми допадна напълно. Ще си взема тестер на Герлен.
Можеш да видиш и при Clarins. Hug bouquet

# 513
  • Мнения: 2 805
Здравейте, в българските  Сефора продават ли се продукти на Hourglass?  bouquet

# 514
  • Мнения: 1 424
Скоро в темата се коментираше, че има само мини на руж. Peace

# 515
  • Мнения: 2 805
Скоро в темата се коментираше, че има само мини на руж. Peace

Благодаря.

# 516
  • Мнения: 4 014
Аз искам да попитам относно Sunday Riley дали някоя от вас е виждала Juno в нашите Сефора. Разбрах за Luna и Good Genes, че ги има вече, но аз търся Juno за себе си. Благодаря

# 517
  • София
  • Мнения: 9 472
DHC е и моят фаворит - нито е най-леката консистенция, нито е най-приятната, но сваля бързо и лесно всичко, а и е много икономично. Сравнявам с още десетина, както американски, така и и корейски и японски. Диорското не съм ползвала.
https://sokoglam.com/pages/the-korean-skin-care-routine
Абсолютно подкрепям! Най-доброто! 2 опаковки изразходих от него. Втората купена на място от официалният им магазин в пряката на Гиндза/Токио bowuu.
После си купих най-обикновено почистващо олио от супермаркета в Осака. Пак бях по-доволна от Диорското.
Имала съм и Диорското -разредена работа.
Палмърското -същата работа. Водица. Много помпи отиват на измиване.
Имала съм ЕЛ балсама за почистване. Имам сега балсама на Клиник. Дразни ми очите, обаче забелязвам. Wink

Ползвам обаче мое си любимо втечнено кокосово масло с добавено какаово и така обтривам лицето с пръсти и разтварям цялата "мазилка" Joy.
После ползвам измиващ гел, който хвана. Simple Smile


Апропо! Рязко ми се прииска да имам бронзъра от серията на Аладин за Мас! Money bowuu
Ами .. преди да пратя щерката да ми го закупи, сега се обадих по телефона и ми казаха че бил изчерпан навсякъде. Бил 66лв. иначе. И това попитах.
'Ми няма пък! Искам го сега! #Cussing out #Cussing out

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 12:55 от kopche

# 518
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Някой да има отзиви за сенките в бурканче на Charlotte Tilbury? Чудя се струват ли си парите или да заложа на проверените tattoo Maybelline.

# 519
  • София
  • Мнения: 5 565
За колко време изразходвате една опаковка при ежедневно гримиране? 2-3 месеца?

5 месеца ми изкарва при ежедневно гримиране Диорското олио. Сега съм си взела малка опаковка на DHC за изпробване, а и просто така, да посменя малко. Това на Диор ми е любимо и предполагам ще си остане фаворит. Но ... да видим  Simple Smile

# 520
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Апропо! Рязко ми се прииска да имам бронзъра от серията на Аладин за Мас! Money bowuu
Ами .. преди да пратя щерката да ми го закупи, сега се обадих по телефона и ми казаха че бил изчерпан навсякъде. Бил 66лв. иначе. И това попитах.
'Ми няма пък! Искам го сега! #Cussing out #Cussing out
Какво му е специалното на този бронзър сега Simple Smile))) Купи си някоя класика - аз се опитвам да се самоубедя, че "имам нужда" от този на Марк Джейкъбс, но е добре първо да почна да се бронзирам все пак с 4-5-6, които имам Simple Smile))))

PS Купила съм си дори полисорбат 80 и си го слагам понякога в някое хубаво олио, че да го обърна на "измивно" Roll Eyes

# 521
  • Мнения: 248
Тъй като сте заговорили  за двустъпково почистване,аз от скоро го изпробвам и не съм много навътре с нещата,но използвам каквото имам вкъщи- от гроздови семки,бадемово,арганово масло и после измивен гел.Това грешка ли е?

# 522
  • Мнения: X
Агент, нямаш нужда от бронзъра на Марк Джейкъбс- да си знаеш. Нито цвета, нито формулата му са уау.

# 523
  • София
  • Мнения: 9 472

Какво му е специалното на този бронзър сега Simple Smile))) Купи си някоя класика
Е, как какво!  Simple Smile
Всеки път като потъркам вълшебната лапа с четката, ще ми излиза Духа от лампата и ще ми изпълнява всяко мое желание! Joy hahaha Joy
Скрит текст:

# 524
  • Мнения: 7 565
Мак по принцип не ме впечатлява, но този бронзант изглежда много интересно! Няма ли го в някой от английските сайтове?

Общи условия

Активация на акаунт