МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 154
  • 775
  •   1
Отговори
# 600
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
В бутиците на Estée Lauder даже имаше -40% на всичко неотдавна. Wink

# 601
  • София
  • Мнения: 3 853
Обикновено намаленията на ЕЛ важат и в Дъглас.
Този път не. написали са го като отговор на запитване в страницата си.
И аз исках да се възползвам, ама във Варна май няма промоция Disappointed Relieved

Може би е добре да попитате на лични на страницата на Ести във Фейсбук - отговарят доста бързо. В колата чух реклама, че намалението важи за бутиците им и селектирани магазини. За Дъглас разбрах, че няма да участват и днес си купих това, което искам в бутика на бул.Витоша. Имаше хора, но и доста неща бяха останали по малко бройки, включително ексклузивите на Том Форд.

В бутиците на Estée Lauder даже имаше -40% на всичко неотдавна. Wink

И аз се надявах на това намаление, но и миналата пролет го нямаше и минаха само с 35% пак, което разбира се не е малко.

# 602
  • Мнения: 4 007
По спомен тези - 40% бяха по повод на кръгла годишнина и беше нещо наистина ексклузивно и само за 1 ден, ако помня правилно.

# 603
  • София
  • Мнения: 3 853
По спомен тези - 40% бяха по повод на кръгла годишнина и беше нещо наистина ексклузивно и само за 1 ден, ако помня правилно.

Последно беше http://m.cosmopolitan.bg/shoping/neustoimi-otstupki-do-40-v-este … der-clinique.html и не беше за ден. За съжаление, миналата година нямаше, тази явно също ще останем с тези 35%.

# 604
  • Мнения: 4 007


По спомен тези - 40% бяха по повод на кръгла годишнина и беше нещо наистина ексклузивно и само за 1 ден, ако помня правилно.

Последно беше http://m.cosmopolitan.bg/shoping/neustoimi-otstupki-do-40-v-este … der-clinique.html и не беше за ден. За съжаление, миналата година нямаше, тази явно също ще останем с тези 35%.

# 605
  • София
  • Мнения: 3 853
Lale_Lili, очевидно това за ден съм го пропуснала и/или забравила. Преди поне два пъти годишно имаше такива намаления за период - обикновено пролет и около Черния петък, което беше доста добра традиция. На мен лично, тя ми харесва много повече от това да има намаление само в един ден, защото не обичам да се блъскам в навалицата, а и особено сега, както са само два бутика в София.

# 606
  • София
  • Мнения: 4 749
Намалението е много добро. Преди за -40% условието често беше да се купят три продукта.

# 607
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Каквото и да си говорим Есте Лаудер винаги са били най-щедри откъм намаления и подаръци.
Аз все пак успях да се възползвам от промоцията - звъннах в бутика им в мола и си поръчах по телефона. Направих превода и очаквам пратката следващата седмица Simple Smile

# 608
  • София
  • Мнения: 2 666
Отстъпката е повече от чудесна. И аз многооо прегреших. Сега замазвам едни лъжи, защото с ММ сме с обща кредитна карта., а той в момента лети и не искам да получи сърдечен удар като кацне и прочете SMS  с транзакцията.

# 609
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Дано не чете бг-мама.Grinning

# 610
  • Мнения: X
Аз в пощата на ММ съм блокирала имейл адреса на Пейпал, а от тукашната банка не пращат смс-си. 😄 В Малта беше страшно. Чак потвърждение за плащане му искаха ако е за поръчка през интернет. 🤢

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 14:17 от Анонимен

# 611
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз веднъж като си бях купила един парфюм (поредният по-скоро) и хвърлих кутийката дълбоко в торбата за боклук, ама гадината не знам как я е видял и ме пита дали скоро съм си купувала парфюм и аз му отговарям: "ами не" и той: "е, каква е тая парфюмна кутия в коша?" ...супер възмутен, че съм го излъгала, ме пита кога съм си го поръчала и аз: "ми отдавна, преди седмица" и направо щеше да падне......Joy Joy
Не знам дали бихме имали обща сметка с него, че ме познава до каква степен съм луда на тема козметика и парфюми.Joy

# 612
  • Мнения: 7 563
Направо ви се чудя за общите сметки с мъжете. Мъж няма работа в покупките за красота на една жена. Никога Grinning

# 613
  • Wonderland
  • Мнения: 741
В такъв случай ще си приготвя списък с какво искам и имам нужда и ако е намалено съм първа там.
Например Есте Лаудер сега с тези - 35% удрят в земята. Набелязала съм си доста неща. Ето това е за мен промоция. Сефора да взимат пример. Не че - 20% не е добре, но все пак може и повече. Колкото е по-голяма отстъпката толкова повече неща ще си купим, а това за тях мисля никак не е лошо. Че и за нас също.

Sephora пуснаха 35% на DKNY, Tom Ford, Estee Lauder, Clinique,  Bumble&Bumble, Glamglow, Michael Kors

https://www.instagram.com/p/BysSZ72jnYz/

P.S. чак сега видях, че съм закъсняла с новините, хаха Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 17:58 от Rapunzzell

# 614
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Направо ви се чудя за общите сметки с мъжете. Мъж няма работа в покупките за красота на една жена. Никога Grinning
Абсолютно! За негово добро,... не за нещо друго.
Моите придобивки винаги са “от миналата година” 😉, ако случайно някоя кутия впечатли някого.

Общи условия

Активация на акаунт