Женени от пръв поглед < II сезон > тема 9 /22.04 - 28.04/

  • 57 876
  • 1 639
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 804
Въпросът е, че тези 2мата са толкова загубени, че не знаят нито къде отиват, нито как се стига там.
Ето това е същността Simple Smile

Е все пак да не забравяме, че това са музикант и продавачка на козметика! Simple Smile Шегата настрана - всеки човек е различен - някои хора нямат грам логика  - виждат табела, билет, карта и нищо не разбират и час да я гледат - все същото. Други хора може и да нямат опит в нещо, като например това да летят със самолет, но веднага ще се ориентират по таблото и надписите или ако не се ориентират - ще се ориентират къде и кого да питат. Забелязала съм, че много хора не могат и да преценят - кой би им дал най-точната и достоверна информация.

# 616
  • Мнения: 25 757
И без да ми я оправдавате с лошо пиянство. И аз имам такова, затова или не пия или пия най-много една чаша или 1 бира. Щото си се знам що за стока съм.
В моя случай ме избива на агресия и разни други неща..Но все пак. На 36 вече трябва да се знае, че под влияние на алкохола не е стока...
Ами тази жена като се напие я избива на лигавене, видя се. Пък и каквато е скована, добре че пийна иначе и сватбата щеше да е скука.

# 617
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 266
Споделям мнението на w00x, че са сбъркали терминала. Видно от бордната карта, летят с Уиз до Милано.

Уиз кацат и излитат само на терминал 1 (с изключение на вътрешните полети София-Варна).
Райън пък летят само от терминал 2 от 2017 насам.
Уиз от и до Милано (Бергамо) излита и каца само на Т1. Така е от години. Но имат и полети на Т2

# 618
  • софия
  • Мнения: 25 478
Те не знаят къде/какво е Комо, вие искате да знаят, че се лети до Милано, за да стигнат до там. Странни хора сте.

# 619
  • Мнения: 39 338
Той като музикант би трябвало да пътува по често.

# 620
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 266
Те не знаят къде е Комо, вие искате да знаят, че се лети до Милано, за да стигнат до там.
Най- елемвнтарното, което могат да направят, е да отворят Гугъл мапс и да се пообразоват.
Естествено, че ще кацнат около Милано, това е най- близкото летище. Комо е на около 60км.

# 621
  • Мнения: 25 757
Той като музикант би трябвало да пътува по често.
Не е на световно ниво музикант, Сигме. Може да не му е останало време за почивки в чужбина, де да знае човека и той не е от София. Столичанката обаче дето продавала маркова козметика как не знае, че има 2 терминала.

# 622
  • Мнения: 125
Неприятното при Юлия беше, че обръщаше чашите демонстративно и поглеждаше след това самодоволно и победоносно, че си е изпила своята чаша до дъно, а после гаврътна и тая на мъжа си, все едно е някакъв героизъм това и заслужава възхищение. Колкото и да е нервен човек, трябва да се контролира, защото алкохолът в не премерени количества и в стресови ситуации никога не е добра идея.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 17:33 от Цветенце

# 623
  • Мнения: 1 187
Не бях виждала такова меню - пиле в сладко-кисел сос, салата от домати със сирене + още една от грах с варени яйца! Тази Ивана до сега мъж не е ли хранила? Поне и един ориз да беше купила- да има какво да яде човека?

То е малко несъвместимо за всеки, не само за мъж. Китайско с нескопосана "салата" (домати и сирене) и грах и варено яйце. Поне да беше смесила доматите, сиренето, яйцето и грахта

И ГрахТа  😂😂😂😂😂😂😂😂

# 624
  • Мнения: 2 990
Съжалявам за недопустимата грешка

# 625
  • софия
  • Мнения: 25 478
Те не знаят къде е Комо, вие искате да знаят, че се лети до Милано, за да стигнат до там.
Най- елемвнтарното, което могат да направят, е да отворят Гугъл мапс и да се пообразоват.
Естествено, че ще кацнат около Милано, това е най- близкото летище. Комо е на около 60км.
Те са сложни хора. Най-елементарното е и да питаш на информация като не си виждаш полета, ама нА. Полетът е отменен, няма го и тва е.

# 626
  • Мнения: 39 338
E, понапознавам музиканти. Вярно, работят в Операта и нац. радио но ходят на турнета. И доста пътуват.

# 627
  • София
  • Мнения: 2 098
So Lucky*, ти може да му казваш и Орландовци и таксито да те заведе пак там, но е Летище София - Терминал 1 и Терминал 2. Пътувам всеки месец в различни посоки от летището и първото, което ме интересува, е от кой терминал е полетът. Да не знаеш или объркаш терминалите е все едно да си купиш билет за концерт, ама да не знаеш къде се провежда. Между двата терминала има свръзка с бусче, но те са далече един от друг за ходене пеш. Има доста големи летища по света с много терминали и дори да са на едно място, пак има доста ходене. Например летището в Барселона, терминалите са на различни етажи и има движеща се лента, като ескалатор, но равен - между тях. В Япония ти прикачат робот, който те ориентира и води към терминала... Когато видиш проблем, не се чудиш какво се случва, а отиваш на информация и питаш. Ако полетът е отменен, ще го видиш на таблото като такъв. Хора на по 40 години стоят като в небрано лозе, все едно ги водят от училище на екскурзия. Билетът им вероятно е до Бергамо и е на Уиз, оттам ще ходят с влак до Лаго ди Комо. Мястото е много красиво, но е просто една гледка и разходка по вода в хубаво време. Не знам защо двамата ги изпращат там, още повече зимата. Няма забележителности, освен наистина красивото езеро.
Скрит текст:


И сега вече се надявам да бъда разбрана, когато в началото споменах за образованието, работата и амбициите на Юлия. И Мишо го издирихте из сайтовете, ама глупости били, че си писали двамата преди това. Както и думите ми за Ал Бънди, че е Лисан. Някои хора просто решиха, че трябва да се заяждат с мен.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 15:18 от Монако

# 628
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 266
Те не знаят къде е Комо, вие искате да знаят, че се лети до Милано, за да стигнат до там.
Най- елемвнтарното, което могат да направят, е да отворят Гугъл мапс и да се пообразоват.
Естествено, че ще кацнат около Милано, това е най- близкото летище. Комо е на около 60км.
Те са сложни хора. Най-елементарното е и да питаш на информация като не си виждаш полета, ама нА. Полетът е отменен, няма го и тва е.
😂😂😂
Това ли било? Снощи не стм гледала, ама май са счупили тъпомера тия двамата 🙄

# 629
  • Мнения: 125
Не знам защо двамата ги изпращат там, още повече зимата. Няма забележителности, освен наистина красивото езеро.
Скрит текст:

Защото по това време офертата е без пари, а пък звучи "мноо яко" - Ооо, Комо! Дето Джордж и Амал имат къща (нищо че не са стъпвали там от години сигурно, защото не обичали тълпи и да ги спират почитатели) и си въобразяват, че на обикновените хора ще им прозвучи като Монте Карло.

Общи условия

Активация на акаунт