Дяволското Гърло Тема 7 "Живот даваш - Смърт получаваш!"

  • 38 802
  • 763
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 53
Врачката Руфинка пипна якето на Мия и мисля, че каза нещо от сорта: "Детето е в опасност, плаща за твой грях". Последната жертва беше намерена с чаша в ръка, а това ми напомни на сцената в хотелската стая с Мия и Филип, където пиеха.

Ще видим дали пък не е било точно за Донка..

# 106
  • Мнения: 11 545
Гласувах за Краси, но напоследък и Асен ми стана съмнителен, така че добавих и него. Когато видях Стоян Радев за първи път в клипа на Криско и Тита буквално възкликнах: Боже, какъв страшен мъж!

# 107
  • Мнения: 1 161
Мое разсъждение:

Убиецът е Асен, а Попето го прикрива. Вероятно може и роднинска връзка да имат. Филип знае, или поне подозира брат си, но не го aсимилира още. Не иска да повярва на инстинкта си. Чанов старши не харесва Асен, или поне е много разочарован от него. Може и да му е баща. Навремето майка му да е забременяла от Чанов, да е врътнала и Чанова да е поискала да спаси детето на мъжа си, да са го прибрали, въпреки, че Чанов не го е искал. И като го прибират да е решил поне да го направи достоен (според стандартите си), но Асен отказва и Чанов е разочарован.
По-късно Асен разбира за майка си, или е знаел от самото начало, но решава да разбере повече. Разбира, че има и брат - Попето. Сега, губи ми се защо започват да убиват. Може би причината ще стане ясна накрая, след като се разбере, че са те. Филип ще пита Защо, защо, защо... Няма да проумява причината, до последно ще търси и ще рови да доказва, че не са те. Но ще бъдат те и накрая драмата ще е там.

Нищо аргументирано Grinning Горе долу такъв текст мога да напиша и за останалите, че те са убийците Grinning

# 108
  • Мнения: 2 123
Много безмислици се пишат в тази тема.

# 109
  • Мнения: 11 545
Абсурд Попето и Асен да са тандем.

# 110
  • Мнения: 31 173
Ако е Попето нямаше да спре дъщеря си от Зелено училище. Абсурд. В тандем с Асен още повече.

# 111
  • Мнения: 6 938
Точно тая сцена с Попето и жена му мисля беше неслучайна. Ама и аз мисля, че трябваше да го излъчват поне по два пъти седмично, че с такава голяма почивка фантазията на някои потребители достига нереални висини Grinning Grinning Grinning
Написаното от Теодора, ми беше много смешно. Разплакала се била, заради баретите Grinning

# 112
  • Мнения: 9 044
Ау сега ѝ прочетох излиянията на Теодора,то патос ,то чудо-пазете се ,баретите идват Grinning
Тя го има този навик,да избухва във фейса с някакви такива дълбокомислени размишления.
Нахейтих я,по празници, ей тъй с усмивка.
С нетърпение чакам дългоочакваната развръзка,да се появи този убиец най-накрая!Ако за развръзката и края очакванията ни са като голямата реклама на сериала...

# 113
  • Мнения: 31 173
Голяма драма, голямо тръшкане. Баретите, та баретите. Като, че нея ще арестуват. Пълна смешка.

# 114
  • Мнения: 4 746
Сигурно , заради Мия, нали мъжът ѝ е загинал така в акция и тя е била там и се е притеснила, че няма да може да изиграе тази сцена.
Нали помните в интервюто Владо казваше, че тя много се съмнявала, че се е справила с една определена сцена - мисля, че ставаше въпрос точно за нея.

# 115
  • София
  • Мнения: 6 068
И аз не разбрах голямата драма с баретите, но може жената да има някаква лична фиксация на тази тема... Simple Smile

Не помня дали е пускано тук едно кратко интервю с Лидия Инджова, ако да, извинете:

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-novoto-bylgarsko-kino/ … -kilogram-6094360

И цитат: "Така че ви уверявам, и Донка ще има своето място в разследването до последно." - каквото и да значи това, ей, тия хора не се изпускат!

# 116
  • Мнения: 4 746
На Донка сега нищо няма да ѝ има, ще подлежи 2 дни в болницата и после с пълна сила ще се завърне и накрая в най-напечения момент ще ѝ изтекат водите.

# 117
  • Мнения: 31 173
Дано е точно така. Ужасии не ми се гледат.

# 118
  • Мнения: 4 746
То ще има де, я Мия ще умре, я Филип, Диана, Асен..щом е трагедия някой главен, ако не всички ще умрат.

# 119
  • Мнения: 9 044
Леле,Синеочке какъв е този песимизъм,идват светли празници!Шегичка Simple Smile
Не искам никой да умира,в ОЖ се нагледах на такива кадри.

Общи условия

Активация на акаунт