Дяволското Гърло Тема 7 "Живот даваш - Смърт получаваш!"

  • 38 795
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 715
Тъкмо днес се бях замислила за различните модели броеници, които съм виждала и дали са ни наследство от турското робство, но открих, че и в Православието има броеници.

# 751
  • Мнения: 31 166
Разбира се.

# 752
  • Бургас
  • Мнения: 728
При католиците също и тази у Чанов определено прилича повече на католическите, но е с по-светли синци. Разбира се не знаем дали има кръст, както е при католическите.  Дядо ми преди много години имаше броеница (Божигробска)-беше с по-едри , овални, кехлибарени зрънца и кожено пискюлче .

# 753
  • Мнения: 319
Да не е станал свидетел в детска възраст на нещо Филип и оттам да му трепери ръката

# 754
  • Мнения: 1 448
Чанов мюсюлманин е много интересна теория. Май нещата добре биха се навързали така. Многоженствието е съвсем по правилата - еднакво е осигурявал на всички жени. Имал си е Харем. Плюс Партията не беше ли в не особено голяма подкрепа на религиите като цяло? Какъв партиен човек е бил с тази силна вяра?
Интересно...

Последна редакция: пт, 10 май 2019, 16:59 от HappyRSmile

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
И никой не се е досетил за тия папки и тайни досиета и не ги е "взел"?

# 756
  • Мнения: 3 269
Момичета, някой може ли да направи нова тема?

# 757
  • София
  • Мнения: 2 446
Чанов мюсюлманин е много интересна теория.
Абсурдно е мюсюлманин да се казва Димитър. Това с имената може и да изглежда маловажно за повечето от вас, но всъщност не е. Поне в този район.

# 758
  • Мнения: 5 911
Мисля си, че един човек, който е на заплата/не е "бизнесмен" от онези/ в тези години, трудно би издържал 2 семейства, камо ли да купи къща и кола на незаконното, каквито предположения се изказаха. А той и не винаги е бил главен прокурор. Пък и коя жена няма да усети, че изтичат пари от семейния бюджет, който не е от хонорари, на които не можеш да им хванеш сметката. И то не по 10-20 лв., а явно сериозни суми. Почвам да мисля, че Чанов е получавал пари за нещо престъпно, което е извършил, или продължава да извършва.

# 759
  • Мнения: 8 215
Мисля си, че един човек, който е на заплата/не е "бизнесмен" от онези/ в тези години, трудно би издържал 2 семейства, камо ли да купи къща и кола на незаконното, каквито предположения се изказаха. А той и не винаги е бил главен прокурор. Пък и коя жена няма да усети, че изтичат пари от семейния бюджет, който не е от хонорари, на които не можеш да им хванеш сметката. И то не по 10-20 лв., а явно сериозни суми. Почвам да мисля, че Чанов е получавал пари за нещо престъпно, което е извършил, или продължава да извършва.

Не си мисли, едно време партийите другари живееха различен живот от този на обикновените хора.

# 760
  • Мнения: 5 911
Лошо е да не мислиш. Той не е имал много време да бъде партиен другар,предвид възрастта му. А и колата и къщата е получила дъщерята, което ще рече последните десетина-петнадесет години,когато не е бил вече другар.

# 761
  • Мнения: 2 714
Заповядайте в новата тема
https://www.bg-mamma.com/?topic=1115108.new#new

# 762
  • Мнения: 319
Със сигурност, според мен има някакви " мръсни пари" замесени, но не е водещото. Тук има мъст, обида и то особено към докторката

# 763
  • Мнения: 8 215
Лошо е да не мислиш. Той не е имал много време да бъде партиен другар,предвид възрастта му. А и колата и къщата е получила дъщерята, което ще рече последните десетина-петнадесет години,когато не е бил вече другар.

Партийните другари си ги подбираха така да се каже още от училище и ДКМС (и активисти си имаше, които сами се натискаха), така че достатъчно време е имал.

Общи условия

Активация на акаунт