Били ли сте на астрологична консултация?

  • 63 140
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 10 570
На твое място, не бих се отказала от медицината. Здравен мениджмънт всеки може да завърши. Времето ще покаже дали ще станеш хирург, но лекарската диплома няма да ти е в минус.
Астролозите не са врачки и не могат да предсказват бъдещето.
Представи си, че часът ти на раждане, или този на приятелят ти са грешни?! Тогава цялата тази прогноза ще е грешна и вие няма да се окажете кармично свързани, а просто имате токсични отношения.

# 121
  • Мнения: 1 656
При едни познава много, при други не чак толкова много_живей си живота и не го мисли Simple Smile

# 122
  • Мнения: 9 152
ParanoiaMD, честит рожден ден и честит прием да следваш медицина.
Моето мнение, че на прогнози не бива да се вярва.
Това, че си следвала първо висше със сигурност има своето значение и един ден този опит ще ти е също от полза за нещо.
Ако зовът на сърцето ти е да станеш хирург, бих ти препоръчала да изгледаш един филм - " Светителят хирург" на
Ангел Бончев, убедена съм, че ще те зареди с повече вдъхновение и увереност, няма да имаш противоречия и ще бъдеш сигурна в избора си и професионалната си реализация.

# 123
  • Мнения: 1 284
Астрологът не е ясновидец. А човек със субективно мнение, позиция, гледна точка като Вашите. Като такъв не притежава универсалният еднозначен, изчерпателен и правилен отговор на въпросите Ви. Дори и астрологът не може да надскочи субективната си призма. Астрологът прави предположения, които предполагат една по-широка гама варианти. На никой не е написано на челото някаква точно дефинирана и конкретна професия. Човекът прави рождената карта, а не обратното.  Ако е някой астролог с по-догматично мислене, като нищо може да Ви впише в някое клише, което няма много общо с Вас. В случай, че се водите сляпо и едно към едно по мнението на някой астролог, се ограничавате. Препоръката ми е човек да приема съвети, но да следва себе си.
Кармичните връзки от минали животи никой не може да докаже, че има такива. Затова пък са повод за всякакви спекулации. Всеки може да Ви каже всичко. И изобщо не е задължително това да е вярно. Всеки избира дали да взема под внимание подобна информация.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 11:02 от starinthenightsky

# 124
  • Мнения: 10 570
Още повече, че в съвременния свят съществуват толкова много разновидности на професии, а здравният мениджмънт е модерен напоследък.
Нито един от тримата астролози, при които съм била не е 'познал' професията ми - 5 години съм учила и 15 я практикувам като тя е една от най-старите в света. Даже първата ми каза никога не води дела, защото ще ги загубиш. И като й казах, че аз това правя по цял ден и не ги губя, реши да уточни, че ставало дума за дела с роднини.

# 125
  • Мнения: 4 994
Здравейте! Писала съм в предишната тема, че съм редовен клиент на Илиана Магерова и винаги оставам доволна.
При последното посещение питах за бременност и според прогнозата вече трябваше да е станало, но не било сигурно, защото имало пречки и да изчакам.. Да, ама на мен не ми се чака до безкрайност. Преди това чаках 1година,защото не беше подходящо, сега имало пречки.. И така си минава времето в чакане. Нямам установен здравословен  проблем, всичко е редовно и точно.
Искам да се консултирам може би и с още някой астролог, който да даде мнение. Тук се въртеше името на един мъж, който бил добър. Може ли да ми препоръчате някого специално за тази тема, и координати?
Не знам вече в какво да вярвам, няколко човека са ми гледали картата и всеки казва различна година за дете, няма 1 с 1 да съвпада. Искам професионален прочит, на Илиана разчитам и вярвам, но искам второ професионално мнение.

# 126
  • Мнения: 10 570
Извинявам се, но защо не отидете (ти и партньорът) отново на лекар, вместо да обикаляш астролози?
Това, че има предпоставки нещо да се случи, не значи, че ще стане на 100%.

# 127
  • Мнения: 4 994
Защото той вярва, че нямаме здравословен проблем и отказва да ходи по доктори. От друга страна, имам в натала предпоставки за грешни диагнози и грешно лечение, и наистина всеки път като ходя на лекар, завършвам с объркано състояние и лечение..

# 128
  • Мнения: 9 152
Защото той вярва, че нямаме здравословен проблем и отказва да ходи по доктори. От друга страна, имам в натала предпоставки за грешни диагнози и грешно лечение, и наистина всеки път като ходя на лекар, завършвам с объркано състояние и лечение..
И каква е разликата между грешна диагноза и грешен прочит на натална карта, оттам и съвет?

# 129
  • Мнения: 146
Здравейте! Писала съм в предишната тема, че съм редовен клиент на Илиана Магерова и винаги оставам доволна.
При последното посещение питах за бременност и според прогнозата вече трябваше да е станало, но не било сигурно, защото имало пречки и да изчакам.. Да, ама на мен не ми се чака до безкрайност. Преди това чаках 1година,защото не беше подходящо, сега имало пречки.. И така си минава времето в чакане. Нямам установен здравословен  проблем, всичко е редовно и точно.
Искам да се консултирам може би и с още някой астролог, който да даде мнение. Тук се въртеше името на един мъж, който бил добър. Може ли да ми препоръчате някого специално за тази тема, и координати?
Не знам вече в какво да вярвам, няколко човека са ми гледали картата и всеки казва различна година за дете, няма 1 с 1 да съвпада. Искам професионален прочит, на Илиана разчитам и вярвам, но искам второ професионално мнение.

Имала съм същия проблем и години наред обикалях астролози. Според Магерова, с която се консултирах през 2016 г. все още, към настоящия момент дори (каза ми чак до 2021), не би трябвало да имам дете. Родих през 2017 г., след консултация за зачеването с Вотей. Оттогава си вярвам само на Вотей.

# 130
  • Мнения: 1 005
Защото той вярва, че нямаме здравословен проблем и отказва да ходи по доктори. От друга страна, имам в натала предпоставки за грешни диагнози и грешно лечение, и наистина всеки път като ходя на лекар, завършвам с объркано състояние и лечение..

И понеже партньорът Ви отказва да посети лекар, Вие живеете живота си съобразно нечии астрологични напътствия ? Това не е сериозно, нали ?! Open Mouth

# 131
  • Мнения: 4 994
Защото той вярва, че нямаме здравословен проблем и отказва да ходи по доктори. От друга страна, имам в натала предпоставки за грешни диагнози и грешно лечение, и наистина всеки път като ходя на лекар, завършвам с объркано състояние и лечение..
И каква е разликата между грешна диагноза и грешен прочит на натална карта, оттам и съвет?
Че грешния прочит с нищо не ми вреди на здравето Simple Smile
Имам си съображения да искам астролог. Ако някой желае да препоръча, да пише, ако ли не - не ми тълкувайте  действията. Решенията са си мои. Благодаря!

# 132
  • Мнения: 10 570
А синастрия прави ли ти?

# 133
  • Мнения: 4 994
Да. Каза, че ще имаме деца заедно, просто да се уцели периода е трудно. Сега Уран пречел някъде си и да изчакаме още..

# 134
  • Мнения: 10 570
Извинявам се за непоискания съвет, но купи си clear ovu test. Прочети добре инструкциите, спазвай ги и след 3 месеца ми пиши да ме почерпиш Wink.
Нямам случай да съм препоръчала това на здрава двойка и да не съм била почерпена Heart

Общи условия

Активация на акаунт