Били ли сте на астрологична консултация?

  • 63 213
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 261
У нас се робува на известни имена, в повечето случаи. Такъв астролог може и да не се подготви предварително, няма да направи елементарна проверка на часа, ще изговори един куп приказки, базирани на някои по-общи формулировки... И номерът минава. Интересното е, че повечето клиенти наистина си мислят, че така е редно да се работи, това се превръща в своеобразен еталон за работа.

# 556
  • Мнения: 355
Да си призная честно, на мен ми беше странно как така не иска предварителна информация. В моите представи би трябвало да има такава, за да може да се подготви.  Както казах, аз съм любител читател и само за себе си , ми отнема един куп втеме,като реша да проследявам някакви неща, а какво остава за непознат. 
Последно исках да ми направи професионална прогноза и ми каза неща дори с датите, на които аз наистина ги очаквам, без да съм конкретизирала.

Знам ли,може и аз да си въобразявам..

# 557
  • Мнения: 1 285
Няма как да опиша разочарованието си и очакванията, които имах...

Това е квинтесенцията. Какви очаквания имахте Вие ? Кажете си какво искате ясно и конкретно, за да не останете излъгана в очакванията си, които реално Вие сама сте поставила. Астрологичната консултация, за да е полезна, трябва да е под формата на диалог,  в нея да има взаимообмен, обратна връзка, а не да е под формата на монолог, в който чакате астрологът да Ви изпее един готов отговор. Питайте !
Конкретни въпроси, които Ви интересуват, за да получите конкретна насока, за това което Ви интересува.

Последна редакция: ср, 06 яну 2021, 07:50 от starinthenightsky

# 558
  • Мнения: 4 706
Не трябва ли, ако имаш ректификация от един астролог и след време отидеш при втори и той да направи ректификация, особено ако кажеш че при първият нещата не са се случили събитийно?

# 559
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 755
Да се включа и аз. Била съм на астрологична консултация , тук от темата си избрах астролога и съм много доволна. Аз имам повърхностни познания, но въпреки това търся дълбочина в анализа. Иначе е пълно с астропсихолози , чудила съм се какво дават на клиентите си . Защото с малко повече четене ,такъв анализ всеки сам може да си изготви.
И за мен писменния анализ е за предпочитане, защото в разговор нишката се губи и се разводняват нещата. Не само астролога , ами и клиента може да се отплесне доста в разговора.

# 560
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
Stefek78, моля те спри да обсебваш всички теми за астрология с този твой толкова "трагичен" опит с този астролог. Изключително неприятно е.

Не стига, че страшно много хора тук ти обърнаха внимание и ти споделиха мнения, и ти обясниха и професионално как стоят нещата, ами ти не чуваш и продължаваш. Какво искаш повече? Така темите се размиват и вместо да си говорим неща, които са интересни за повечето потребители, ти пишеш и се тюхкаш навсякъде, защото хороскопа ти не се е сбъднал. Егати...

Не ти вярвам вече, правиш няква антиреклама ли? Бъди смела и кажи, кой е този толкова ЛОШ астролог, който пише тук, за да не ходи никой при него и се спри най-после.

Ужас!

Какъв е този тон?!
И защо?
Два ужаса!

В крайна сметка всеки тук споделя опит. И преди се е писало в темата за астрологични прогнози и потребителите са давали своето мнение. И да, добре е да се казват тези неща.

Сотис, стана ми интересно това за трудните карти. Можеш ли да кажеш какво имаш предвид под трудна карта? Според теб моята карта трудна ли е?

niditop3, и аз съм за писмения анализ. Точно затова избрах тази форма на консултация. Сега винаги, когато искам отварям анализа и чета. Моят астролог също е от темата.

Последна редакция: ср, 06 яну 2021, 10:44 от Hrispa76

# 561
  • Мнения: 758
Чета ви от известно време, много ми се иска и аз да посетя астролог. Интересно ми стана, а никога не са ми правили прогноза. Някой може ли да се включи с ориентировъчни цени?  Срещнах цена от 300лв и ми се видя множко честно казано. Може би, за целия труд и малко да е...

# 562
  • София
  • Мнения: 943
Хриспа, нямам против да се споделя опит, групите са за това, но от около четири дни няколко участника обсебиха всички астро теми с това защо, защо, защо... не ми се случва любовта.
И Сотис, и кой ли не, обясни изключително професионално, защо може астрологичните прогнози да не се сбъдват, но тези участници продължават, дни наред,  да “плачат” по ВСИЧКИ теми тук. И да казват, че астролога, който не е познал пише тук. Ами кажете името и спрете вече.

Неприятно е, защото това не са теми за групова психотерапия.

Аз също съм потърпевша от една прогноза на една астроложка. Мой близък човек, в желанието си да ми направи подарък, отишъл при една такава и тази ми е направила такъв портрет, че само дето не е казала, че съм преродения антихрист. Това се отрази на отношенията ни с този човек.

Хубаво е да търсим отговори на нещата, които ни вълнуват, но нека като ги получим се оттеглим и да не обсебваме групите.

# 563
  • Мнения: 1 006
Отдавна Ви чета, но не съм писала досега. Интересни са ми мненията на всички. Провокира ме едно от последните. На астрологична консултация не съм била. Когато дойде ред да се омъжвам, отидохме в гражданското и избрахме дата. После ми се продъниха ушите за някакъв ретрограден Меркурий. И си казах, че "Аз на ретрограден Меркурий няма да се омъжа", та одидохме и сменихме датата. За протокола, четири години по-късно се разведох. Така с моя ретрограден Меркурий, представям си какъв потоп щеше да е ако се бях омъжила "в негов период" Stuck Out Tongue Winking Eye

# 564
  • Мнения: 3 261

Сотис, стана ми интересно това за трудните карти. Можеш ли да кажеш какво имаш предвид под трудна карта? Според теб моята карта трудна ли е?


Един астролог трябва да може да прецени дали картата е по-силна или по-слаба. Има карти, които предполагат по-динамична, по-изявена съдба. Освен това може да има трудна карта в една сфера, но да предполага успехи в друга. Има някакъв баланс в хороскопа. При един последовател на херметизма бях прочела следното: на всеки се дава горе-долу еднакво количество енергия, но по различен начин я разпределяме.

Забелязвам, че всички очакват готови формули да им се кажат, как се определя едно или друго нещо. Ами няма готови формули, валидни за всички. То ако така лесно се учеше и практикуваше астрологията, щеше при всеки обявил се за профи да има брилянтна познаваемост, ама както виждате няма.

# 565
  • Мнения: 1 099
Sotis, благодаря за изчерпателния отговор!
Следващия път значи ще пробвам писмен анализ.

Иначе от позицията на клиент не робувам на известните имена, даже най не ми е допадала пътвата ми астрологична консултация с една много хвалена в темата астроложка, която взе и най-голямата сума. Според мен тя точно си импровизираше и се водеше по информацията, която давах.
Но за по-малко известните ми е много трудно да намеря информация за начин на работа и цени. Много нямат сайтове или друга информация в интернет и така човек се спира на известните имена.


Някой беше питал за 300лв консултация- не, това не е нормалната цена! Страшно висока е даже. Има много добри консултации за 50-100лв.

# 566
  • Мнения: 1 032
Отдавна Ви чета, но не съм писала досега. Интересни са ми мненията на всички. Провокира ме едно от последните. На астрологична консултация не съм била. Когато дойде ред да се омъжвам, отидохме в гражданското и избрахме дата. После ми се продъниха ушите за някакъв ретрограден Меркурий. И си казах, че "Аз на ретрограден Меркурий няма да се омъжа", та одидохме и сменихме датата. За протокола, четири години по-късно се разведох. Така с моя ретрограден Меркурий, представям си какъв потоп щеше да е ако се бях омъжила "в негов период" Stuck Out Tongue Winking Eye

аз разбирам много малко, макар че си правя хороскоп вече няколко години, но на мен ми казват, че понеже имам ретрограден в рождената карта, всъщност периодите на ретрограден не са ми такъв проблем като за останалите, или даже никакъв

# 567
  • Мнения: 1 338
Здравейте. Искам да Ви попитам за отзиви за няколко конкретни астролози...дали имате пресни впечатления от тях и дали прогнозите им се сбъдват.
И за тримата чух от няколко различни места добри отзиви.
Първата е Ирина Димитрова, която е имала преди Блог Астро 21...Наскоро приятелка, която се е консултирала с нея ми каза,че преди години ѝ е правила хороскоп и напред във времето са се разгърнали доста неща и е познала за много неща. Сега пак си направи наскоро и ми каза, че много детайлно била гледала всичко, много изпипвала. Доколкото разбрах тази Ирина по едно време е нашумяла, с после за известен период не е практикувала, но била възобновила.

Другата, за която ме интересува е Кремена Радулова. Чух от две места много добри отзиви за нея, но не можах да намеря почти никакви мнения в нета. Освен всичко ми казаха, че била много приятен и ерудиран човек.

Интересува ме и скорошни мнения за Антоанета Георгиева, за нея съм чела доста противоречиви отзиви. Има ли някой пресни впечатления. При две мои близки в последните месеци се справи много добре с прогностика, поне до този етап. Излязоха има прогнозираните събития. Отделно и в описването на хора и отношения била много добра. Ще ми е интересно да споделите. Ще бъда благодарна. Благодаря Ви!

И трите, доколкото разбрах взимат прилични суми за консултация. Аз вероятно ще мога само при една...И в този ред на мисли, коя бихте ми препоръчали? Благодаря!!!

# 568
  • Мнения: 9 152
Здравей allforone, от изброените три имена, познавам Антоанета и Ирина. Ирина я "познавам" без пряк контакт с нея, а съм й чела блога и от обратна връзка на хора, консултирали се с нея.
Отдавна имам голямо желание да се познаваме и да общувам с нея.Преди години питах тук дали някой я познава.  Обаче не да ми прави прогностики, а да говоря с нея за теми, които ме вълнуват( за живота и смъртта в нематериален план).
 Астрологията няма да е основната в тях, бих казала,  тя ще е по- скоро нещо като "съпъстващо скеле".
Чувствам, че много ми кореспондира, вибрирам ( предполагам) на подобни честоти.
Антоанета е правела много пъти семейни консултации ( на член от семейството ми). С мен е говорила веднъж по конкретен въпрос.
Не бих повторила, въпреки, че като цяло, останах доволна от разговора.

# 569
  • Мнения: 1 032
Здравейте. Искам да Ви попитам за отзиви за няколко конкретни астролози...дали имате пресни впечатления от тях и дали прогнозите им се сбъдват.
И за тримата чух от няколко различни места добри отзиви.
Първата е Ирина Димитрова, която е имала преди Блог Астро 21...Наскоро приятелка, която се е консултирала с нея ми каза,че преди години ѝ е правила хороскоп и напред във времето са се разгърнали доста неща и е познала за много неща. Сега пак си направи наскоро и ми каза, че много детайлно била гледала всичко, много изпипвала. Доколкото разбрах тази Ирина по едно време е нашумяла, с после за известен период не е практикувала, но била възобновила.

Другата, за която ме интересува е Кремена Радулова. Чух от две места много добри отзиви за нея, но не можах да намеря почти никакви мнения в нета. Освен всичко ми казаха, че била много приятен и ерудиран човек.

Интересува ме и скорошни мнения за Антоанета Георгиева, за нея съм чела доста противоречиви отзиви. Има ли някой пресни впечатления. При две мои близки в последните месеци се справи много добре с прогностика, поне до този етап. Излязоха има прогнозираните събития. Отделно и в описването на хора и отношения била много добра. Ще ми е интересно да споделите. Ще бъда благодарна. Благодаря Ви!

И трите, доколкото разбрах взимат прилични суми за консултация. Аз вероятно ще мога само при една...И в този ред на мисли, коя бихте ми препоръчали? Благодаря!!!

При Антоанета съм ходила няколко поредни години. Първата беше по здравословен проблем - каза, да си направя интервенцията, която докторите искат, но че няма да се окаже нищо сериозно, избрахме и дата. За биопсия ставаше въпрос и реално беше пред-рак, но с търпение и усилия се оправих. Позна и някакви неща за живота ми, преобладащо случили се преди това, но не мога да кажа, че нещо от бъдещите се случи. Иначе е спокойна, малко ми се вижда оскъдна на думи и това е.

При Кремена се сещам, че бях през 2012-2013 може би - ходен на йога при мъжа й и той ме прати. Някак все едно говореше за друг човек, не за мен, въобще не се разпознах, занимаваше ме с теория, от която нито искам да разбирам, нито смятам, че трябва - ако исках задълбочени познания, щях да ида на курс. Лично на мен ми беше неприятна като излъчване, обясняваше как събира пари за море и по онова време ме извика в една сладкарница, дето само се чудя как не ни изгониха и ми беше супер гадно. Преди доста години беше, може и да са се променили нещата.

Общи условия

Активация на акаунт