Дюни Роял Ризорт

  • 58 183
  • 746
  •   1
Отговори
# 270
  • Видин
  • Мнения: 238
Може да се  съберат леглата в Белвил, ние бяхме с две отделни легла и ги събрахме.

# 271
  • Мнения: 1 359
На Дюни няма водорасли. Била съм по всяко време на лятото. Има мрежи и отделно ги чистят.

# 272
  • София
  • Мнения: 204
Здравейте Simple Smile
Прочетох доста позитивни коментари относно комплекса и това ме радва много. Решихме да запазим стая в хотел Белвил през месец юли тъй като едни наши приятели ще бъдат там.

 Не сме почивали на нашето море от няколко години. Миналата година ходихме в Гърция с бебето и всичко мина много добре....та се надявам и сега да бъде така Simple Smile

Къде се намира така наречения бебешки бар? Храната в рестораните достатъчна ли е, в смисъл зарежда ли се често? Кои ресторанти бихте ми препоръчали?

В стаята сме заявили детско легълце. Необходимо ли е нещо по-специално, което трябва да вземем за детето (освен вода, пюрета, лекарства)?

Резервацията ще я правим през фирма, която ще ни резервира двойна стая към градината. Предполагам, че няма смисъл да се доплаща за стая с частична гледка към морето, като се има предвид, че хотела е на втора линия?

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 00:29 от Plezla

# 273
  • here and now
  • Мнения: 4 230
Като гости на Белвил може да ползвате ресторант Созопол, който е малко под Белвил, срещу аквапарка и ресторанта на Марина Бийч, който е до басейните на плажа (и този на Пеликан, но едва ли ще ви се качва, далечко е). Има бар до аквапарка и на плажа, но те са за междинни хапвания.

Аз лично "бебешки бар" помня да съм виждала само в МРП, където имаше дори и адаптирано мляко на Хип. Не съм сигурна за другите ресторанти.

Храната(особено в сезон) е много разнообразна и и винаги има достатъчно за всички.

Не пишете на каква възраст е детето. Когато моята беше по-малка ѝ носех лопатки, кофички, пояс... всякакви плажни щуротии..

Аз не съм ходила там от три години и ми се ще тази да си опресня спомените, пък да видим. С малки изключения винаги ми е било много приятно.

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
И аз не знам за бебешки бар, има във всичко ресторанти (в Созопол е точно до хлябовете) бебешки каши Милупа, адаптирано мляко, обезсолени сирена, бисквити и такива неща за бебета щ, отделно може да се ползва щанда за диабетици, където има варени меса, ваРени зеленчуци, варени картофи, варен ориз, абсолютно Без нищо друго, така че мисля за деца над годинка са супер подходящи, човек слага малко масълце, намачква и готово. Има и детски ресторант ДО Созопол, но той е за деца 3-7 г. възраст повече според мен. Няма смисъл от гледка море,вижда се морето от Белвил, ама да плащаш, за да го виждаш в далечината, е безсмислено. Приятно изкарване!

# 275
  • Мнения: 2 193
Бебешкият бар е точно този кът от ресторанта. Моето беше на 8-9 месеца тогава, носех му пюрета, като от бебешкия бар ползвах каната за гореща вода, за да ги затоплям на водна баня (носех си и един буркан). От бара няколко пъти давах каша, бисквити, сухари по-скоро за проба, но не съм разчитала на него, въпреки, че имаше избор. АМ обаче не видях. Тази година, с дете на година и половина, мисля изцяло да разчитам на храната от ресторанта - има и диетично приготвени неща. Всичко е в изобилие. От познатитр ми, може би над 10 семейства, само едно беше недоволно от храната.

# 276
  • София
  • Мнения: 204
Благодаря ви момичета за изчерпателната информация! Това е страхотно, че има голям избор за храна и е помислено и за по-малките дечица. Нашето дете тогава ще е на годинка и 4 месеца - ще му вземем и различни играчки, кофички за плажа Simple Smile

# 277
  • Мнения: 155
Когато отидохме за първи път в Дюни малкия беше на година и три месеца. Аз много се притеснявах и момичетата от форума обясниха, че няма проблем. Наиситна така беше-винаги супички, много плодове и салати, мляко. За храната няма проблем. Винаги препоръчмав Дюни за семейства с малки деца. Много чисто и красиво

# 278
  • Мнения: 202
Здравейте,

Включвам се и аз с един въпрос. Знаете ли дали заДюни има практика за ласт минът, тъй като миналата година бяхме там за първи път и останахме много доволни, особено децата. Но за тази година не можем да заплануваме още от рано, та съм в чуденка за офертите.

# 279
  • София
  • Мнения: 5 953
Има, пращат информация, от агенциите, ако имате абонамент за получаване на такива. Не за  по - ниска цена, а да речем, има свободни 2 двойни стаи в ХВ от 20 юли до 27 юли. Т. Е. ако се освободи се информират клиентите, щото те запитванията вървят цяло лято, а места трудно се намират. Та има. Искайте "Калисто" да ви абонират за съобщенията.
Имаше години, преди наплива, обявяваха 10% надолу към 1ви септември. И идваше добра цена и изгодна, ходили сме така.  последните 1-2 години май и това го няма вече. Има повече хора явно...

# 280
  • Мнения: 279
Здравейте,

Има ли някой анулирал резервацията си? В понеделник се свързах с агенцията, на която платихме цялата сума за ранна резервация- Дива Холидейс, казаха, че от хотела не отговарят и ми писаха заучената фраза "Маркетинговият отдел работи, но за счетоводството не знам", ясно, че ме въртят. Като правихме резервацията казаха, че ако решим да анулираме, парите се връщат до седмица, сега дамата твърди, че не е казвала такова нещо. Ще си видя ли изобщо парите някога или да си търся пварата по съдебен ред?

# 281
  • Мнения: 1 359
Нямате ли договор?

# 282
  • София
  • Мнения: 204
Здравейте,

Има ли някой анулирал резервацията си? В понеделник се свързах с агенцията, на която платихме цялата сума за ранна резервация- Дива Холидейс, казаха, че от хотела не отговарят и ми писаха заучената фраза "Маркетинговият отдел работи, но за счетоводството не знам", ясно, че ме въртят. Като правихме резервацията казаха, че ако решим да анулираме, парите се връщат до седмица, сега дамата твърди, че не е казвала такова нещо. Ще си видя ли изобщо парите някога или да си търся пварата по съдебен ред?

Аз направих ранна резервация за Дюни и трябваше да платя до 20 март, но пратиха писмо, че във връзка със създалата се ситуация удължават срока с един месец. Не знам дали въобще ще платим тъй като не се знае какво ще е положението. В самата резервация имаше някаква клауза за анулация. Вижте си договора или резервацията - там трябва да пише какви са условията.

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Съни турс имаха изявление, че ще Връщат пари при анулирани резервации, но с предимство са тези, които са за март и април. Изчакайте, смятам, че би следвало да ви върнат парите, но още е рано и ветоятно няма как за лятото да се прилагат правилата като за сега. Никой не знае за тогава какво ще е. Всички се надяваме да се оправят нещата. Нямате много ходове в момента според мен.

# 284
  • Мнения: 279

Не, нищо не изпратиха

Общи условия

Активация на акаунт