Дюни Роял Ризорт

  • 58 153
  • 746
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 5 952
Точно сега си мечтая щипалки на Дюни да ни щипят. А то дъжд и кал

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
 Апартамент/Мезонет стандарт парк в Белвил стават ли за нормално настаняване за 2-ма възрастни с деца на 8г и 3 г?За децата има ли легла или се разпъват ФОТЬОЙЛИ?Удобно ли се спи?

# 572
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Апартаментът, в който ние бяхме в Белвил, имаше в хола диван от този тип.
Стаята беше доста голяма, не мога да кажа, че диванът е супер удобен, но за малки деца беше ОК.

# 573
  • Мнения: 369
Ние бяхме в мезонет миналата година.  Хареса ни.
На долния етаж има разтегателен диван - същия като на снимката на NBM, има четирикрилен гардероб, телевизор и малка баня с тоалетна.
На горния етаж има спалня и телевизор. Имайте предвид, че горният етаж не е до стената, т.е. не покрива изцяло долния етаж, а е някъде до половината на долната стая и има перила. За сметка на това банята е огромна.
Терасата също беше огромна.

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Хотела е качил цени в сайта им.Аз лично ще заложа на агенция защото ми даде хубави условия и цена.Още съм на изчакване не вярвам да паднат цените за там .Да се надяваме това лято да потръгнат нещата и да няма ограничения.

# 575
  • Мнения: 2 452
Здравейте не сме били досега в Дюни и искам да попитам в кой от хотелите има двойна стая със спалня и допълнително легло или в краен случай да е диван но да е удобен за спане. Гледам най-вече Белвил и Марина Бийч кой е по-добър и относно храната има ли значение в кои хотел сме.
За плажа можем ли да си носим допълнителен чадър защото чета че техните не ставали и има ли достатъчно място къде да си го забием. Или пък да си вземем едно такова покривало и да го слагаме отгоре само че май е големичко https://www.ikea.bg/products/garden-outdoor/parasols-gazebos/par … l-canopy/10396133 Сянката ни е важна.

# 576
  • Мнения: 210
За двойната стая
Били сме няколко пъти в Белвил ,в двойна стая и леглата са били две отделни ,което не е проблем да се съберат. Допълнителното легло е разтегателен фотьойл.
За храната
Разлика между двата хотела относно храната не е фрапираща.Може би свикнахме да се храним в ресторанта към Белвил и там ни е по -хубаво.Обядите ги редувахме със снек бара и ресторанта на Марината.Даже понякога си вземахме гирос и хапвахме на плажа.Няма значение в кой хотел сте отседнали,може да се храните където  ви е удобно.Говоря ,ако сте избрали Белвил,Марината ,Пеликан или Холидей.
За сянката
Може да си покривате чадъра с каквото искате. Имаше такива гост,които се бяха подготвили.Допълнителни чадъри не съм виждала. Иначе има достатъчно място между чадърите.Може да пробвате и ако ви направят забележка, ще го махнете.
Ние вече направихме резервация  чрез Холидей  Планет.

# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
И аз направих вече за дъщеря ми с децата през същата агенция.

# 578
  • София
  • Мнения: 8 932
А какъв е проблемът с чадърите? 5 години поред ходихме там, не сме изгаряли никога. Явно си вършат работа. Но и ние не седим по цял ден. Тези, които ходят по обяд на плажа гледам, че мятат кърпи и чаршафи по чадърите. Със сигурност не дават да се забиват лични чадъри в зоната към хотелите.

# 579
  • Мнения: 260
А какъв е проблемът с чадърите? 5 години поред ходихме там, не сме изгаряли никога. Явно си вършат работа. Но и ние не седим по цял ден. Тези, които ходят по обяд на плажа гледам, че мятат кърпи и чаршафи по чадърите. Със сигурност не дават да се забиват лични чадъри в зоната към хотелите.
Не зная точно от каква материя са направени, но действително като напече слънцето по обяд и се усеща. Не пазят плътна сянка със сигурност.

# 580
  • Мнения: 19 485
От Марина Роял палас има ли доволни да споделят впечатления? На мен тълпите главно румънци ме отказаха последните години. То голяма битка да обядваш и вечеряш, крещят деца, тракат съдове, изсипват се манджи в казани пред очите ми като в ученически стол. Дали не е по-културно в техния ресторант предвид това, че там само гостите на този хотел могат да се хранят? А Марина бийч не го харесвам заради това, че често там се хранят всички, които не искат да се отдалечават от плажа и е страшна лудница.

# 581
  • Мнения: 210
И на мен тези колички ми бяха много неприятни. През 2020 за радост липсваха .В ресторантите беше много спокойно,въпреки ,че масите бяха по-малко.А в Марината на обяд нямаше почти никой.Може би, защото бяхме в края на юли и Пеликан, и Марина бийч не работиха.
Румънци имаше ,но не както предни години ,когато се движеха като катун.

# 582
  • Мнения: 19 485
Е, при неработещи МБ и Пеликан народът е бил много малко. Аз затова обмислям МРП, защото хем може да се пробва непопулярен сезон, хем там има и вътрешен басейн ако не става за плаж. Тези колички трябва по принцип да стоят зад едни паравани, защото е гнус да гледаш как в тях се изсипва помия, но сервитьорчетата от Украйна явно са решили да си спестят усилието и ги бяха докарали на средата на ресторант Созопол. Отделно и комично и недопустимо е след като едвам си намерил маса и си сервирал да те дебнат само да отскочиш за още една чаша вода и да ти отсервират всичко от масата.....

# 583
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Два пъти съм била в Марина Палас, после започнахме да ходим в Белвил. Определено е по-културно в ресторанта им, бели покривки, сервитьори и кухнята е по-богата. Почиващите си сервират храната, а сервитьори им носят напитките.
Тази година наистина количките бяха една идея по-дискретни и по в ъглите, но си ги имаше.

# 584
  • Мнения: 260
Два пъти съм била в Марина Палас, после започнахме да ходим в Белвил. Определено е по-културно в ресторанта им, бели покривки, сервитьори и кухнята е по-богата. Почиващите си сервират храната, а сервитьори им носят напитките.
Тази година наистина количките бяха една идея по-дискретни и по в ъглите, но си ги имаше.
А каква е разликата в храната между Марина Палас и останалите хотели в курорта? По-богат асортимент или и качеството е различно? Има ли храни /например някакви деликатеси, морски дарове, десерти, прясно изцеден сок и т.н./, които да се предлагат там за разлика от другите ресторанти? Аз имам впечатления само от ресторант Созопол и ресторанта на Марина Бийч /лято 2020 г./

Общи условия

Активация на акаунт