Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 55

  • 35 942
  • 769
  •   1
Отговори
# 60
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638

# 61
  • София
  • Мнения: 2 686
Честит празник! Бъдете здрави, борбени и не спирайте да се усмихвате!

# 62
# 63
  • Мнения: 142
Воистина Воскресе!
Здраве, щастие и късмет за всички нас! И нека Господ ни  даде сили не само, за да преодолеем проблемите, но и да бъдем  щастливи след изпитанията! Светли празници!

# 64
  • Мнения: 22 516
Христос воскресе!
Нова в редиците ви,майка ми е болна от рак, дойде ни като гръм от ядно небе,изведнъж от здрава жена тя рухна!
Борбата тепърва предстои!
Здраве на всички ви!

Последна редакция: нд, 28 апр 2019, 13:00 от ДХ3

# 65
# 66
  • Мнения: 16
Светъл празник, борбени момичета и момче!
Нека силата и вярата в това, че най-доброто тепърва предстои, ни крепи и води напред!
На мен много лошо ми зарастваше раната от биопсията, поради факта че гърдата е много ангажирана вече и тежи (не съм оперирана още) и днес раната се отвори.
Дайте идея къде да ходя. В Тина Киркова, където ми взеха биопсията, са на работа чак на 07.05.

# 67
  • Мнения: 3 960

Много здраве Ви желая на всички 🤗🤗🤗
Аз съм вече на БГ земя.
Напазарихме препарати за няколко месеца.... Дрехи за лятото.... много сладко за звяра и неща за пиене 😂
Едвам се принесахме в къщи 😆
Имах нужда  от такава почивка и много добре ми се отрази 🤗

# 68
  • Мнения: X
nezhdana, би трябвало да могат да ти помогнат в спешен хирургичен кабинет. Освен това по отделенията трябва да има дежурни–от първа ръка, обаче мога да ти кажа, че са по една сестра.....докторите тия дни нещо ги е погълнала мъглата.Според мен, потърси телефон на Т.Киркова и се опитай да се свържеш с някой дежурен и обясни ситуацията. Ако не ти помогнат, поне ще те насочат. Или на Бърза помощ.....знам ли?!?
Скрит текст:
Аз, съм малко в " презоградска", но то няма кой да ме погледне цял ден и си дойдох да си лежа на моя си диван. Пак само лежа и пъшкам, ама поне компанията е по- приятна.

# 69
  • Мнения: 16
nezhdana, би трябвало да могат да ти помогнат в спешен хирургичен кабинет. Освен това по отделенията трябва да има дежурни–от първа ръка, обаче мога да ти кажа, че са по една сестра.....докторите тия дни нещо ги е погълнала мъглата.Според мен, потърси телефон на Т.Киркова и се опитай да се свържеш с някой дежурен и обясни ситуацията. Ако не ти помогнат, поне ще те насочат. Или на Бърза помощ.....знам ли?!?
Скрит текст:
Аз, съм малко в " презоградска", но то няма кой да ме погледне цял ден и си дойдох да си лежа на моя си диван. Пак само лежа и пъшкам, ама поне компанията е по- приятна.

Благодаря ти. В Тина Киркова се свързах още сутринта с д-р Гемеджиев, който е завеждащ на отделението по гръдна хирургия и той ми каза че ще са на работа на 07.05.
Май нямам избор, обработих раната и засега нямам притеснения, но за всеки случай ще отида да ме видят в Пирогов.

# 70
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Христос воскресе!
Весели празници!

# 71
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
И в края на един от най-светлите ни християнски празници, още веднъж искам да ви пожелая здраве, щастие, душевно благополучие  непоколебима вяра и стремеж към единствения изход, победа или най-малкото ремисия! Ще го постигнем!
ЗАЩОТО ТАКА ИСКАМЕ!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 437
Здравейте отново!Бих искала да попитам къде в България мога да изпратя хистологичните материали за втора оценка,имам предвид лаборатория с добри отзиви?Предварително ви благодаря за отговорите!

# 73
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте отново!Бих искала да попитам къде в България мога да изпратя хистологичните материали за втора оценка,имам предвид лаборатория с добри отзиви?Предварително ви благодаря за отговорите!

В Плевен при проф. Поповска.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А нужно ли е предварително записване или е достатъчно просто някой да ги занесе?

Общи условия

Активация на акаунт