Модни консултации 39

  • 38 201
  • 733
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 5 884
А близнаците, както във всичко останало, са тотални шизофреници. Едната ми особено близка приятелка е близнак, единият път се появава в черно, закопчана до брадичката, другият е с наметало от червени, оранжеви и зелени цветя на лилав фон. Обувки с перушини, смокове, крокодили, принтове, дрехи от преди 15 години, комбинирани с току-що купен пайетен топ. Обаче почти винаги ѝ се получава, факт, не знам как го прави.

# 451
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
И аз имам приятелка близначка, която без много усилия е абсолютна модна икона. Купува скъпи неща, особено чанти, носи се сравнително семпло, но винаги сполучливо. Нея съм я запомнила още преди 15 години със скини дънки и едни зелени класически обувки със средновисок, към нисък ток лятото - беше трепач. Още се оглеждам за такива.

Агент, let go. Намери някоя интересна публикация за зодии и цветове Simple Smile

Помните ли потребителката Алена? Това е представител на стрелеца - помня я като образ, пълен с цветове.

# 452
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
ОnDiNe,
де да бяха сини...За такива съм си мечтала винаги, даже едни десетина години бях в апогея на  "синия си период"...
Пробвала съм нюд...Всички казват, че съм като болна.
Косата ми е тъмна с лилавосин отенък.
Искам да съм кестенява, но трябва да я изсветлявам.
Веднъж правих руси кичури, които всъщност трябваше да са чврвени, но  беше пълен провал.
Накрая се отказах и реших да не вървя срещу вятъра.
Гримът ми в последните години е  доста пестелив .Цветна очна линия, малко блясък в кладенчето на окото и спирала.Гланц малко брозър в свивката на очите  и под скулите(и без това са подчертани.
Сенки  и други екстри само по повод.
За раците роман мога да напиша...
Сестра ми е рак, но сме много различни, тя не е толкова суена като мен и е страхотен Човек..Баща ми също беше рак.И две гаджета раци имах
Дввер ми е рак..
Та съм наясно , че раците сме откачалки(меко казано)
За правосъдието....
Кой знае кое е право, кое криво.
Не е задължително всички да мислят като мен, стига да не ме карат да мисля като тях.
И да пълна скука съм в цветовете...

# 453
  • Мнения: 2 763
 OnDiNe_, що не вземеш да станеш една астроложка или поне гледачка Grinning Разконспирираш всичко наред Smiley
Само теб не те разбрахме коя зодия си - нещо от огнените?
А, близнаците, те са като вяръра - жизнени и непостоянни, винаги различни.  Еднообразието не им е в кръвта просто. И аз имам приятелка близнак - всеки ден различна, но безупречно красива и на гребена на вълната.
Стрелците и за мен са ярки, но по стилен начин.

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 00:06 от Light Beam

# 454
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Light beam, много трудна наука е това. Пък и човек, дето не си знае асцендента... Но вярвам в тези неща. На 10 влязох в болница за 4 месеца и нямах право на посещение. Нашите успяха да ми хвърлят само една книга в терасата и тя беше за зодиите - познай колко пъти я прочетох. Grinning И от тогава наблюдавам хората, без да съм категорична в нищо.

Нищо огнено нямам - тези, които пишат отдавна в темата и знаят любовта ми към черното веднага се досетиха, че съм водна стихия, извираща от дълбините - скорпион. Blush
Тайга описа моя гардероб, като говореше за този на мъжа си. Само дето аз имам повече пастелно розово. Grinning

# 455
  • Мнения: 2 763
Скорпионът пък ми е по-категоричен вариант на рака. Цветове - сходни, само малко по-тъмни.
В червено си представям овни и лъвове.

# 456
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468

Нали писах два пъти - на телецът му стои ужасно черното, розовото и светлосиньото. Отиват му земни цветове, от пастелни бежови до наситено - охра, горчица, войнишко зелено. За грим - нюд/кафеви сенки и вишнево червило е в десятката, макар да са възможни и други комбинации с очите.

Телкиня с кецове почти не съм виждала в живота си. Много държат на елегантността, със средни токове са в свои води. Вталени връхни дрехи. Спортно и небрежно облечени изглеждат неестествено. Искат класа и елегантност. И имат едни особени движения с ръцете, много женствени. Винаги са лакирани и червисани.

Това са моите лични наблюдения, не претендирам за някаква наука. Simple Smile

# 457
  • София
  • Мнения: 5 198
Аз като представител на зодия Дева , бих казала “ да има Мир “ 😌

Иначе не се смятам за Дева по характер , като облекло съм , супер casual , просто обличам това което видя ( понякога се получва смешно и странно)
Но определено бих се обличала като момичета от фотографиите на Агент.

зодиите , които винаги мога да разпозная са Скорпион и Стрелец .
За Рак , супер кардинални , феерични .( някак несъчетаеми определения, но по характер , Раците са много хард ( с най-добри чувства )
Стрелец са смели в избора на облекло
Водолейките са доста шантави, всъщност винаги бих познала и Водолей.
Без са искам да обидя никого , Везничките, каквото и да облекат просто е един път. То не са цветове , материи , и им стои . Някак грациозно съчетават.

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 00:37 от Wind_

# 458
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Аз като представител на зодия Дева , бих казала “ да има Мир “ 😌

Иначе не се смятам за Дева по характер , 


JoyJoyJoy

Много се извинявам за офтопика, но в предговора на въпросната книга (която беше гениална) имаше описание по какво ще разпознаем някои зодии.

Та дават следните примери : ако попитате един лъв каква зодия е, той ще прекара пръсти през косата си и ще отсече гордо - аз съм лъв! Ако попитате една дева - тя със сигурност ще каже скромно - аз съм дева, обаче изобщо не съм типична (Joy не знаеш колко често в живота си съм чувала това изречение, та и ти сега), а ако попитате скорпион - той ще ви каже - Никога няма да познаеш (също вярно).

# 459
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Ох, за розовото/светлосиньото и черното си права, макар, че имам приятелка Телец руса и зеленоока, която и в черно и в розово е убиец. Не и аз Simple Smile
Интересно за средните токовe - при мен или по-високи или кецове. То и колко висок е висок ток пак е относително де.
За грим - обичаме да се мажем, така е, но винаги грешим към по-скучното и консервативното, отколкото към по-предизвикателен грим. И лак обичам, за моя мъка, че и да е изпипан, че иначе ме дразни Grinning

Везните са си чисти Венерини типове - еманация на женственост и елегантност, те никога не изглеждат зле!

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 09:01 от bubanka

# 460
  • Мнения: 15 019
Четейки темата за зодиите, тъкмо си мислех - абсурд, ама после прочетох за телците и се сетих как точно преди няколко дни си казах, че се чувствам като идиот с ниските си обувки. А гледам жени по кецове, изглеждат ми женствени и естествени. Не е моето обаче, телец съм, ако не стана ясно Grinning

# 461
  • Мнения: 22 414
Никой все още не е споменал моята зодия, пък взе че ми стана интересно.

Аз нося всякакви цветове, с изключение на светли и пастелни. Приличам на умряла с тях от преди 2-3дни.
Кожата ми е светла и буквално се губя в такива цветове.

За грима, вече е много пестелив, отделно съм с паднал клепач и в общи линии каквото и да сложа...много, много не се забелязва.
Качвах една снимка в друга тема, та ето я и тук.

Скрит текст:

# 462
  • София
  • Мнения: 1 079
Ах, как обичам такива дискусии и теми Simple Smile
Интересно ми е какво ще кажете - риби с асцендент овен

Мога да разпозная дева и лъв, другите не бих казала. А пък за отношението към стила и цветовете - нямам никакви наблюдения.

# 463
  • София
  • Мнения: 6 197
Аз съм водолей, но при мен май асцендента риби оказва повече влияние. Прекалено шантаво облекло не харесвам, но пък провокативно да. Нося предимно черно, но харесвам много и животински щампи като акцент. Последните години се поучупвам, но отново ярките цветове преобладават предимно в обувките ми. Грима ми е семпъл, сенки ако нося рядко са натрапчиви, залагам на много добре подчертани мигли и тъмни червила.

# 464
  • София
  • Мнения: 38 431
Моят асцендент така и не можах да го разбера, защото съм в такъв час и такава година, че има разминаване. На едно място - Стрелец, на друго - Козирог.
Обичам да има някакъв туист в облеклото ми. Нещо щуро, нещо не съвсем правилно.
Ето я пред мен - сива чанта с розова висулка. Това съм аз.

Общи условия

Активация на акаунт