Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 апр. 2019, 20:04 ч.

Английска филология в СУ

• 376
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте,
Има ли шанс да те приемат в СУ английска филология с 6.00 от матура и 6.00 оценка по английски от дипломата?

# 1
  • София
Здравей, реално оценката от матурата ти я умножават по коефицент 2, т.е. 12 плюс 6 от дипломата става 18 бал, при максимален 24.
Не знам колко места и желаещи има, но според мен имаш реален шанс. Разбира се, винаги можеш да се явиш и на изпит там, за да си пробваш знанията и уменията и да видиш все пак и техните изисквания.

# 2
  • Young and beautiful.
При положение, че матурите още не са минали, как знаеш каква ще е оценката от нея? Местата за АФ са много, но не бих рискувала. Изпитите не са толкова трудни, мисля че е 50 лв явяването, така че аз предпочетох да си отида на изпит (за друга филология, но пак по английски)

# 3
60 лева е
При положение, че матурите още не са минали, как знаеш каква ще е оценката от нея? Местата за АФ са много, но не бих рискувала. Изпитите не са толкова трудни, мисля че е 50 лв явяването, така че аз предпочетох да си отида на изпит (за друга филология, но пак по английски)

# 4
  • Young and beautiful.
Явно са вдигнали цените.

И моля ви, при положение, че ще бъдете висшисти скоро, пишете малко по-грамотно. КандидатстудентСКи, за Бога....

# 5
60 лева е

@Anniexbrown 30 лева струва явяване на изпит в СУ.
За пореден път в няколко теми давате грешна информация. Моля ви проверявайте нещата преди да пишете.

За Английска филология балът на първо класиране миналата година беше 18,09. На второ класиране - 18,00. Шанс има Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт