👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 5

  • 26 467
  • 720
  •   1
Отговори
# 690
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
И аз съм за Чилева - оправна, амбициозна, готви добре. Никола и той не готви зле, ама е голям смотльо. Тихомиров ми е най-ужасен от останалите, бат Веско ме кефи, ама не го виждам победител.

# 691
  • Мнения: 5 450
Моите предпочетания са в следния ред- низходящ: Веско, Никола, Чилева, другият няма и да го вписвам- не ме кефи. Ангелов би имал най- голяма полза от Веско.

# 692
  • Другата България
  • Мнения: 37 625
Аз съм си за Никола.
Ако не той, Веско.
В краен случай Чилева, и то не защото е по-добра от Тихомиров, а защото ще бъде по-добър работник - нещо, което на Ангелов му е важно.

# 693
  • Мнения: 13 374
За новата му скара ли, кюфтетата и кебапчетата не са висша кулинария, добри готвачи винаги ще си намери, ако плаща добре иначе ще има текучество.
Имаме огромно разминаване от това, което говори във формата, че искал лидери и свръхамбициозни и действителността, че след шефа в ресторанта останалите са работни пчелички.
Чилева може и да е добра готвачка, но с тия френетични движения, свръхактивност и хаотичност е много напрягаща личност, а и прозира злобичка, макар че се опитва да я контролира.

# 694
  • София
  • Мнения: 7 934
Който и да иде при Ангелов, ще се махне от него час по-скоро. Според мен при Ангелов екипите са изградени и новия освен да почне като общак, друго не виждам.

# 695
  • Мнения: 28 754
Който и да иде при Ангелов, ще се махне от него час по-скоро. Според мен при Ангелов екипите са изградени и новия освен да почне като общак, друго не виждам.
Е, Ангелов каза, че тук избира лидери, т.е. втори като него, които ще поемат свой път! За неговия ресторант избира хрисими души, втори Шеф там не трябва....пример Ванката и Светлана!от предния ХК
Дани Спартак, Чилева, Весо, Тихомиров могат да въртят свой бизнес....на Светлето преди да тръгне последната вечер каза, че това не им е последната среща! Според мен такава изпълнителна и раздаваща се ще я назначи към работещите при него! Heart Eyes

# 696
  • Другата България
  • Мнения: 37 625
И аз си го помислих същото за Светлана.

# 697
  • Мнения: 961
И аз мисля, че ще вземе Светлана в някой от ресторантите си. "Това не е последната ни среща" ми звучи точно това.

# 698
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Както писах и преди, халал да са му на Ангелов и Светлана, и Чилева!

Същото писах миналата година и за Дани Спартак.

Такова бърррррррзане е било, за да ни представят чудесната Чилева, че правописът е отишъл по дяволите.



https://www.facebook.com/hellskitchenbulgaria/photos/a.188410229 … ype=3&theater

А Веско тук липсва.

# 699
  • Другата България
  • Мнения: 37 625
Аз почетох малко коментари във фейса и там са сигурни, че знят кой е победител. Сигурно и тук сте го коментирали. Нямам думи, ако е така, не знам заслужава ли си да гледам тези останали три епизода. Не, че нещо ми зависи от това Laughing, ама таквиз нагласени неща не обичам.

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 17:37 от Merri_An

# 700
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Затова и не искам да знам /от информираните/ победителя. Обезсмисля се гледането. Но винаги има желаещи да ни информират.

И преди писах, че получавам съобщения на имейла за нов отговор и там текстът не е скрит.
Благодаря.

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 17:38 от 🍀Smileys®

# 701
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 124
Да, Веско наистина липсва.. Много тъпо от страна на редакторите на страницата. Все пак и той е един от финалистите. 🙄

# 702
  • Другата България
  • Мнения: 37 625
Коригирам веднага, не знаех.
Моя грешка. Съжалявам. Sad

Аз известията по мейл отдавна съм ги изключила.

# 703
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Махнах скрийншота.

Ти си изключила известията, но аз - не, защото имам нужда от тях.

# 704
  • Мнения: 3 510
Аз почетох малко коментари във фейса и там са сигурни, че знят кой е победител. Сигурно и тук сте го коментирали. Нямам думи, ако е така, не знам заслужава ли си да гледам тези останали три епизода. Не, че нещо ми зависи от това Laughing, ама таквиз нагласени неща не обичам.
Нагласено ще е, ако спечели Чилева - това ли имаш в предвид?
Между нея, Тихомиров и Никола, за мен тя е най-удачният вариант, защото е точно в златната среда. Имам в предвид нито е прекалено долна като Тихомиров, нито прекалено наивна като Никола.

Общи условия

Активация на акаунт