👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 5

  • 26 464
  • 720
  •   1
Отговори
# 705
  • Другата България
  • Мнения: 37 606
 Laughing Нищо не казвам повече, да свърши, после ще коментираме.
Аз съм си казала предпочитанията, въпреки, че напоследък и Веско ми харесва много като качества и дисциплина.
А Чилева я предпочитам пред Тихомиров.
Но съм си за Никола. Sunglasses

# 706
  • София
  • Мнения: 7 890
Победителят беше много отдвана оповестен тук.
Значи дамата, където го написа го беше скрила в два скрити текста, но се намери "умна " глава да го извади наяве.

# 707
  • Другата България
  • Мнения: 37 606
Това съм го пропуснала.
Но не съм съобразила ситуацията с мейлите изобщо.
За тази сметка във фейса открито го пишат, явно не е отскоро.

# 708
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 122
На друго ме е яд мен - и от двете предавания знаят, че изтича информация много преди финала. Ами да вземат дс направят финалът на живо, какво се правят на луди.Ако трябва ще готвят за по час по две ястия ики пък да го заснемат непосредствено преди излъчване и да си го монтират, както си желаят. Глупава история.

# 709
  • Мнения: 3 510
Ами не го снимат на живо, защото две седмици, които гледаме по телевизията се снимат за една. Тоест, ако предаването е 3 месеца, го снимат за месец и половина. Явно ще им излезе много скъпо ги държат три месеца затворени.

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Защо трябва да ги държат затворени?
Има много примери за риалитита,на които снимките са приключили доста преди излъчването на последните епизоди по тв,но финалът е на живо.

# 711
  • Другата България
  • Мнения: 37 606
Именно, веднага се сещам за "Фермата".
Снима се до едно време есента, финалът е на живо преди НГ.

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
И Фермата,и Сървайвър...
Така поне няма изтичане на информация за победителя и е доста по-интересно,според мен.

# 713
  • София
  • Мнения: 7 890
Няма "реалити" в България, което е на живо.
Със сигурност в началото беше ББ после и те го омазаха и всичко е режисирано.

# 714
  • Другата България
  • Мнения: 37 606
Ти май не четеш.
Само за финалът ставаше въпрос да е на живо.
За да не изтича информация.

# 715
  • Мнения: 14 834
Точно. Знаят се финалистите доста преди финала, но самият финал е на живо. Както, Мери писа и аз се сещам за "Фермата". И там се размятаха имената на финалистите. Пращаме си ги на лични Аз даже пращах и на който не иска.
Но финала беше на живо и до края не се знаеше победителя.

# 716
  • Мнения: 5 776
Моята класация в момента е първо Веско, после Чилева, Никола и някъде около плюс безкрайност ще е Тихомиров.

Изобщо последната седмица спокойно можеше да е на живо, щеше да е по-интересно, въпреки че и сега без да съм чела във фейса, трудно ще ме изненадат.

# 717
  • Мнения: 3 510
Защо трябва да ги държат затворени?
Има много примери за риалитита,на които снимките са приключили доста преди излъчването на последните епизоди по тв,но финалът е на живо.
За да загубят представа за реалността. Ако Тихомиров знаеше, че отвън не го харесват, със сигурност щеше да се държи по абсолютно различен начин и нямаше да има интрига.
Най-вероятно за финалът е същото, искат първичните им реакции.

# 718
  • Мнения: 28 754
АААА едва ли някой си мисли, че подлите номера ще се харесат на широката публика!

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Защо трябва да ги държат затворени?
Има много примери за риалитита,на които снимките са приключили доста преди излъчването на последните епизоди по тв,но финалът е на живо.
За да загубят представа за реалността. Ако Тихомиров знаеше, че отвън не го харесват, със сигурност щеше да се държи по абсолютно различен начин и нямаше да има интрига.
Най-вероятно за финалът е същото, искат първичните им реакции.

Говорим единствено и само финалът да е на живо.
Колко по-различно може да се държи?Там ще имат едно готвене,а и от публиката нищо не зависи.Ангелов си е изградил достатъчно добра представа за участниците,за да може Тихомиров,например,да му обърне мнението на 180 градуса за няколко часа.Ще им оценява менютата,не поведението.

Общи условия

Активация на акаунт