Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 апр. 2019, 15:04 ч.

Чук, чук яйчице, нека в мен да забие малко сърчице!

• 21 023
  • 704
  •   1
Отговори

ВСЯКА ОТ НАС ЩЕ ОСТАНЕ В ТЕМАТА ЗАВИНАГИ!!! А ВСЯКА УСПЯЛА ЩЕ Е ЛЪЧ СВЕТЛИНА И НАДЕЖДА ЗА ЧАКАЩИТЕ И МОЛЕЩИТЕ СЕ!!!

Списъчето с успелите момичета на тази тема!
Списъци, който ни радват и ни дават най-важното,
без което не бихме успели - НАДЕЖДА!!!

newsm32 newsm32

preggo preggo

[ newsm32 1crib

fertilization stork-boy stork-girl

Скъпи бебеправещи,
списъкът е свободен за редакция, всеки може да се впише или отпише сам.
Моля, спазвайте азбучния ред на писане и моля не трийте нищо.
Всички промени се запазват автоматично!

Добре дошли на всички НОВИ в БЕБЕПРАВЕНЕТО!
Може да ни се представите като споменете инфо за това кои сте вие, на колко години сте, от колко време опитвате, колко е дълъг цикълът ви, кога е овулацията ви, имате ли вече деца и всяка друга информация, която смятате, че ще ни е полезна, за да ви опознаем!

ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ

Полезна информация и съвети ще намерите в темите

Скъпи бременни и майки,искаме да ви помолим предварително, след като настъпи така дългоочаквания момент на забременяването и раждането да имате уважението към останалите момичета, които се борят за своята мечта. Може да продължите обсъждането на всички теми свързани с бременността и родените вече дечица, в темата, продължение на тази
-

Проблемното забременяване може да обсъждате в темата

"По пътя на мечтите - обща дискусионна тема"

Все пак, ние искаме да знаем как сте, затова наминавайте да кажете кога сте чули сърчице и да поръсите темата с “Бременен прашец”, да кажете как сте, какво е предположението за пол и термин и всичко което смятате, че ще е интересно за нас, без да ни натоварва емоционално. Изберете си щъркел, който да ни съобщи благата вест!

Последна тема:

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 15:29 от Peoney

# 1
Цоп! Дано ни е за късмет! С дъщеря ми забременях точно месец май ❤ Дано и този път стане така

# 2
Ооо първаааа! Благодаря за красивата Великденска тема! Да се пукне по шевовете от чертииии! Heart

# 3
Цоп и аз, нова тема, нов късмет.
Весели празници момичета, нека чудесата започнат сега!!!

# 4
Здравейте и весели празници на всички Избрали сте..моето заглавие,много се радвам.Чудна е,темата,дано ви донеса много положителни тестове.И ние тези дни дебнем овулацията.Ето днешните тестове за овулацията .

# 5
Записче и от мен. Пеони, прекрасна темичка както винаги! ❤
Успех момичета, дано хубавото време е с нас и заедно с него дойдат още по-хубавите новини и само хубави емоции! Пожелавам ви весели празници, нека всички, които обичате да са около вас и мнооооого чукане да пада(с яйцата) 🤭❤🌞

# 6
Здравейте на всички!съжалявам ако не пиша на правилното място но съм нова и още се ориентирам.нека се представя:на 28г съм,с мъжа ми решихме че ние е време за бебе,но аз съм със СПКЯ от 10год.И така след 10годишно лечение само с противозачатъчни и смяна на незнам колко специалисти,мисля че попаднах на добър гинеколог... (Ще го опиша малко по кратко )изпрати ме на ендокринолог и в момента съм на лечение,(има някакъв резултат)да регулираме цикъла,сега ми идва на 60 дни🙄.ще се радвам на съвети,поощрения и на каквото и да било😀

# 7
Благодаря, Peoney, че въпреки всичките ти ангажименти се грижиш за темичката. Оценяваме го всички 💜
Днес ми е 29ят ден. В неделя няма да чакам.
Преди малко се качих в колата, отидох до аптеката, постоях 2-3 минути и устисках да не сляза и да си купя тест. Може би защото наистина не вярвам, че е станало. Ако имах и най-малкото съмнение щях вече да съм направила няколко.
Сутринта имах онази позната тежест, предвещаваща лелката, но изчезна, ама все пак е рано и за нея.
Jullliana, радвам се, че се включи 💜

# 8
Miglena90, казала съм ти- Май месец Simple Smile още малко

# 9
Animal Hatching Chick    Хайде дано празника да ни донесе радостни новини

# 10
Mj91 Добре дошла,още си много млада,2г по-голяма  от мен и аз съм с поликистоза.Добре ми се отразяват Иногинол,Инофолик или Инозитол 2по2,масло от вечерна иглика 2по2 до овулацията и омега 3,мета фолиева+Б комплекс.Доктор Минев също каза всяка седмица по 10 капки Вигантол тоест вит.Де .Прави тестове за овулацията,защото жените с пкя имат такава не всеки месец.Успех
Миглена имам някакво усещане за тебе купи тест.

# 11
Istanbul kiz,благодаря аз също съм на Иногинол,Метфогама и Еутирокс,но за сега съм с 60дневе цикъл.Правя и тестове за уволация положителни,дори мин.ден бях при доки и имам фуликул 19мм,много се надявам най-после да стане чудото ☺️☺️

# 12
Пожелавам ви новата темичка да се изпълни с две чертички!
Продължавам да ви следя и чета Blush

# 13
Привет и от мен момичета.  За пръв път пиша във вашата тема . На кратко ще де представя от гр.София съм на 27 години съм преди 5 години от един опит забременях но от един инцидент за жалост се наложи в 4 месец бремеността да  бъде прекъсната по медицински причини.  Трудно го преживях след това чак миналата година отново се решихме, но при профилактичен преглед се оказа , че имам изменение на шийката.  Всичко беше хванато на време и за 4 месеца положението вече беше идеално докато не започна нередовен цикъл и липса на овулация поради завишен пролактин вследствие на аденом на хипофизата след месец пиене на хапчета реших с ленти да следя овулацията, обаче нещо не ми изглеждаха много надежди , а и отделно  от това съм убедена, че когато човек се вторачи в някоя конкретна цел нещата не се получават.  И затова на 18 март ми дойде,  свърши ми на 25 от 1 април през ден пробвахме 5 или 6 пъти по веднъж и на 16 април 2 дена преди да ми дойде нещо ме накара да си направя тест и видях мечтаните две черти . Пожелавам на всяка една жена в най скоро да ги види и всичко да протече по най добрия начин и каквото и да ви се случи преди това няма да се предавате .

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 17:22 от monikrisi

# 14
Peoney, благодаря за страхотната тема! Нека месец май донесе само хубави емоции. Силно стискам палци на всяка от нас Simple Smile
Mj, добре дошла при нас Simple Smile Аз също съм с поликистоза от 15-годишна. Лекарите знаят какво да правят.
Аз да ви се жална какво сънувах миналата вечер - че съм бременна, но не усещах бебето. Дори беше много странно, защото се виждаха движения в корема ми (бях с голям корем, но нищо не усещах). По принцип изобщо не сънувам такива тъпотии и беше много странно.
Друго да ви се оплача и ще ви помоля за коментар, ако може Simple Smile  - корем и яйчници ме болят от 2 дни, а МЦ го няма. Дори вчера сутринта помислих, че ми е дошъл цикъла (така ме болеше), но няма нищо още. Sad Този месец не сме бебеправили. Естествено яко се притесних и направих тест. Отрицателен е, има някаква черта, но определено не се вижда. Ще кача снимка да изкажете мнение дали е изпарителна. Имам да проследявам ЗФ и ще откача... Яко се притеснявам

Общи условия

Активация на акаунт