Чук, чук яйчице, нека в мен да забие малко сърчице!

  • 25 571
  • 704
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 182
Добре дошла,отново Бейбибу!
Колко обнадеждаващо звучи споделеното.Би трябвало да ти отчете след закъснение.Дано се похвалиш тези дни!

# 691
  • Мнения: 5 381
Момичета, не смятайте, че "не го мислите" само защото не се тествате по-рано. "Да не го мислиш" значи да се събудиш един ден и да осъзнаеш, че майче е трябвало да ти дойде преди 2-3 дена. "Да не го мислиш" НЕ означава да си пресмяташ кога горе-долу е овулацията, да гледаш да не я изпуснете и да чакаш първи ден закъснение за да тестваш.
Още повече, самото писане в тази тема е "мислене" с всеки един коментар.
То вярно, че някои от нас са по-шашнати от други и може да правим нелогични неща, ама моля ви ... и вие не сте чак толкова корави. Wink

Бейбибу, ако на тебе ще ти е по-спокойно, изчакай си до събота и се тествай. На такова закъснение на 99% трябва да покаже реален резултат и успех! Simple Smile

# 692
  • Мнения: 217
Здравейте, скъпи момичета! Първо искам да кажа, че нито за миг не съм изпуснала какво си пишете и вътрешно преживявам тревогите на всяка една от вас. Самият факт, че сме тук показва, че сме силни момичета, но търсим някакво успокоение и разбиране...Не знам какво да ви посъветвам, защото аз самата не мога да намеря отговорите за себе си...Какво остава да съветвам? Отстрани е лесно. Но всяка от нас знае колко мъка таи в душата си. За себе си мога да ви кажа, че абсолютно нищо не ми се случва, вече 9 месеца опити след извънматочната, но абсолютно никакъв резултат. Правих си изследвания, които са ок, но какво от това? Не желая повече да се мъча, не мога, нямам сили...Оставям нещата така и каквото ще да става...Късмет от мен!!!

# 693
  • Мнения: 1 781
Ee бейбибу хайде дано си бременна! Защо не искаш да правиш тест!? Съвсем на време си е. То вярно че днеска избухнахме по темата ама няма нужда чак 4 дена закъснение да чакаш! Grinning
Като почне да личи корема вече ще е късно за тест и да искаш Grinning

Здравейте, скъпи момичета! Първо искам да кажа, че нито за миг не съм изпуснала какво си пишете и вътрешно преживявам тревогите на всяка една от вас. Самият факт, че сме тук показва, че сме силни момичета, но търсим някакво успокоение и разбиране...Не знам какво да ви посъветвам, защото аз самата не мога да намеря отговорите за себе си...Какво остава да съветвам? Отстрани е лесно. Но всяка от нас знае колко мъка таи в душата си. За себе си мога да ви кажа, че абсолютно нищо не ми се случва, вече 9 месеца опити след извънматочната, но абсолютно никакъв резултат. Правих си изследвания, които са ок, но какво от това? Не желая повече да се мъча, не мога, нямам сили...Оставям нещата така и каквото ще да става...Късмет от мен!!!
Роза, с теб не сме си писали ама леле недей така черногледо! Аз например не тая мъка в сърцето си, мисля, че повечето момичета също чак мъка не таят. Някои да, но повечето...много силни думи.
А и защо като сме в тази тема значи сме силни момичета? По-скоро отчитам за себе си като слабост, че съм във форум.
Както и да е, пожелавам ти да ти е по леко на сърцето, за да се сбъднат и твоите желания. Четейки поста ти лъха много отчаяние от него! Sad  Нека има повече оптимизъм.

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 21:38 от Ivied

# 694
  • София
  • Мнения: 813
Под “ не го мисля “ имам предвид да не търся симптоми там където ги няма 😂

Аз ову не я следя, само на приложението с което си седя МЦ и все пак знам горе долу какво съм правила.

Щом казвате,че 3/4 дни закъснение са достатъчни ... уикенда ще направя тест, стига да не цъфна до тогава.
Стискайте палци, аз ще пратя снимка ако има две черти 🤞🏼

# 695
  • Мнения: 532
Имаш +1 чифт палци и от мен! Според мен спокойно може да се прави тест на ден закъснение вече... Blush Flowers Four Leaf Clover
Момичета може ли да пусна малко по-рано темата, че утре съм напред, назад и може да нямам възможност? Grinning Rolling Eyes

# 696
  • София
  • Мнения: 1 121
Аз подкрепям Рокет и смятам, че “да не го мислиш” наистина изключва писането в темата и реално включвайки се в тази тема ти обременяваш психиката си с тези 2 седмици след О до МЦ 😀 Самата тема някак успява да “промие мозъци” и да ни направи нетърпеливи. Аз съм абсолютно ЗА ранното тестване и мен също ме успокоява правенето на тест няколко дни преди МЦ 😀 (моя тест показа втора чертичка 8-9 дни след О). А и аз забременях когато най си бях напрегнала психиката и го бях превърнала във фикс идея, така че спокойно - и така се получават нещата 😂 Да не говорим, че 7-8 дни след О преживях супер голям стрес и почти щях да наводня къщата си, бях сама и наистина се стресирах много, защото не можех да се справя сама с проблема.. Ама Ей го на - въпреки тези неща съм окей 😆

Бейбибу, аз мисля, че се е получило при вас, но бих изчакала РД уикенда за тест, звучи ми много готина идея 😍

Йо, сигурна съм, че ще избереш най-хубавото заглавие за новата тема, изненадай ни 😁

# 697
  • Мнения: 1 914
Имаш +1 чифт палци и от мен! Според мен спокойно може да се прави тест на ден закъснение вече... Blush Flowers Four Leaf Clover
Момичета може ли да пусна малко по-рано темата, че утре съм напред, назад и може да нямам възможност? Grinning Rolling Eyes

Ако не е в разрез с правилата, пускай темата 😘

Babyboo, стискам палци.

# 698
  • Мнения: 1 730
И аз съм ЗА , Йоанка Kissing Heart

# 699
  • Мнения: 532
То и аз съм ЗА 😁 Някой да не ми се скара, че го правя на 47 стр. 🙄 Не мога да намеря в правилата дали пише нещо за това...

# 700
  • Мнения: 1 073
Момичета, ще задам един, може би глупав въпрос, но кога започнахте с по-сериозните изследвания? Кой месец след започване на опити за бебче?
Реално пише да е след година опити, но знам ли,вижда ми се много време.  Интересно ми е да разбера вие кога започнахте Simple Smile

# 701
  • Мнения: 2 515
Надали ще е проблем. Срещала съм теми с по-малко страници. Най-вероятно, заради подобен случай. По-добре сега, отколкото да прехвърлим страниците.

Пък, ако тряба ще я изпишем 😁

# 702
  • Мнения: 2 571
Момичета, ще задам един, може би глупав въпрос, но кога започнахте с по-сериозните изследвания? Кой месец след започване на опити за бебче?
Реално пише да е след година опити, но знам ли,вижда ми се много време.  Интересно ми е да разбера вие кога започнахте Simple Smile

Срам ме е да кажа колко време отлагах 😣отделно бях "лекувана" от едни квартални АГ/та 😠
Сериозни опити за Б започнахме в края 2012, и така до края на 2016 ...НИЩО!
Една СГ(добра) и една Уреаплазма лекувахме.  
Явно 4 г загубени.

# 703
  • Мнения: 1 041

Последното ову ми беше на 02.04, отбелязахме го подобаващо както и следващите няколко дни. Трябваше да ми дойде днес

Е, как на 02.04 ти е била О., а е трябвало да ти дойде днес на 16.05.19?
Каква е тази ЛФ 33 дни?
Ако на 02.05.19 имаш предвид, то тогава са минали точно 14 дни и според мен всеки тест би отчел. Няма да станеш повече или по-малко бременна, така че направи го и дано да е с две черти Simple Smile

@Лило, първия път забременях на 6-ти месец опити, не се бяхме изследвали, дори не пиех ФК и не го мислех. На 7-ми ден закъснение чак осъзнах, че имам закъснение и правих тест..
Б беше неуспешна и, когато започнахме втория път и за 3 месеца не се получиха нещата започнахме с по-елементарните изследвания. И вече година след това си бяхме при истински репродуктивен специалист с пълен пакет изследвания, но ни дадоха още 6 месеца, защото според тях всичко е О.К.
Е, 6- те месеца минаха и както знаете на 20.05 съм на ТВЛ. Напомням да стискате палци 🤣

# 704
  • Мнения: 532
Заповядайте в новата темичка - https://www.bg-mamma.com/?topic=1116379.new#new
Дано донесе късмет и много положителни емоции на всички ни! Heart Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт