Мартенски майчета

  • 15 223
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 69
Ха-ха-ха,ама WISH ,kak ме разсмя Hug.Как ще вибрира,бе.Това да не е вибратор Hug

# 61
  • Мнения: 267
Хехехе, разсмя ме с тоя вибратор

Mr. Green
И мен ме гледаха в вагинален, ама моя не вибрираше (явно са му се скапали батериите ) Joy
Иначе аз отидох на доктор във вторник
на 5 седмици и 4-5 дена исе видя ясно плоден сак. Доктора каза да ида пак след 2-3 седмици да видим сърдечна дейност. Има да сепритеснявам до тогава...


# 62
  • Мнения: 1 701
Не ми се смейте бе хора! Simple Smile
Моя правеше "бзззззз" съвсем лекичко. Така го усетих почти! Simple Smile
Вярно, че малко вългарно прозвуча, но като го включи определено се усеща нещо! Simple Smile
Стига сте ми се смели Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 232
Не ми се смейте бе хора! Simple Smile
Моя правеше "бзззззз" съвсем лекичко. Така го усетих почти! Simple Smile
Вярно, че малко вългарно прозвуча, но като го включи определено се усеща нещо! Simple Smile
Стига сте ми се смели Simple Smile
а щом вибрира няма да ходя сега,ще вземе да ми стане хубаво и ме е страх да не стане беля Grinning

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И моя приятел каза че хич не съм за туй вибриращо нещо-щяло много да ми хареса и само н пртегледи съм щяла да ходя. JoyДано днес вече да хвана някои доктор та и з да го пробвам ваиналния.

# 65
  • Мнения: 516
Здравейте моми4ета,в на4алото на този месец,съвсем нео4аквано не ми дойде цикъла и за мен беше истинска изненада теста с двете 4ерти4ки.Имам син на по4ти две годинки и явно ще става батко  Simple Smile И аз няма да бързам с ленти4ката за бременност - след две седмици ще се подвърди има ли сърде4на дейност и дали вси4ко е ок.Засега съм в много ранна фаза,защото едва се видя нещо на видеозона.Притеснявам се,4е все ме боли кръста,като при менструация,но казват,4е това е нормално.
Успешно и спокойно бременеене на вси4ки бъдещи мартенски мами!  Hug

# 66
  • Мнения: 1 232
Здравей Вили добре дошла Hug

# 67
  • Мнения: 318
Здравейте и от мен мили мартенски мамчета Simple Smile Пожелавам лека бременност на всички ни!   bouquet Heart Eyes

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Ставаме голям отбор.Това е супер. Hug

# 69
  • Мнения: 318
Наистина е страхотно, Меги Simple Smile Надявам се, че ще се подкрепяме и ще обменяме опит. Мамите с опит ще са особено полезни със съвети и напътствия  Hug

# 70
  • Мнения: 1 701
Вие направо на подбив ме взехте с моя ехограф! Simple Smile
Няма да ви споделям нищо вече... Simple Smile
А за кефа - няма по-голям кеф от усмивката на доктора, като погледна екрана! Simple Smile
Не да вибрира, ами ако ще и песен да ми пееше нямаше да му обърна внимание. През цялото време гледах очите на доктора! Simple Smile
На новите - здравейте и добре дошли и поне вие не ми се смейте! Simple Smile

# 71
  • Мнения: 221
Здравейте и от мен мили мартенски мамчета Simple Smile Пожелавам лека бременност на всички ни!   bouquet Heart Eyes



Добре дошла в клуба и от мен Grinning
Виждам, че си с няколко дни по-напред от мен. Ходи ли вече на преглед, тъй като около мен всички твърдят, че ми е рано.

# 72
  • Мнения: 388
Здравейте и от мен!
Аз съм за 3.3.
Днес бях на лекар и всичко е нормално, а така бях се притеснила.
Миналата седмица ми протека и съм на лекарства!
Леко бременеене Hug

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Е аз може скоро да не съм при вас.Имам съмнение за задържан аборт.Трябва да съм в 7г.с-а развитието е 5г.с и 5дни-все още няма тонове.
мимич вие чухте ли сърчице?

# 74
  • Мнения: 1 232
Е аз може скоро да не съм при вас.Имам съмнение за задържан аборт.Трябва да съм в 7г.с-а развитието е 5г.с и 5дни-все още няма тонове.
мимич вие чухте ли сърчице?
меги надявам се всичко да се нареди за теб и да се опровергаят съмненията,била съм в това положение и знам точно как се чустваш.На мен сега дефакто ми е трета бременност, с първата имах "кухо яйце",втората-нямаше проблем,но страховете ме преследваха докато не видях тупкащото сърчице на ехографа.Сега бременна за трети път притесненията ми са отново на ход,лошото е ,че заминаваме на почивка и чак след това ще мога да отида на лекар ,сега е твърде рано.Но факт е уморена съм,гърдите ще ми се пръснат,вените прозират,зърната не се барат,гаденето е слабо,като се нахраня и то не особено обилно тогава ми става лошо,вие как сте

Общи условия

Активация на акаунт