RYANAIR -15

  • 37 833
  • 765
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 727
А няма ли вариант, ако не се харесат разпределените случайно места да се плати за други ?

# 151
  • София
  • Мнения: 112
Може разбира се. Въпроса е, че постоянно променят правилата. Утре не зная какво ще решат да плащаме. Примерно ще намалят размера на багажа с 2 см и ще трябва пак да купуваме нови куфари.

# 152
  • Мнения: 4 323
е тия правила са от около поне година вече
а с куфарите - на всяка страница някой пита ако куфара е с 2 см по-голям дали ще го глобят
да намалят куфара с 2 см е обратната реакция
всичко е надлъгване, действие и противодействие, едните искат да измъкнат повече пари, другите искат да минат между капките и да дадат по-малко пари
за пълно спокойствие се лети с други компании

# 153
  • Мнения: 161
Здравейте! Искам да попитам нещо и се извинявам , ако е коментирано някъде назад в темите. Детето ми е на 17 г., ще може ли сам да лети без придружител ?

# 154
  • Мнения: 1 122
Здравейте! Искам да попитам нещо и се извинявам , ако е коментирано някъде назад в темите. Детето ми е на 17 г., ще може ли сам да лети без придружител ?
И тук може.
Превозва ли Ryanair непридружени непълнолетни?   
Не. Ryanair не превозва непридружени непълнолетни под 16 години. Деца под 16 години трябва винаги да бъдат придружавани от пътник над 16 години.
Ескорт и специални съоръжения не са налични.
https://www.ryanair.com/bg/bg/useful-info/help-centre/faq/travel … with-children#0-6

# 155
  • Мнения: 161
Отново ви благодаря!

Здравейте! Искам да попитам нещо и се извинявам , ако е коментирано някъде назад в темите. Детето ми е на 17 г., ще може ли сам да лети без придружител ?
И тук може.
Превозва ли Ryanair непридружени непълнолетни?   
Не. Ryanair не превозва непридружени непълнолетни под 16 години. Деца под 16 години трябва винаги да бъдат придружавани от пътник над 16 години.
Ескорт и специални съоръжения не са налични.
https://www.ryanair.com/bg/bg/useful-info/help-centre/faq/travel … with-children#0-6

# 156
  • Мнения: 2 681
Уж всичко си зная за пътуването, но сега колежка ме застреля с въпрос.
Ще пътува с приорити, пита дали може дрехите в куфара да са сложени във вакуумиран плик?
Мисля си, че ако ги прегледат после няма да има как да ги свие обратно.
Иначе е наясно с размерите на багажа и течностите.

# 157
  • Мнения: 1 122
Ще пътува с приорити, пита дали може дрехите в куфара да са сложени във вакуумиран плик?
Мисля си, че ако ги прегледат после няма да има как да ги свие обратно.
Разбира се, че може. Но ако наистина я накарат да отваря, после ще трябва да търси прахосмукачка да ги свие отново. Wink

# 158
  • София
  • Мнения: 567
Ние редовно пътуваме с вакуумирани дрехи - носим на дъщеря ни. Хич и не съм се замисляла, ако ни се наложи да ги развакумираме / има ли такава дума?/

# 159
  • Мнения: 4 323
много рядко ровят в багажа, минава на рентген и ако има нещо странно вътре или не сте си извадили течностите в плик както трябва тогава ще трябва да отваряте и да покажете

тоест гледайте да не забравяте джобно ножче в джоба на дреха, която слагате въс вакуумиран плик Simple Smile

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 13:20 от neuromancer

# 160
  • Мнения: 2 681
Благодаря за отговорите, ще ги препратя.

# 161
  • София
  • Мнения: 229
Здравейте, за пръв път ще летя само с ръчен багаж и се чудех ако взема разни шоколадчета и прочие сладки неща дали ще имам ли грижи на секюритито? Винаги е вариант да пазарувам от летището, но все пак.

# 162
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Не. Няма да имаш проблем за това.

# 163
  • Мнения: 4 323
ако е ракийка или лютеница ще имаш проблеми Simple Smile

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Може ли да се носят чадъри в ръчния багаж?

Общи условия

Активация на акаунт