RYANAIR -15

  • 38 010
  • 765
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 808
Няма други такси, освен таксите към банката по превода от кредитната карта.
Аз когато съм плащала с карта, никога не е имало някакви допълнителни такси, аз плащам с дебитна карта, но не мисля, че има значение. Когато вече тръгнеш да плащаш, цената, която виждаш, е крайната цена.

# 436
  • Мнения: 45
Здравейте предстой ми за първи път да пътувам със самолет 🙊 и имам въпрос относно ръчния багаж, нали трябва да е 40/20/25 Ами ако сакът ми надвишава с по няколко см , проблем ли ще е

# 437
  • Мнения: 506
Здравейте, предстои ми да летя с Ryanair за първи път. Имам за закупена 10 кг регистрирана чанта към билета. До колкото разбирам ограничението е само за килограмите, без значение от големината и размерите на куфара?! Моля, кажете дали съм разбрала правилно. Благодаря!

# 438
  • Мнения: 4 398
Няма други такси, освен таксите към банката по превода от кредитната карта.
Аз когато съм плащала с карта, никога не е имало някакви допълнителни такси, аз плащам с дебитна карта, но не мисля, че има значение. Когато вече тръгнеш да плащаш, цената, която виждаш, е крайната цена.

Има значение банката, някои банки слагат такса за плащане в чужбина, други за други неща. Но са малки де.

# 439
  • Мнения: 3 385
Здравейте предстой ми за първи път да пътувам със самолет 🙊 и имам въпрос относно ръчния багаж, нали трябва да е 40/20/25 Ами ако сакът ми надвишава с по няколко см , проблем ли ще е
Ако Ви накарат да сложите багажа в кошарата трябва да влезе вътре, ако не влезе може да Ви накарат да доплащате. От доста време не съм летяла с Раян, а когато съм не се е налагало да меря багажа, но от известно време заглеждам, че техните кошари имат само гръб и поставка от долу. Така ли са били винаги и как точно ще премерят не пълен сак, на който съдържанието се свлича?

# 440
  • Мнения: 45
Ами сака който имам е с 3/4см по дълъг от исканите размери и затова се чудя да си купувам нещо с точните размери или да го ползвам 🤔

# 441
  • Мнения: 69 046
Ако е мек и не пълен, ще го натъпчеш. Направи си твърда клетка вкъщи и виж ще го навреш ли вътре...

# 442
  • Мнения: 45
😉 Благодаря ще пробвам

# 443
  • Мнения: 257
Здравейте и извинявайте че нахълтвам в темата.
За пръв път ще пътувам с Ryanair само с ръчен багаж и не мога да разбера дамска чанта може ли да си взема заедно с ръчния или само ръчния без нищо друго?
И, ако не може дамската чанта, къде ще побера документи,портмоне и тн:rolling_eyes:
Благодаря предварително.

# 444
  • Мнения: 69 046
Само с ЕДНА чанта може - дали ще я наречете дамска, или раница..все тая. Само една. Вземате я горе в салона с вас.

Ако искате втора...закупувате приорити.

# 445
  • Мнения: 3 385
Портмоне и документи можете да държите в ръка, трябва да имате място в багажа, защото могат да ви накарат да го приберете.

# 446
  • Мнения: 2 681
Може и м джобовете на дрехите да се държат телефон,  документи и портмоне.
Или купуване на приорити.
Последния път като  пътувах имаше 1 компания 25-30 годишни с малките декатлонски ранички и още 1 малка чанта. Преди отвеждане към самолета си метнаха по 1 яке над раничките. Малко като гърбави изглеждаха, но минаха без проблем.
Не, че съветвам да се шмекерува така.

# 447
  • Мнения: 3 385
Аз имам едно портмоне с три ципа, нещо като чантичка за ръка с него пътувам винаги. В едното отделение слагам документи в другото пари и в третото телефона. Проблем не съм имала, но винаги мога да го прибера в багажа ако държат.

# 448
  • Мнения: 7 901
Аз ползвам чантичка на кръста.
Миналия месец дори не се наложи да я прибирам в раничката, но бях предвидила и този вариант.

# 449
  • Мнения: 4 808
Аз имам една миниатюрна дамска чантичка, която може да се носи и през рамо, слагам в нея пари, документи и телефон и я прибирам само за проверките, после си я вадя пак. Плоска е и мека, затова не заема много място.

Общи условия

Активация на акаунт