Отговори
# 60
  • Мнения: 17 416
Не знам какво очакваш? Противоречиш си тук със заявките в другата тема.
За какви невинни хора пишеш там, че те е страх да не въвлечеш?
Кое е вярното?

# 61
  • Мнения: 79
Това са особено близки и скъпи на сърцето хора, Дренка, и при този ти леко агресивен тон едва ли би трябвало да очакваш да ти споделя нещо повече. И държа да отбележа нещо: моите постове в другата тема  са свързани отчасти с проблема, който споделям в тази тема. И държа да отбележа СПОДЕЛЯМ, а не очаквам някоя от вас да го реши. Не е редно, нито честно към включилите се в дискусията. Просто споделяйки свои гледни точки и наистина сериозен за мен проблем се надявам да науча различни и обективни мнения за него със спокоен ум да преценя кое е правилното и кое не без да засягам или натоварвам някого ненужно.

# 62
  • Мнения: 17 416
Някакъв литературен шедьовър ни представяш тук, не мога да взема насериозно ни една дума.
Съжалявам Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 004
Някакъв литературен шедьовър ни представяш тук, не мога да взема насериозно ни една дума.
Съжалявам Simple Smile
Това е и моето мнение. Само думата "шедьовър" бих спестила. Пет страници бла-бла, без елементарна конкретика.

# 64
  • Мнения: 79
Аз пък се чудя какво по-конкретно искате да научите вие двете!?... И по какво определихте темата, като литературен шедьовър!? Ако беше така щяхме да обсъждаме конкретна книга, а не лична история, която не мисля, че преживявам само аз. Има много, подобни на моята.

# 65
  • Мнения: 1 004
А, не. Аз в никакъв случай не съм определяла историята като шедьовър.

Изразих се пределно ясно. Ако имаш нужда от помощ, формулирай си проблема конкретно. Ще помогнем с каквото можем. А ако ти се разтягат локуми, чудейки се какво искаш и къде те сърби, разтягай. Но да знаеш, не ти се получава шедьовър.

# 66
  • Мнения: 79
Съвсем не искам да разтягам локуми, мила, нито пък съм в настроение да създавам шедьоври. Simple Smile Просто споделям, че намирам връзката си за токсична и си мисля, че си имам работа с емоционален манипулатор. Отворих темата, за да разбера дали има и други потърпевши, като мен, защо се получи така, въпреки че съм дала всичко от себе си и колко е голям рискът при следващ опит за нова връзка от това, което преживявам в момента.

# 67
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз пък се чудя какво по-конкретно искате да научите вие двете!?... И по какво определихте темата, като литературен шедьовър!? Ако беше така щяхме да обсъждаме конкретна книга, а не лична история, която не мисля, че преживявам само аз. Има много, подобни на моята.

Виж, ти започна историята с въвличане на близки, невинни, деца в решението да........ами прочети си поста.....
Създаде впечатление, че искаш да се разделиш с този човек, защото е неподходящ за теб, но без примери за някакъв тормоз, освен загатнато манипулиране.
И последвалите обяснения са твърде разтегливи и някак "литературни"- оказа се, че си се разделила вече, но за деца не говориш, а да някакви мъгляви близки, които биха се натоварили от раздялата ти.....

Може би, професията ти оказва влияние, но наистина звучиш като от роман. Peace

# 68
  • Мнения: 1 004
Мъгляви са, да. Като всеки опит да се придаде изключителност на най-обикновена извънбрачна връзка.

# 69
  • Мнения: 79
Вие и двете наистина не знаете какво говорите. Първо професията ми е твърде земна за сътворяването на романи. Шия саи. А пък не знам защо се опитвате да намесите друга моя позиция за съвсем отделна тема тук. Като не ви харесва тази тема защо сте тук!?...

# 70
  • Мнения: 1 004
Вие и двете наистина не знаете какво говорите. Първо професията ми е твърде земна за сътворяването на романи. Шия саи. А пък не знам защо се опитвате да намесите друга моя позиция за съвсем отделна тема тук. Като не ви харесва тази тема защо сте тук!?...
Хайде отзад напред.
1. Не раздаваш билетчета за темата.
2. Къде прочете, че не ми харесва тази тема?
3. В съседната тема ти самата написа за връзка, която ще засегне децата ти. Как си въобразяваш, че написаното там няма нищо общо с казуса ти в тази тема?
4. Всъщност, писанията ти може и да нямат нищо общо помежду си. Това е характерно за некадърните пързалки.

Последна редакция: нд, 28 апр 2019, 23:23 от LeClerc

# 71
  • Мнения: 1 264
Отворих пуканките, че и без това не ми се спи.

# 72
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Luna_80, не се обяснявай и оправдавай. Няма нужда да обясняваш всичко на всеки. Не можеш да угодиш на хората (като цяло), но това не е твой проблем. Неудовлетворените (от теб) хора имат проблем със себе си, не с теб. Ей това трябва да проумееш и да спреш да се кахъриш за щяло и нещяло... Не приемай нещата лично, никога.

# 73
  • Мнения: 14 987
Аз, освен прекалена емоционалност и съпротива срещу някакво усетено зло, в тази тема конкретика не виждам.
С какво те завъртя този токсичен мъж. Какво ти прични?
Темата сама по себе си е полезна, но при теб е само емоция. Как да помогнем, подкрепим, съдействаме ?

# 74
  • Мнения: 79
Ето този урок май трябва най-първо да науча, мила SaRaNia, и ти благодаря, че се включи тук съвсем адекватно! Просто така и не успявам да устоявам на подобни предизвикателства от страна на околните и съответно си понасям последствията от това. Но пък е хубаво наред с хейтърите да срещнеш и човечни хора, които разбират наистина за какво иде реч.

Общи условия

Активация на акаунт