Бързи здравословни въпроси и отговори – 21

  • 33 739
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 48 039
Нещо противовирусно- инфлуцид, оксилококцинум и т.н. Течности, мед...

# 676
  • Мнения: 4 872
Благодаря.
Имам инфлуцит. Витамини след работа ще взема.
И ще използвам случая да се оплача, че тая 'красота' ме хвана след 20 дневен курс с изопринозин. Нямам думи... А дали е помогнал там, за където е изписан? Съмнявам се.

# 677
  • Мнения: 81
Здравейте на всички обръщам се за съвет към хора изпадали в такова състояние или имат такива познати.отпреди може би две седмици получих сърцебиене ей така от сутринта трудно си поемах въздух имах и замайване и гадене,доста неприятно.посетих ЛЛ и решихме че трябва да мина през ендокринолог за да изключим щитовидна жлеза.Отпрегледа (и от иьследванията по. късно)стана ясно че всичко е ок.Според личната е на нервна и психична основа.Но нещата не ошумяват в момента пия бетасеркза главозамайването и гаденето не не се оправят нещата.Утре мисля да ида на кардиолог вече не знам какво да мисля правен ми е кардиограма всичко изглежда нормално.Пулсът много често еускорен и от най малкото физическоусилие се уморявам .Едно опиянено като състояние имам чувството че краката ми са хем умаляли хем вде едно ще серазтреперят.Не ми е комфортно изобщо а се грижа сама за детето си което е на три.Извинявам се за дългия пост.

# 678
  • Мнения: 123
Здравейте на всички обръщам се за съвет към хора изпадали в такова състояние или имат такива познати.отпреди може би две седмици получих сърцебиене ей така от сутринта трудно си поемах въздух имах и замайване и гадене,доста неприятно.посетих ЛЛ и решихме че трябва да мина през ендокринолог за да изключим щитовидна жлеза.Отпрегледа (и от иьследванията по. късно)стана ясно че всичко е ок.Според личната е на нервна и психична основа.Но нещата не ошумяват в момента пия бетасеркза главозамайването и гаденето не не се оправят нещата.Утре мисля да ида на кардиолог вече не знам какво да мисля правен ми е кардиограма всичко изглежда нормално.Пулсът много често еускорен и от най малкото физическоусилие се уморявам .Едно опиянено като състояние имам чувството че краката ми са хем умаляли хем вде едно ще серазтреперят.Не ми е комфортно изобщо а се грижа сама за детето си което е на три.Извинявам се за дългия пост.

А правила ли си си ПКК скоро?

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
Има ли трик за махане на малки почти невидими бодлички от кактус забити в дланта?
Или нещо за мазане,обезболяване?

# 680
  • Мнения: X
Освен с лента за депилация?

# 681
  • Мнения: 81
имам кръвни изследвания но не знам дали е пълна кръвна картина защото изследвахме основно хормони и показатели свързани със щитовидна жлеза

# 682
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
С тиксо и пилинг със захар успяхме да облекчим малко набодената от кактусови иглички длан Joy

# 683
  • Мнения: 5 905
имам кръвни изследвания но не знам дали е пълна кръвна картина защото изследвахме основно хормони и показатели свързани със щитовидна жлеза

А какви са ти резултатите от изследванията на щитовидната?

# 684
  • Мнения: 107
Абе това не е ли коричка от зарастването?!
Много се филмираш Grinning

И според мен е коричка, просто под нея е била по-дълбока раничката силно казано. Desislawa25, намери мед. лице, дори сестра да е, просто да погледне, за твое успокоение.
Позволих си да поорежа снимката ти.

Скрит текст:
Благодаря на всички ви, наистина много се филмирам 😀

# 685
  • Мнения: 81
резултатите са добри и няма нищо обезпокоително

# 686
  • Мнения: 123
имам кръвни изследвания но не знам дали е пълна кръвна картина защото изследвахме основно хормони и показатели свързани със щитовидна жлеза

Питам за ПКК,защото симптомите ти ми напомнят на моите,когато съм с много нисък хемоглобин. Замайване,силна умора,внезапно сърцебиене. Когато го кача след прием на желязо нямам такива проблеми. Ако не си правила такива изследвания, задължително си направи!

# 687
  • Мнения: 81
хемоглобина ми е 144 и е точно по средата между двете граници.Мисля чее на нервна основа но това замайване и гадене и умора в краката,страшен дисконфорт а съм доста подвижен човек и физически не се уморявам лесно

# 688
  • Мнения: 5 905
резултатите са добри и няма нищо обезпокоително

Това го прочетох още в първия ти пост. Мисълта ми беше, какви са като точни стойности, но не те карам да споделяш, ако не искаш.

# 689
  • Мнения: 81
TSH 1,36. TAT 19,62  MAT19,5

Общи условия

Активация на акаунт