Бързи здравословни въпроси и отговори – 21

  • 33 300
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Аз бих заложила на инфекция, щом досега не си имала пъпки. Ако ще ходиш на дерматолог, не слагай антибиологични неща, евентуално ако (не ми се е случвало, ма а дано) вземе да реши да вземе секрет. Иначе бих взела зинерит, скинорен или нещо от сорта. Зинерит със сигурност, хубав продукт.






Благодаря Ви за отговора! След работа ще си го закупя.

# 91
  • Мнения: X
URIAGE Hyseac AI !
Със Зинерит ще си усложниш положението.

# 92
  • София
  • Мнения: 5 198
Миналото лято и аз имах страшен проблем с пъпки , които не минаваха от нищо, за съжаление ( или щастие ) само Зинерит оправи лицето

Последна редакция: вт, 07 май 2019, 20:01 от Wind_

# 93
  • София
  • Мнения: 3 754
ppolina, заповядай и сподели после :https://m.bg-mamma.com/?topic=1077716

# 94
  • Мнения: 123
Здравейте, момичета,хапнах днес последното великденско яйце,сварено преди 10 дена,усетих се чак след това. Дали има някаква опасност? Яйцето беше съвсем нормално и на вид и на вкус,освен това е и домашно. Благодаря ви!

# 95
# 96
  • Мнения: 4 942
От вчера имам парене в края на уринирането. След това ми е дискомфортно, някак дразнещо. Цвета на урината розовее. Много се тревожа, а няма как до понеделник да отида на лекар. Какво да правя? Това на какво се дължи според вас?

# 97
  • Мнения: 54 448
Цистит.
Почвай Уринал.
И иди на лекар.

# 98
  • Мнения: 4 942
Цистит.
Почвай Уринал.
И иди на лекар.
Този Уринал без предписание ли се пие? В понеделник ще са прибирам, сега съм в едно село далеч от голям град с лекари и мога чак в понеделник да отида на лекар, това ме тревожи...

# 99
  • Мнения: X
Ако си на далечно място, навярно и аптека нямаш на близо. Уринал акут е хранителна добавка, съдържа екстракт от червена боровинка и помага. Но е добре да пуснеш в лаборатория обикновена и стерилна урина, с антибиограма. Това е преди да починеш АБ, който лекар трябва да ти предпише.

# 100
  • Мнения: 4 942
Ако си на далечно място, навярно и аптека нямаш на близо. Уринал акут е хранителна добавка, съдържа екстракт от червена боровинка и помага. Но е добре да пуснеш в лаборатория обикновена и стерилна урина, с антибиограма. Това е преди да починеш АБ, който лекар трябва да ти предпише.
Има аптека, която работи когато си иска...При първа възможност ще отида на лекар и ще пусна изследвания, но дотогава не знам какво ще правя. Само ще го мисля и ще се притеснявам да не се усложни.

# 101
  • Мнения: 2 030
Пий повече чай, не яж никакви лютиви неща. Купи си и бусколизин, но шпа или спазмалгон. За да облекчиш дискомфорта до понеделник. На мен ми помага Цистостоп Рапид,  пак е добавка, но съдържа и други неща, освен червена боровинка.

# 102
  • Мнения: 47 991
Може да са и песъчинки, щом розовее урината, но вероятно и цистит
Ако съвсем няма достъп до аптека, пий много течности, може малко вода със сода, облекчава. Чай ако намериш- мечо грозде, царевична коса, в краен случай просто чай, за да приемаш повече течности. Питай някоя баба за чай, билките доста помагат. Компот от боровинки Simple Smile

# 103
  • Мнения: 278
Здравейте,

Аз съм мъж, след орален секс получих леко зачервяване отвора на уретрата , стана по чувствителен , нямам болка,паране,секрет ,но ми създава дискомфорт отвора на уретрата (отвора на пикочния канал) нещо ме дразни,щипи
Ще пусна Микробиологично изследване на уретрален секрет ? Трябва ли да пусна и ДНК PCR тест на уретрален секрет като гледам доста скъпо 120 лв. Друго какво трябва да направя Sad

човек може ли да получи бактерии от орален секс ?
(от 1 година не съм правил Вагинален/Анален секс)

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 13:09 от waynubg

# 104
  • Мнения: X
Да посетиш уролог.

Общи условия

Активация на акаунт