Априлски бебета 2019 - Тема 1

  • 24 346
  • 742
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 242
От гимнастиката и водата после не се ли изморяват?
Аз взех да правя по продължителна и после повече да го държа във водата.
Може да пробвате Wink НЕ че е панацея, но може да се пробва Wink

# 556
  • Мнения: 19 041
Първо ли правиш гнимнастика? Какви упражнения включваш? Аз след къпането правя някакъв масаж и каквито упражнения помня.

Според мен е заради топлото време. Моята нощем яде повече и по-често, отколкото денем, вероятно защото е по-хладно тогава. Не мога да ѝ махна нощните хранения.

# 557
  • Мнения: 381
И ние правим гимнастика, но гледам да е по няколко пъти на ден. Много му помага за изкарване на газовете. Свивам му крачетата към коремчето, караме колело и му кръстосвам ръчичките пред гърдите. Също между всяко хранене спи по 30-40мин. Като през деня гледам да е светло за да осъзнава, че е ден, а през нощта да е тъмно в стаята.

# 558
  • Мнения: 242
По препоръка на сестрата на докторакта и тези , които ги има в “Дневникът на мама и татко” . Раздаваха ги на изложението в Интер ЕКСПО център- бебемания.

# 559
  • Мнения: 242
За още нещо се сетих -гася на последното ядене след баня или на оригването Wink
Да-правилно е това за осъзнаването на ден и нощ. Wink

# 560
  • Мнения: 242
Аз се включих в априлско - майски бебета 2019 Wink

# 561
  • Мнения: 775
Ох, моето слънце не иска да спи през деня и това е! Вечер заспива късно, но прави 8-9 часа пауза. Преди заспиваше на разходка. Сега марширува през цялото време о заспива за 10 Мин и това е. Нищо съответно не мога да правя, вечер и аз съм труп и заспивам с него. Не се ли изморява? Коликите му вече не са през целия ден и са по-леки, но....

# 562
  • София
  • Мнения: 1 456
От ФБ групата
https://www.shushulka.com/opasnata-greshka-koyato-mnogo-roditeli … kat-prez-lyatoto/
И в момента виждам майки облечени с къс ръкав или потник, по сандали, а количката с покривало 😳🥵

Последна редакция: сб, 15 юни 2019, 02:50 от Ева на третия етаж

# 563
  • Мнения: 474
Махнах и аз покривалото, облечен е само с тънко ромпърче и пак реве като сме на разходка. Вчера беше ад, на вън ревеше и го прибрах като мислех, че му е топло. Драмата продължи и вкъщи и за 8 часа му се събраха 30 мин сън.
Ева, относно обличането вчера видях майка с детенце на около 7-8 месеца. Милото беше облечено с чорапки, дълъг клин, блузка и елече 😲 . Както и да мисля при нас беше 32 градуса...

# 564
  • София
  • Мнения: 1 456
Махнах и аз покривалото, облечен е само с тънко ромпърче и пак реве като сме на разходка. Вчера беше ад, на вън ревеше и го прибрах като мислех, че му е топло. Драмата продължи и вкъщи и за 8 часа му се събраха 30 мин сън.
Ева, относно обличането вчера видях майка с детенце на около 7-8 месеца. Милото беше облечено с чорапки, дълъг клин, блузка и елече 😲 . Както и да мисля при нас беше 32 градуса...
Да, горкото дете, после се чудим защо са болнави и изнежени дечицата.
Михаил вчера също беше неспокоен и не спа добре. Когато му се събере повече време без сън и става ад. Спи му се, а не може, омагьосан кръг. Но и това ще мине 🙂

# 565
  • Мнения: 381
И при нас като дойде момента за сън между яденията почва да мрънка и да не може да заспи. Оставям го малко да по мрънка, след което го гушвам с коремче към мен и леко го залюлявам. Така успява да заспи. Понякога не веднага. Интересното е, че като дойде време за нощното спане заспива от раз.

# 566
  • Мнения: 474
Момичета помагайте... с пресипнал глас съм. Станах и ми беше трудно говоренето, но сега вече не мога и името да си кажа. Какво мога да взема да пия? За капак на цялата каръкщина, съседите ремонт правят и пак няма да се спи 😭

# 567
  • Мнения: 242
Хомеовокс Wink Като бях даскалица много ми помагаше Wink успех Simple Smile

# 568
  • Мнения: 775
На моето дете му е адска жега въпреки, че излизаме от 8:30 веднага като се наяде до 11... днес излязохме по късо боди и тензух отгоре...бях сложила и тънко късо гащеризонче, ноооо голямо мрънкане махнах го и заспа. Обринал се е по вратлето, което със сигурност в от жегата, защото вкъщи става 27 градуса и иска да е гол. Вечерта заспа в 23ч и стана в 8. Тогава явно му е добре температурата. В колата почнах да пускам климатик, защото иначе ще го сваря, пускам го на най-слаба степен и на 23 градуса. Дано не греша някъде. Иначе ние идваме до южния и все се заглеждам по количките с кошче за новородени, еми 99% са с пелена, покривало, комарник и пелена да не му пече, чувствам се все едно аз го разголвам нещо, защото не слагам нито едно от тези неща, само чадър, защото не го мажа със слънцезащита

# 569
  • София
  • Мнения: 1 456
Eclipse, ако не кърмиш може много неща да вземеш, включително мед с ванилия, на мен много ми помага.
Pipi,  според мен не бъркаш. Михаил също е само по боди с къс ръкав, ако заспи и сме на сянка му намятам тензухена пелена. Над 25 градуса не мисля, че му е нужно нищо друго.

Общи условия

Активация на акаунт