Априлски бебета 2019 - Тема 1

  • 24 252
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 381
За колите и аз сега давам лефакс, но и корен от бял бор. Мога да кажа, че корена най ни помага. От два дена не имал сериозни кризи, само леко мрънка.

# 76
  • Мнения: 104
За колите и аз сега давам лефакс, но и корен от бял бор. Мога да кажа, че корена най ни помага. От два дена не имал сериозни кризи, само леко мрънка.

Мимозка, какво преставлява корен от бял бор? Чай ли е? Че на нас мая от копър не ни действа сякаш. Благодаря!

# 77
  • Мнения: 96
Здравейте и от нас. Днес направихме 40 дни, та вече сме големи. На прегледа при педиатъра излезе че сме качили 950 гр от изписването насам. Храним се само с кърма, на поискване. Веднъж яде 15 мин, веднъж 30, а обикновено си и поспива. Давам капки Био Гая и Вигантол. Много е кротичка, но от 3 дена не е спала през деня и плачка доста .. май ни хващат и нас коликите Confused Коремчето издава страшни звуци, отделя газове.. Иначе издава много хрипове, педиатърката каза че е от носа, Та сега преди всяко хранене впръсквам физиологичен разтвор, отделно слагам капки три пъти на ден.
Пъпчето отделя още секрет. При вас как е?
 

# 78
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
   Момичета, давате ли вода на мъниците? Аз не съм давала, понеже знам, че до 6 месец Световната здравна организация препоръчва да не се предлага вода на бебетата. Днес за пореден път познати ми казват, че е нормално да давам водичка, да не съм слушала разни глупости. Вие какво мислите по въпроса?
   Моят син не издържа 3 часа без да яде, та трябвало да му давам вода в промеждутъка от един час, за да изкара до третия час преди следващо ядене.
   Ще питам лекарката след три дни като отидем на консултация, но ако вие сте запознати, моля, споделете:)

# 79
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Давам Simple Smile след хранене или ако се събуди по-рано и почне да мрънка за ядене. Не вярвам на подобни неща. Не виждам с какво може да навреди водата. Той не изпива по един литър. Blush

# 80
  • Мнения: 489
И ние даваме водичка.

# 81
  • Мнения: 242
Плюс едно за водата, замествам я и с чай на хип Wink

# 82
  • Мнения: 474
И аз започнах да давам чай на Хип и Ганчев. Редувам ги с надеждата, че ще помогнат за коликите. Отделно започна да ни побелява езичето и дано така се почиства.
Libimec 13 може ли малко повече информация за гроздовата вода?
Решила съм да взема люлеещ шезлонг, защото иска постоянно на ръце и не мога нищо да свърша. Ако имате наблюдения над някой и сте доволни бихте ли споделили...

# 83
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
По колко водичка изпива бебчето ви между храненията?

# 84
  • Мнения: 18 969
И аз започнах да давам чай на Хип и Ганчев. Редувам ги с надеждата, че ще помогнат за коликите. Отделно започна да ни побелява езичето и дано така се почиства.

Ако не се почиства при пиене на вода или чай, отиди на лекар, защото може да е млечница. При нас беше така и ѝ изписаха Фунгостатин.

# 85
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Решила съм да взема люлеещ шезлонг, защото иска постоянно на ръце и не мога нищо да свърша. Ако имате наблюдения над някой и сте доволни бихте ли споделили...

А мислила ли си да пробваш със  слинг? Така ще го вържеш и ръцете са ти свободни.Мислиш ли, че шезлонгът ще помогне? Нашата люлка-шезлонг не е особено на почит. Ако си мрънка, си мрънка и в нея. Няма голяма разлика.
Нашата люлка е Lorelli Tango. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 489
Моя приятел ми каза че на тях, той е с близнаци само това им помагало. Та реших да поръчам да пробвам
И аз започнах да давам чай на Хип и Ганчев. Редувам ги с надеждата, че ще помогнат за коликите. Отделно започна да ни побелява езичето и дано така се почиства.
Libimec 13 може ли малко повече информация за гроздовата вода?
Решила съм да взема люлеещ шезлонг, защото иска постоянно на ръце и не мога нищо да свърша. Ако имате наблюдения над някой и сте доволни бихте ли споделили...

# 87
  • Мнения: 275
Vivru и ние хъркаме и имаме сополи, с помпичка почиствам, било нормално.
Melodiq ... не всичко и не на всяка цена както казахме и преди! Аз минах на АМ и не се виня щото все пак детето трябва да се чувства и ДА Е ДОБРЕ!

# 88
  • Мнения: 474
Purple не съм се замисляла за слинг. С каките не съм ползвала и нямам идея какъв да е ... Ти имаш ли или поне някаква насока какво да гледам?
Кукумицинка на 8 сме на консултация и ще питам педиатърката. Аз и за това започнах чая и се надявам да не е млечица.
Lubimec 13 мерси ще я погледна.
Joy joy ние също сме с хъркащо носле и сутрин капя физиологичен. Каква помпичка използваш? Бях решила да взема за прахосмукачка, но приятелка ми каза, че е много малък и да използвам само такава за уста.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 456
Eclipse, на първо време разгледай тук
https://slingoteka.com 🙂

Общи условия

Активация на акаунт