Спам тема (И кой каза??? 1,2,3,4,5...) от 01.05 до 31.05

  • 31 847
  • 2 317
  •   1
Отговори
# 2 235
  • Мнения: 17 643
не знам дали е по правилата да кажа какъв батал е франкито

# 2 236
  • Мнения: 6 432
Досега не съм чела положителен коментар от авторката на тази тема. За нищо и никого.
Леле, Янче, ти ма утрепа. Горкия й мъж! Joy
Холдъне, ти казвай, па ку требе щтъ отрежат посли.
Белла, преди към 2 стр-ци цитирах ена тема.

# 2 237
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 916
ДобавИ и горкото й дете към мъжа.

# 2 238
  • Мнения: 17 643
Досега не съм чела положителен коментар от авторката на тази тема. За нищо и никого.
Леле, Янче, ти ма утрепа. Горкия й мъж! Joy
Холдъне, ти казвай, па ку требе щтъ отрежат посли.
Белла, преди към 2 стр-ци цитирах ена тема.

ма аз може да говора за франки фигс за франки от франки и джони за франки лампард. нищо се не знае

# 2 239
  • Мнения: 6 432
Горкото, горкото.
Уф, не е за майтап. Скоро четох, че антидепресанти се пият от хора, заобиколени от други хора, които требе да ги пият, но те не ги вземат. Виц, ама истина. Ама и как засукано го написах, а, а! Joy Напрау съм за бой. Joy

# 2 240
  • Варна
  • Мнения: 36 823
Темата е за Емигрантските екскурзии от друга гледна точка, нещо такова беше Simple Smile

# 2 241
  • Мнения: 17 643
Горкото, горкото.
Уф, не е за майтап. Скоро четох, че антидепресанти се пият от хора, заобиколени от други хора, които требе да ги пият, но те не ги вземат. Виц, ама истина. Ама и как засукано го написах, а, а! Joy Напрау съм за бой. Joy

литър ракия сваля напрежението от теб ама го прехвърля на останалите

# 2 242
  • Варна
  • Мнения: 36 823
Събрали са парите за онова бебенце Калина. Българите за пореден път доказахме, че може да нямаме много, но имаме големи сърца.

# 2 243
  • Мнения: 17 643
и овчи души. да е живо и здраво детенцето

# 2 244
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Скрит текст:

А тва видели ли сте го?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1119839
Нащраках лайкове на почти сички от първата страница, отговорили на либезното питане на авторката. Joy
Авторката има право, но не за всичко. Дрехите, гримовете, силиконите и т.н. няма да ги коментирам, те не правят човека. Прави ми впечатление обаче, че все по-рядко можеш да срещнеш усмихнати и позитивни хора, особено при нас, в "дълбоката провинция". В това число не слагам младежите до 18-19 години, те все още са "татко носи и мама меси", така че не се броят. За чалгата като субкултура, наложена от обществото - абсолютно съгласен.

# 2 245
  • София
  • Мнения: 18 785
Завърши синето,открит урок час и половина и после един тон боклуци да се черпят.
Познайте дали останахме?Grinning

# 2 246
  • Мнения: 807
Скрит текст:

А тва видели ли сте го?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1119839
Нащраках лайкове на почти сички от първата страница, отговорили на либезното питане на авторката. Joy
Авторката има право, но не за всичко. Дрехите, гримовете, силиконите и т.н. няма да ги коментирам, те не правят човека. Прави ми впечатление обаче, че все по-рядко можеш да срещнеш усмихнати и позитивни хора, особено при нас, в "дълбоката провинция". В това число не слагам младежите до 18-19 години, те все още са "татко носи и мама меси", така че не се броят. За чалгата като субкултура, наложена от обществото - абсолютно съгласен.

Усмихнати и позитивни хора има,но има и хора които не ги допускат до себе си.Нали виждам,по дрехите посрещат.Ако не си изтупан не ти обръщат внимание.
Ако пък се усмихваш прекалено много,си мислят,че си престорен и двуличен.

# 2 247
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Аз ще си кеся само у спама и астро темичките, че половин банан ми е у гъзо вече Bowtie Няма справедливост, братство и равенство на тоя свят Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 2 248
  • София
  • Мнения: 18 785
Джу,наеш,че нас не ни разбират.
Аз съм се отказала вече.

# 2 249
  • Мнения: 15 619
И на другия край на света да се завре, човек от себе си не може избяга. 
Джу, няма се плашиш от баНан!

Общи условия

Активация на акаунт