Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (86) - май 2019

  • 99 525
  • 1 658
  •   1
Отговори
# 900
# 901
  • Мнения: 36 524
И аз чакам тениска от Орео и вече не ми се вярва, че ще дойде.

# 902
  • Мнения: 2 683
И аз чакам тениска от Орео и слушалки от Милка.

# 903
  • Мнения: 2 863
И аз чакам тениската на Орео доста време мина нз къде да им пиша вече нз дали ще ми я пратят въобще ще качам още малко да видя какво ще стане.

# 904
  • София
  • Мнения: 3 098
И аз чакам, не отговарят на имейл.

# 905
  • Варна
  • Мнения: 855
Имам спечелена награда от смс в Калиакра от 6 седмица, но все още никой не ме е потърсил за данни.Обадиха ми се, само да ме уведомят, че печеля уред за салати.

# 906
  • Стара Загора
  • Мнения: 880
Вижте си за мейл от ask GFK
Тема : Продукти за лична хигиена
Да ви споделя , вече почват да ме дразнят с въпроса "Вие или някой от членовете на семейството ви работят ли в дадена сфера"
и оттам отпадам от обсега им всеки път...
Disappointed Relieved

# 907
  • Мнения: 2 406
сега се сетих, че се коментираше, куриерските фирми /или поне по-големите/ спряха да пращат известия за пратки. Ние масово чакаме Орео, Милка, Калиакра, има ли вариант пратките да са в офисите им и да не сме известени. Калиакра имаха смс преди известно време, че кампанията е приключила и да си чакаме пратките в рамките на 45 дни.

# 908
  • Мнения: 36 524
Спиди и Лео изпращат смс. На мен ми се събраха 5-6 малки награди за получаване, вече се чудя какво става.

# 909
  • Мнения: 1 333
Пратките са до личен адрес,така че нямат избор и трябва за ни звъннат като са на адрес.Аз също чакам слушалки,тениска и чопъра.

# 910
  • Мнения: 2 406
Спиди и Лео изпращат смс. На мен ми се събраха 5-6 малки награди за получаване, вече се чудя какво става.
Лео пращат, миналата седмица като получавах слушалките на туборг, получих смс сутринта, че ще дойде куриер, но ако не се лъжа Спиди и Еконт имаха промени и вече не уведомяват със СМС-и

# 911
  • Мнения: 36 524
Тогава сигурно фирмите ще пратят - като Фюзтий - те изпратиха смс-си от техен номер да отидем до Еконт за наградата. Иначе няма как да разберем кога е дошло нещо.

# 912
  • Мнения: 14 091
В петък ми пристигна пратка и за моя изненада Еконт ми изпратиха смс и то не по вайбър. Не са ме таксували за него. Цялата каша от липсата на смс-и се отрази и на тях - клиентите не знаят, че имат пратка, тя си отлежава в офиса... Та и в техен интерес е да уведомяват със смс.

# 913
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 709
Самите куриери звънят ако пратка застои няколко дни непотърсена. Дори и да нямате смс, след няколко дни в офиса/склада на фирмата престои ще се свържат с получателя, за да видят кога ще си я  вземе. И на тях не им е изгодно да складират вещи.

# 914
  • sofia
  • Мнения: 1 945
Може ли някой да ми каже, ако е регистрирал в спаркса и му е дало специален код да закупи за новите награди, каква е опаковката на колата за тази промоция? Има ли нещо различно което пише, регистрирам всякакви капачки като цвят, спец.код не дава?

Общи условия

Активация на акаунт