Една от вас

  • 2 912
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
Скъпа mimiksim преживяла си нещо ужасно!
Но миличка бъди силна! И върви напред! Скоро и на нашето рамо ще кацне бяла лястовичка!
Ох, пиша ти така а болката е толкова голяма, че не стихва в гърдите ти
(както и в моите)
Но трябва да бъдем силни и да не отстъпваме назад!
Вярвам, че скоро всички  ще гушнем  едно пухкаво бебче!

# 16
  • Мнения: 356
          Миличка, искрено съжалявам за загубата ти. Минала съм по този път /имам три спонтанни аборта/, представям си какво ти е... Но слава Богу, сега имам син, който е вече на 2г и 5м. От все сърце ти пожелавам скоро време и ти да гушкаш живо и здраво бебче! Бъди силна и гледай с оптимизъм напред!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 860
 Исками се да ти кажа много хубави думи, а съзнанието ми просто блокира, защото след толкова болка няма дума която да може да те успокои. Една приятелка на скоро загуби бебето си, може би по същия начин, не знам...
 
 Стискам палци и се моля да намериш сили да продължиш напред и Господ да върне малкото ти ангелче един ден обратно във вашето семейство, за да продължите живота си без повече болка.  Hug

# 18
  • Мнения: 89
MImiksim, съжалявам за този кошмар! CryАз се чувствам по абсолютно същия начин като теб, и относно неприязанта към лекарите и относно това , че горе на небето си имам 2 ангелчета , които ме чакат...... CryТова е много трудно да се преживее-след първата загуба ми трябваше доста време да се пооправя, но установих че тази мъка се лекува с нова бременност.Пожелавам ти след няколко месеца -нова ,успешна бременност!Прегръщам те  Hug
п.п.-ако имаш нужда да си поговориш с някой съм насреща

Общи условия

Активация на акаунт